RocketGenius - Gravity Forms - en to nl translation catalogue (3053 entries)

en:  Bulk action
nl: Bulkactie

en:  Bulk action
nl: Bulkactie

en:  field added to form
nl:  veld toegevoegd aan formulier

en: "%s" indicates required fields
nl: "%s" geeft vereiste velden aan

en: "Other" Choice
nl: "Anders"-keuze

en: "Select All" Choice
nl: "Alles selecteren"-keuze

en: "Select All" text
nl: ""Selecteer alle" tekst

en: $100
nl: 100 Eu

en: $30
nl: 30 Eu

en: $50
nl: 50 Eu

en: %1$s &lsaquo; %2$s &lsaquo; Print Preview - Gravity Forms &lsaquo; %3$s &#8212; WordPress
nl: %1$s &lsaquo; %2$s &lsaquo; Afdrukvoorbeeld - Gravity Forms &lsaquo; %3$s &#8212; WordPress

en: %1$s &lsaquo; Form Preview - Gravity Forms &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress
nl: %1$s &lsaquo; Formulier voorbeeld - Gravity Forms &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress

en: %1$s at %2$s
nl: %1$s op %2$s

en: %1$sAdd to Existing Content:%2$s %3$s
nl: %1$sToevoegen aan bestaande inhoud: %2$s %3$s

en: %1$sCreate New:%2$s %3$s
nl: %1$sMaak nieuwe: %2$s %3$s

en: %1$sLearn more%2$s about the shortcode.
nl: %1$sLeer meer%2$s over de shortcode.

en: %1$sRegister%2$s your copy of Gravity Forms to receive access to automatic upgrades and support. Need a license key? %3$sPurchase one now%4$s.
nl: %1$sRegistreer%2$s je kopie van Gravity Forms om toegang te krijgen tot automatische updates en ondersteuning. Licentiesleutel nodig? %3$sKoop er nu één%4$s.

en: %1$sView version %2$s details %3$s or %4$supdate now%5$s.
nl: %1$sDetails versie %2$s bekijken %3$s of %4$snu updaten%5$s.

en: %1$sView version %2$s details %3$s.
nl: %1$sBekijk versie %2$s details %3$s.

en: %d entries
nl: %d inzendingen

en: %d files
nl: %d bestanden

en: %d of %d items shown. Edit choices to view all.
nl: %d van %d items weergegeven. Bewerk keuzes om alles te bekijken.

en: %s (Edit)
nl: %s (Bewerken)

en: %s Feeds
nl: %s feeds

en: %s Settings
nl: %s-instellingen

en: %s ago
nl: %s geleden

en: %s deleted.
nl: %s verwijderd.

en: %s form deleted. | %s forms deleted.
nl[0]: %s formulier verwijderd.
nl[1]: %s formulieren verwijderd.

en: %s form has been marked as active. | %s forms have been marked as active.
nl[0]: %s formulier is als actief gemarkeerd.
nl[1]: %s formulieren zijn als actief gemarkeerd.

en: %s form has been marked as inactive. | %s forms have been marked as inactive.
nl[0]: %s formulier is als inactief gemarkeerd.
nl[1]: %s formulieren zijn als inactief gemarkeerd.

en: %s form moved to the trash. | %s forms moved to the trash.
nl[0]: %s formulier naar de prullenbak verplaatst.
nl[1]: %s formulieren naar de prullenbak verplaatst.

en: %s form restored. | %s forms restored.
nl[0]: %s formulier hersteld.
nl[1]: %s formulieren hersteld.

en: %s has been captured successfully. Amount: %s. Transaction Id: %s
nl: %s is succesvol ontvangen. Hoeveelheid: %s. Transactie-ID: %s

en: %s has been successfully uninstalled. It can be re-activated from the %splugins page%s.
nl: %s is succesvol gedeïnstalleerd. Het kan opnieuw geactiveerd worden via de %splugins-pagina%s.

en: %s has requested permission to take over control of these settings.
nl: %s heeft toestemming gevraagd om de controle van deze instellingen over te nemen.

en: %s has requested permission to take over control of this entry.
nl: %s heeft toestemming gevraagd om de controle van deze inzending over te nemen.

en: %s has requested permission to take over control of this form.
nl: %s heeft toestemming gevraagd om de controle van dit formulier over te nemen.

en: %s has requested permission to take over control.
nl: %s heeft toestemming gevraagd om de controle over te nemen.

en: %s has taken over and is currently editing this entry.
nl: %s heeft het overgenomen en is deze invoer aan het bewerken.

en: %s has taken over and is currently editing this form.
nl: %s heeft het overgenomen en is momenteel dit formulier aan het bewerken.

en: %s has taken over and is currently editing.
nl: %s heeft het overgenomen en is momenteel aan het bewerken.

en: %s is currently editing
nl: %s is momenteel aan het bewerken

en: %s is currently editing this entry
nl: %s is deze invoer aan het bewerken

en: %s is currently editing this form
nl: %s is momenteel dit formulier aan het bewerken

en: %s is not a valid feed property
nl: %s is geen geldige feed eigenschap

en: %s is not able to run because your WordPress environment has not met the minimum requirements.
nl: %s kan niet worden gedraaid, omdat je WordPress-omgeving niet aan de minimale vereisten voldoet.

en: %s marked as read.
nl: %s gemarkeerd als gelezen.

en: %s marked as spam.
nl: %s gemarkeerd als spam.

en: %s marked as unread.
nl: %s gemarkeerd als ongelezen.

en: %s moved to Trash.
nl: %s verplaatst naar de prullenbak.

en: %s permanently deleted.
nl: %s permanent verwijderd.

en: %s restored from the Trash.
nl: %s uit de prullenbak hersteld.

en: %s restored from the spam.
nl: %s uit de spam hersteld.

en: %s settings updated.
nl: %s instellingen geüpdatet.

en: %s starred.
nl: %s met ster.

en: %s uninstalled. It can be re-activated from the %splugins page%s.
nl: %s is succesvol gedeïnstalleerd. Het kan opnieuw geactiveerd worden via de %splugin pagina%s.

en: %s unstarred.
nl: %s zonder ster.

en: %s%% complete.
nl: %s%% voltooid.

en: %s: Checked "%s"
nl: %s: Aangevinkt "%s"

en: %s: Unchecked "%s"
nl: %s: Niet aangevinkt "%s"

en: %sRegister%s your copy of Gravity Forms to receive access to automatic updates and support. Need a license key? %sPurchase one now%s.
nl: %sRegistreer%s je kopie van Gravity Forms om toegang te krijgen tot automatische updates en ondersteuning. Licentiesleutel nodig? %sKoop er nu één%s.

en: %sThis operation deletes ALL %s settings%s. If you continue, you will NOT be able to retrieve these settings.
nl: %sDeze bewerking verwijdert ALLE %s-instellingen%s. Als je doorgaat, kun je deze instellingen NIET meer terughalen.

en: 'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: 'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: 'Cancel' to stop, 'OK' to reset.
nl: 'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te resetten.

en: (Required)
nl: (Vereist)

en: , Row {0}
nl: , Rij {0}

en: 1 entry
nl: 1 inzending

en: 1 entry moved to the Trash. %sUndo%s
nl: 1 inzending naar de prullenbak verplaatst. %sOngedaan maken%s

en: 1-3 years
nl: 1-3 jaar

en: 1-6 months
nl: 1-6 maanden

en: 10 USD
nl: 10 Eu

en: 10:00 am
nl: 10:00 uur

en: 10:00 pm
nl: 22:00 uur

en: 10:30 am
nl: 10:30 uur

en: 10:30 pm
nl: 22.30 uur

en: 11:00 am
nl: 11:00 uur

en: 11:00 pm
nl: 23:00 uur

en: 11:30 am
nl: 11:30 uur

en: 11:30 pm
nl: 23.30 uur

en: 12 hour
nl: 12-uurs

en: 12:00 am
nl: 12:00 uur

en: 12:00 pm
nl: 12:00 uur

en: 12:30 am
nl: 12:30 uur

en: 12:30 pm
nl: 12:30 uur

en: 1:00 am
nl: 1:00 uur

en: 1:00 pm
nl: 13:00 uur

en: 1:30 am
nl: 1:30 uur

en: 1:30 pm
nl: 13:30 uur

en: 2 to 3 times a month
nl: 2 tot 3 keer per maand

en: 2 to 3 times a week
nl: 2 tot 3 keer per week

en: 24 hour
nl: 24-uurs

en: 250 USD
nl: 250 Eu

en: 2:00 am
nl: 2:00 uur

en: 2:00 pm
nl: 14 :00 uur

en: 2:30 am
nl: 2:30 uur

en: 2:30 pm
nl: 14 :30 uur

en: 3:00 am
nl: 3:00 uur

en: 3:00 pm
nl: 15 :00 uur

en: 3:30 am
nl: 3:30 uur

en: 3:30 pm
nl: 15 .30 uur

en: 4.4 Stars
nl: 4,4 sterren

en: 4.7 Stars
nl: 4.7 sterren

en: 4:00 am
nl: 4:00 uur

en: 4:00 pm
nl: 16 :00 uur

en: 4:30 am
nl: 4:30 uur

en: 4:30 pm
nl: 16 .30 uur

en: 5 of %d items shown. Edit field to view all
nl: 5 van %d items getoond. Wijzig veld om alles te bekijken

en: 50 USD
nl: 50 Eu

en: 5:00 am
nl: 5:00 uur

en: 5:00 pm
nl: 17 :00 uur

en: 5:30 am
nl: 5:30 uur

en: 5:30 pm
nl: 17 .30 uur

en: 65 or Above
nl: 65 of ouder

en: 6:00 am
nl: 6:00 uur

en: 6:00 pm
nl: 18 .00 uur

en: 6:30 am
nl: 6:30 uur

en: 6:30 pm
nl: 18 .30 uur

en: 7:00 am
nl: 7:00 uur

en: 7:00 pm
nl: 19 :00 uur

en: 7:30 am
nl: 7:30 uur

en: 7:30 pm
nl: 19 .30 uur

en: 8:00 am
nl: 8:00 uur

en: 8:00 pm
nl: 20:00 uur

en: 8:30 am
nl: 8:30 uur

en: 8:30 pm
nl: 20:30 uur

en: 9:00 am
nl: 9:00 uur

en: 9:00 pm
nl: 21:00 uur

en: 9:30 am
nl: 9:30 uur

en: 9:30 pm
nl: 21:30 uur

en: <a class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="View %1$s version %2$s details" href="%3$s">
nl: <a class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="Bekijk %1$s versie %2$s details" href="%3$s">

en: <a href="%1$s" class="update-link" aria-label="Update %2$s now">
nl: <a href="%1$s" class="update-link" aria-label="Update %2$s nu">

en: <em>This page does not exist.</em>
nl: <em>Deze pagina bestaat niet.</em>

en: <p>Dear {Your Name (First):1.3} </p><p>Thank you for making a gift certificate purchase.</p><p>A {Gift Certificate Amount:9} gift certificate will now be emailed to {Name of Recipient (First):3.3} {Name of Recipient (Last):3.6}.</p><p>We will email you a receipt for your purchase shortly.</p>
nl: <p>Beste {je naam (voornaam):1.3} </p><p>Bedankt dat je een cadeaubon hebt gekocht.</p><p>Een {cadeaubon bedrag:9} cadeaubon zal nu gemaild worden naar {naam of ontvanger (voornaam):3.3} {naam of ontvanger (achternaam):3.6}.</p><p>We zullen je binnenkort een ontvangstbewijs voor je aankoop e-mailen.</p>

en: <p>Gift Certificate ID: <strong>000GIFT{entry_id}</strong></p><p>Dear {Name of Recipient (First):3.3},</p><p>We are delighted to send you this gift certificate worth {Gift Certificate Amount:9} from {Your Name (First):1.3} {Your Name (Last):1.6}.</p><p>Here's a message from them to you...</p><p><blockquote>{Add a message to your gift certificate...:17}</blockquote></p><p>We look forward to seeing you in-store to redeem your gift certificate!</p>
nl: <p>Cadeaubon ID: <strong>000GIFT{entry_id}</strong></p><p>Beste {Naam of ontvanger (voornaam):3.3},</p><p>We zijn verheugd je deze cadeaubon ter waarde van {cadeaubon bedrag:9} van {Je naam (voornaam):1.3} te sturen. {Je naam (achternaam):1.6}.</p><p>Hier is een bericht van hen aan jou...</p><p><blockquote>{Voeg een bericht toe aan je cadeaubon...:17}</blockquote></p><p>We zien je graag in de winkel om je cadeaubon in te wisselen!</p>

en: <p>Hi there {Name (First):1.3},</p><p>Thank you for getting in touch and entering our competition. Keep an eye on your inbox as winners will be contacted via email.</p><p>Good Luck!</p>
nl: <p>Hallo daar {Name (First):1.3},</p><p>Dank je dat je contact hebt opgenomen en hebt meegedaan aan onze wedstrijd. Hou je inbox in de gaten want de winnaars worden per e-mail gecontacteerd.</p><p>Veel geluk!</p>

en: <p>Hi there {Name (First):1.3},</p><p>Thank you for getting in touch. We have received your inquiry and will get back to you within one business day.</p>
nl: <p>Hallo, {Name (First):1.3},</p><p>Bedankt dat je contact hebt opgenomen. We hebben je aanvraag ontvangen en zullen binnen een werkdag contact met je opnemen.</p>

en: <p>Hi there {Name (First):1.3},</p><p>Thank you for registering for our event. We look forward to seeing you!</p>
nl: <p>Hallo daar,</p><p>Dank je dat je je hebt ingeschreven voor ons evenement. We kijken er naar uit om je te zien!</p>

en: <p>Hi {Name (First):1.3},</p><p>Thank you for submitting your application. We are in the process of reviewing it and will get in touch with you shortly.</p>
nl: <p>Hallo {Name (First):1.3},</p><p>Dank je voor het indienen van je aanvraag. We zijn bezig met de beoordeling en zullen binnenkort contact met je opnemen.</p>

en: <strong>I agree to the competition terms and conditions.</strong>
nl: <strong>Ik ga akkoord met de wedstrijd voorwaarden en condities.</strong>

en: <strong>I agree to the terms and conditions.</strong>
nl: <strong>Ik ga akkoord met de voorwaarden en condities.</strong>

en: A donation form for multiple purposes
nl: Een donatieformulier voor meerdere doeleinden

en: A form can only contain one CAPTCHA field.
nl: Een formulier kan slechts één CAPTCHA veld bevatten.

en: A form can only contain one Credit Card field.
nl: Een formulier kan slechts één creditcard veld bevatten.

en: A form can only contain one Post Body field.
nl: Een formulier kan slechts één bericht body veld bevatten.

en: A form can only contain one Post Excerpt field.
nl: Een formulier kan slechts één bericht samenvattingsveld bevatten.

en: A form can only contain one Post Title field.
nl: Een formulier kan slechts één bericht titelveld bevatten.

en: A form can only contain one Shipping field.
nl: Een formulier kan slechts één verzend veld bevatten.

en: A form description goes here
nl: Een formulier beschrijving gaat hier

en: A form that allows you to sell products and let your customers pay via PayPal
nl: Een formulier waarmee je producten kunt verkopen en je klanten kunt laten betalen via PayPal

en: A form that allows you to sell products and let your customers pay via Stripe
nl: Een formulier waarmee je producten kunt verkopen en je klanten kunt laten betalen via Stripe

en: A form that allows you to sell products and let your customers pay via different payment gateways
nl: Een formulier waarmee je producten kunt verkopen en je klanten kunt laten betalen via verschillende betaalmethodes

en: A form that allows your users to enter a contest
nl: Een formulier waarmee je gebruikers kunnen deelnemen aan een wedstrijd

en: A new blank form
nl: Een nieuw leeg formulier

en: A new form
nl: Een nieuw formulier

en: A picture is worth a thousand words! The new Image Choice field lets you add stylish images straight from the media library to your choices. Easily create beautiful forms with eye-catching images that speak to your users.
nl: Een afbeelding zegt meer dan duizend woorden! Het nieuwe afbeelding keuzeveld laat je stijlvolle afbeeldingen direct uit de mediabibliotheek aan je keuzes toevoegen. Maak eenvoudig prachtige formulieren met opvallende afbeeldingen die tot je gebruikers spreken.

en: A simple and basic contact form with only two fields
nl: Een eenvoudig en eenvoudig contactformulier met slechts twee velden

en: A valid license key is required for access to automatic plugin upgrades and product support.
nl: Een geldige licentiesleutel is vereist voor toegang tot automatische plugin upgrades en productondersteuning.

en: API Functions
nl: API-functies

en: API Key successfully updated.
nl: API-sleutel is succesvol geüpdatet.

en: API Keys
nl: API sleutels

[ctx: Abbreviated month name]
en: May
nl: Mei

[ctx: Abbreviation: Year]
en: YYYY
nl: JJJJ

en: About %1$s &lsaquo; System Status &lsaquo; Gravity Forms &#8212; WordPress
nl: Over %1$s &lsaquo; Systeemstatus &lsaquo; Gravity Forms &#8212; WordPress

en: About %s
nl: Over %s

en: About You
nl: Over jou

en: About the Same
nl: Ongeveer hetzelfde

en: Above inputs
nl: Boven invoer

en: Accept
nl: Accepteren

en: Accept online payments
nl: Accepteer online betalingen

en: Accepted file types: %s
nl: Toegestane bestandstypen: %s

en: Accepted file types: %s.
nl: Toegestane bestandstypen: %s.

en: Access denied.
nl: Toegang geweigerd.

en: Accounting Software
nl: Boekhoudsoftware

en: Accounting/Finance
nl: Accountancy/financieel

en: Acme Products fulfils all my form needs
nl: Acme Products vervult al mijn formulier behoeften

en: Activate License
nl: Licentie activeren

en: Activate this option to allow users to skip this field and submit the values entered in the associated field. For example, this is useful for shipping and billing address fields.
nl: Activeer deze optie om gebruikers de mogelijkheid te geven om dit veld over te slaan en de ingevoerde waarden in het gekoppelde veld te versturen. Bijvoorbeeld, dit is nuttig voor verzendadres- en factuuradresvelden.

en: Activated by Default
nl: Standaard geactiveerd

en: Activated by default
nl: Standaard geactiveerd

en: Active
nl: Actief

en: Active Columns
nl: Actieve kolommen

en: Active Plugins
nl: Actieve plugins

en: Active Theme
nl: Actief thema

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Another Rule
nl: Nog een regel toevoegen

en: Add Block To Page
nl: Blok toevoegen aan pagina

en: Add Bulk Choices
nl: Bulkkeuzes toevoegen

en: Add Choices to this field. You can mark a choice as selected by default by using the radio buttons on the left.
nl: Voeg keuzes aan dit veld toe. Je kunt een keuze als standaard geselecteerd markeren door de keuzerondjes aan de linkerkant te gebruiken.

en: Add Custom
nl: Aangepaste toevoegen

en: Add Custom Key
nl: Aangepaste sleutel toevoegen

en: Add Custom Value
nl: Aangepaste waarde toevoegen

en: Add Fields
nl: Velden toevoegen

en: Add Form
nl: Formulier toevoegen

en: Add Gravity Form
nl: Gravity Form toevoegen

en: Add Icon URL
nl: Icoon-URL toevoegen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add Note
nl: Opmerking toevoegen

en: Add Star
nl: Ster toevoegen

en: Add a %s field to your form.
nl: Voeg een %s veld toe aan je formulier.

en: Add a condition
nl: Voorwaarde toevoegen

en: Add a message to your gift certificate...
nl: Een bericht toevoegen aan je cadeaubon...

en: Add a new row
nl: Nieuwe rij toevoegen

en: Add another row
nl: Nog een rij toevoegen

en: Add choice
nl: Keuze toevoegen

en: Add page break between entries
nl: Pagina-einde tussen inzendingen toevoegen

en: Add to Existing Content
nl: Toevoegen aan bestaande inhoud

en: Add-On Framework
nl: Add-on framework

en: Add-On Page
nl: Add-on pagina

en: Add-On Settings
nl: Add-on instellingen

en: Add-On browser is currently unavailable. Please try again later.
nl: Add-on browser is momenteel niet beschikbaar. Probeer het later nogmaals.

en: Add-Ons
nl: Add-ons

en: Add-Ons - Gravity Forms
nl: Add-ons - Gravity Forms

en: Adding conditional logic to the form submit button could cause usability problems for some users and negatively impact the accessibility of your form. Learn more about button conditional logic in our %1$sdocumentation%2$s.
nl: Het toevoegen van voorwaardelijke logica aan de knop voor het verzenden van formulieren kan voor sommige gebruikers toegankelijkheidsproblemen veroorzaken en een negatieve invloed hebben op het gebruik van je formulier. Lees meer over voorwaardelijke logica voor knoppen in onze %1$sdocumentatie%2$s.

en: Address
nl: Adres

en: Address (Address Line 2)
nl: Adres (adresregel 2)

en: Address (City)
nl: Adres (stad)

en: Address (Country)
nl: Adres (land)

en: Address (State / Province)
nl: Adres (staat / provincie)

en: Address (Street Address)
nl: Adres (straatadres)

en: Address (Zip / Postal Code)
nl: Adres (postcode)

en: Address 2
nl: Adres 2

en: Address Fields
nl: Adresvelden

en: Address Line 2
nl: Adresregel 2

en: Address Type
nl: Soort adres

en: Address of Recipient
nl: Adres van de ontvanger

en: Adds a captcha field to your form to help protect your website from spam and bot abuse.
nl: Voegt een captcha veld toe aan je formulier om je site te beschermen tegen misbruik door spam en bots.

en: Adds a content separator to your form to help organize groups of fields. This is a visual element and does not collect any data.
nl: Voegt een inhoudscheidingsteken toe aan je formulier om groepen velden te helpen ordenen. Dit is een visueel element en verzamelt geen gegevens.

en: Admin Field Label
nl: Label veld beheerder

en: Admin Label
nl: Label beheerder

en: Admin Notification
nl: Beheerdersmelding

en: Administrative
nl: Administratief

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced Contact Form
nl: Geavanceerd contactformulier

en: Advanced Fields
nl: Geavanceerde velden

en: Advanced Fields are for specific uses.  They enable advanced formatting of regularly used fields such as Name, Email, Address, etc.
nl: Geavanceerde velden zijn voor specifieke gebruiken. Deze velden bieden de mogelijkheid om geavanceerde opmaak in te schakelen voor veelgebruikte velden, zoals Naam, E-mailadres, Adres, enz.

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Advertisement
nl: Advertering

en: Advertising
nl: Reclame

en: Advertising/Public Relations
nl: Reclame/PR

en: Aerospace/Aviation
nl: Ruimtevaart/luchtvaart

en: Africa
nl: Afrika

en: Age
nl: Leeftijd

en: Aggregate Rank
nl: Gecombineerde rang

en: Agree
nl: Mee eens

en: Agreement
nl: Overeenstemming

en: Agriculture
nl: Landbouw

en: Ajax error while adding field. Please refresh the page and try again.
nl: Ajax fout bij het toevoegen van veld. Ververs de pagina en probeer het opnieuw.

en: Ajax error while changing input type. Please refresh the page and try again.
nl: Ajax fout bij het wijzigen van het invoertype. Ververs de pagina en probeer het opnieuw.

en: Ajax error while deleting field.
nl: Ajax-fout bij verwijderen veld.

en: Ajax error while selecting a form
nl: Ajax-fout bij het selecteren van een formulier

en: Ajax error while setting entry property
nl: Ajax fout bij het instellen van invoer eigenschap

en: Ajax error while updating form
nl: Ajax fout bij updaten van formulier

en: Akismet Integration
nl: Akismet-integratie

en: Akismet Spam Filter
nl: Akismet spamfilter

en: Albania
nl: Albanië

en: Algeria
nl: Algerije

en: All %s{0}%s entries have been selected.
nl: Alle %s{0}%s inzendingen zijn geselecteerd.

en: All %s{0}%s entries on this page are selected.
nl: Alle %s{0}%s inzendingen op deze pagina zijn geselecteerd.

en: All Categories
nl: Alle categorieën

en: All Forms
nl: Alle formulieren

en: All Pricing Fields
nl: Alle prijsvelden

en: All Submitted Fields
nl: Alle verstuurde velden

en: All choices are selected.
nl: Alle keuzes zijn geselecteerd.

en: All choices are unselected.
nl: Alle keuzes zijn niet geselecteerd.

en: All other characters are literal values and will be displayed automatically.
nl: Alle andere karakters zijn letterlijke waarden en zullen automatisch worden weergegeven.

en: Allow field to be populated dynamically
nl: Toestaan dat veld dynamisch wordt gevuld

en: Allow users to choose from a list of images.
nl: Sta gebruikers toe om te kiezen uit een lijst met afbeeldingen.

en: Allow users to choose from a list of options.
nl: Sta gebruikers toe om te kiezen uit een lijst met opties.

en: Allow your users to apply for a job
nl: Laat je gebruikers solliciteren

en: Allow your users to purchase a gift certificate
nl: Laat je gebruikers een cadeaubon kopen

en: Allowable form fields
nl: Toegestane formuliervelden

en: Allowed File Extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Allowed Files
nl: Toegestane bestanden

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Allows a quantity to be specified for product field.
nl: Hiermee kan een hoeveelheid worden opgegeven voor het productveld.

en: Allows a shipping fee to be added to the form total.
nl: Hiermee kunnen verzendkosten worden toegevoegd aan het formuliertotaal.

en: Allows multi-page forms.
nl: Maakt formulieren met meerdere pagina's mogelijk.

en: Allows notification to be sent to different email addresses depending on values selected in the form.
nl: Maakt het mogelijk dat de melding wordt verstuurd naar andere e-mailadressen afhankelijk van geselecteerde waarden in het formulier.

en: Allows the creation of products in the form.
nl: Maakt het mogelijk om producten in het formulier te maken.

en: Allows the user to add/remove additional rows of information per field.
nl: Hiermee kan de gebruiker extra rijen met informatie per veld toevoegen of verwijderen.

en: Allows the user to enter a password and confirm it.  The password will be masked with blobs or asterisks.
nl: Hiermee kan de gebruiker een wachtwoord invoeren en bevestigen. Het wachtwoord wordt gemaskeerd met bolletjes of sterretjes.

en: Allows the user to select a category for the post they are creating.
nl: Hiermee kan de gebruiker een categorie selecteren voor het bericht dat ze aan het maken zijn.

en: Allows users to enter a date.
nl: Hiermee kunnen gebruikers een datum invoeren.

en: Allows users to enter a number.
nl: Hiermee kunnen gebruikers een nummer invoeren.

en: Allows users to enter a phone number.
nl: Hiermee kunnen gebruikers een telefoonnummer invoeren.

en: Allows users to enter a physical address.
nl: Hiermee kunnen gebruikers een fysiek adres invoeren.

en: Allows users to enter a valid email address.
nl: Hiermee kunnen gebruikers een geldig e-mailadres invoeren.

en: Allows users to enter a website URL.
nl: Hiermee kunnen gebruikers een site URL invoeren.

en: Allows users to enter credit card information.
nl: Hiermee kunnen gebruikers creditcardgegevens invoeren.

en: Allows users to enter their name in the format you have specified.
nl: Hiermee kunnen gebruikers hun naam invoeren in het door je opgegeven format.

en: Allows users to select multiple options available in the multi select box.
nl: Hiermee kunnen gebruikers meerdere opties selecteren die beschikbaar zijn in het vak voor meervoudige selectie.

en: Allows users to select one option from a list.
nl: Hiermee kunnen gebruikers een optie uit een lijst selecteren.

en: Allows users to select one or many checkboxes.
nl: Hiermee kunnen gebruikers een of meer selectievakjes selecteren.

en: Allows users to select options for products created by a product field.
nl: Hiermee kunnen gebruikers opties selecteren voor producten die zijn gemaakt door een productveld.

en: Allows users to submit a single line of text.
nl: Hiermee kunnen gebruikers één regel tekst indienen.

en: Allows users to submit a time as hours and minutes.
nl: Hiermee kunnen gebruikers een tijd opgeven in uren en minuten.

en: Allows users to submit data that is then used as the excerpt of a post.
nl: Hiermee kunnen gebruikers gegevens indienen die vervolgens worden gebruikt als samenvatting van een bericht.

en: Allows users to submit data that is used as a custom field value for a post.
nl: Hiermee kunnen gebruikers gegevens indienen die worden gebruikt als een aangepaste veldwaarde voor een bericht.

en: Allows users to submit multiple lines of text.
nl: Hiermee kunnen gebruikers meerdere regels tekst indienen.

en: Allows users to submit the body content for a post.
nl: Hiermee kunnen gebruikers de body-inhoud voor een bericht indienen.

en: Allows users to submit the tags for a post.
nl: Staat gebruikers toe om de tags voor een bericht in te dienen.

en: Allows users to submit the title for a post.
nl: Hiermee kunnen gebruikers de titel voor een bericht indienen.

en: Allows users to upload a file.
nl: Staat gebruikers toe om een bestand te uploaden.

en: Allows users to upload an image that is added to the Media Library and Gallery for the post that is created.
nl: Hiermee kunnen gebruikers een afbeelding uploaden die is toegevoegd aan de mediabibliotheek en galerij voor het bericht dat is gemaakt.

en: Also email this note to
nl: Deze opmerking ook e-mailen naar

en: Alternative Text
nl: Alternatieve tekst

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Amharic
nl: Amhaars

en: Amount
nl: Hoeveelheid

en: An advanced contact form.
nl: Een geavanceerd contactformulier.

en: An empty label violates %1$sWCAG%2$s. Please use descriptive text for your label. To hide the label, use the "Field Label Visibility" setting.
nl: Een leeg label is in strijd met de %1$sWCAG%2$s richtlijnen. Gebruik een beschrijvende tekst voor je label. Gebruik de instelling "Zichtbaarheid veldlabel" om het label te verbergen.

en: An error occurred while saving the form.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van het formulier.

en: An error prevented the entry for this form submission being saved. Please contact support.
nl: Een fout zorgde er voor dat de inzending voor dit formulier kon worden opgeslagen. Neem contact op met de ondersteuning.

en: An example of reCAPTCHA
nl: Een voorbeeld van een reCAPTCHA

en: Animated transitions
nl: Geanimeerde overgangen

en: Another Amazing Product
nl: Nog een geweldig product

en: Answer A
nl: Antwoord: A

en: Answer B
nl: Antwoord B

en: Answer C
nl: Antwoord C

en: Anti Spam Services
nl: Anti spam diensten

en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: Any form field
nl: Een formulierveld

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply filters
nl: Filters toepassen

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Are you sure you want to remove this item?
nl: Weet je zeker dat je dit item wilt verwijderen?

en: Are you sure you wish to cancel these changes?
nl: Weet je zeker dat je deze wijzigingen wilt annuleren?

en: Are you sure you wish to delete this confirmation?
nl: Weet je zeker dat je deze bevestiging wilt verwijderen?

en: Are you sure you would like to reset the Views for the selected forms?
nl: Weet je zeker dat de weergaven van de geselecteerde formulieren wilt resetten?

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Armed Forces Americas
nl: Strijdkrachten Amerika

en: Armed Forces Europe
nl: Strijdkrachten Europa

en: Armed Forces Pacific
nl: Strijdkrachten Pacific

en: Armenia
nl: Armenië

en: Armenian
nl: Armeens

en: Arts/Entertainment/Publishing
nl: Kunst/entertainment/uitgeverijen

en: As part of our continuing commitment to make form building available to everyone, we have improved the accessibility of the form editor. If you rely on keyboard navigation or screen readers, you’ll now have an easier time navigating the field settings.
nl: Als onderdeel van onze voortdurende inzet om formulier bouw voor iedereen beschikbaar te maken, hebben we de toegankelijkheid van de formulier editor verbeterd. Als je afhankelijk bent van toetsenbordnavigatie of schermlezers, zul je nu gemakkelijker door de veldinstellingen kunnen navigeren.

en: As this site doesn't support background tasks the upgrade process will take longer than usual and the status will change infrequently.
nl: Omdat deze site geen achtergrondtaken ondersteunt, zal het upgradeproces langer duren dan normaal en de status zal onregelmatig wijzigen.

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Asia
nl: Azië

en: Associate Degree
nl: Academische graad

en: At least one field must be filled out
nl: Minstens één veld moet ingevuld zijn

en: Attach uploaded fields to notification
nl: Geüploade bestanden toevoegen aan de notificatie

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Attribute
nl: Attribuut

en: August
nl: Augustus

en: Australia
nl: Australië

en: Australian Dollar
nl: Australische dollar

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Authentication ( API version 1 )
nl: Authenticatie (API versie 1)

en: Authentication ( API version 2 )
nl: Authenticatie (API versie 2)

en: Authorization has been voided. Transaction Id: %s
nl: Autorisatie is vervallen. Transactie-ID: %s

en: Authorized
nl: Geautoriseerd

en: Auto
nl: Automatisch

en: Auto-Formatting
nl: Automatische opmaak

en: Auto-formatting
nl: Auto-opmaak

en: Auto-updates unavailable.
nl: Automatische updates niet beschikbaar.

en: Autocomplete Attribute
nl: Autocomplete attribuut

en: Autocomplete Attribute:
nl: Autocomplete attribuut:

en: Autocomplete Attributes
nl: Autocompleet attributen

en: Automatic Background Updates
nl: Automatische achtergrondupdates

en: Automatic background migration is disabled but the database needs to be upgraded to version %s. %s
nl: Automatische migratie op de achtergrond is uitgeschakeld, maar de database moet naar versie %s worden geüpdatet. %s

en: Average Global Score
nl: Gemiddelde globale score

en: Average Row Score
nl: Gemiddelde rijscore

en: Average Score
nl: Gemiddelde score

en: Average global score
nl: Gemiddelde globale score

en: Average score
nl: Gemiddelde score

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Azerbaijani
nl: Azerbeidzjaans

en: Bachelor's Degree
nl: Bachelor graad

en: Back
nl: Terug

en: Back To Dashboard
nl: Terug naar dashboard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background Updates
nl: Automatische updates

en: Background tasks
nl: Achtergrondtaken

en: Background updates
nl: Automatische updates

en: Bad
nl: Slecht

en: Bad request
nl: Ongeldig verzoek

en: Badge Position
nl: Badge-positie

en: Bahamas
nl: Bahama's

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Banking
nl: Bankieren

en: Banking/Mortgage
nl: Banken/hypotheken

en: Base Price
nl: Basisprijs

en: Basque
nl: Baskisch

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belgium
nl: België

en: Below inputs
nl: Onder invoer

en: Bengali
nl: Bengalees

en: Best Time To Call You
nl: Beste tijd om je te bellen

en: Best Time to Call You
nl: Beste tijd om je te bellen

en: Billing Address
nl: Factuuradres

en: Billing Cycle
nl: Betalingscyclus

en: Billing Information
nl: Betalingsinformatie

en: Blank Form
nl: Leeg formulier

en: Blind Carbon Copy Addresses
nl: BCC-adressen

en: Blue
nl: Blauw

en: Body
nl: Inhoud

en: Bonaire, Sint Eustatius and Saba
nl: Bonaire, Sint Eustatius en Saba

en: Border
nl: Rand

en: Border Radius
nl: Rand afronding

en: Bosnia and Herzegovina
nl: Bosnië en Herzegovina

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Bouvet Island
nl: Bouvet eiland

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Brazilian Real
nl: Braziliaanse real

en: British Columbia
nl: Brits Colombia

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits-Indisch oceaan gebied

en: Build custom business solutions
nl: Bouw zakelijke oplossingen op maat

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Bulk Add / Predefined Choices
nl: Bulk toevoegen / voorgedefinieerde keuzes

en: Bulk Print
nl: Bulk afdrukken

en: Business Development
nl: Bedrijfsontwikkeling

en: Business Opportunity
nl: Bedrijfsmogelijkheden

en: Button Styles
nl: Knop stijlen

en: Button Text:
nl: Tekst knop:

en: Buy Now
nl: Nu kopen

en: By disabling background updates your site may not get critical bug fixes and security enhancements. We only recommend doing this if you are experienced at managing a WordPress site and accept the risks involved in manually keeping your WordPress site updated.
nl: Door automatische updates uit te schakelen kan je site geen kritieke bug fixes en veiligheidsverbeteringen krijgen. We bevelen je alleen aan dit te doen als je ervaren bent met het beheren van een WordPress-site en de risico's accepteert die je loopt door het handmating updaten van je WordPress-site.

en: By selecting this option, the %s jQuery script will be applied to this field, enabling search capabilities to Drop Down fields and a more user-friendly interface for Multi Select fields.
nl: Door deze optie te selecteren, zal het %s jQuery-script worden toegepast op dit veld, waardoor zoekmogelijkheden aan Keuzelijst-velden en een meer gebruiksvriendelijke interface voor Multi-keuzelijst-velden worden ingeschakeld.

en: CAPTCHA Badge Position
nl: CAPTCHA badge-positie

en: CAPTCHA Type
nl: Soort CAPTCHA

en: CSS Class Name
nl: Naam CSS klasse

en: CSS Ready Classes
nl: CSS-ready klassen

en: CSS Selectors
nl: CSS-selectors

en: CSS Targeting Examples
nl: CSS-targeting voorbeelden

en: Cabo Verde
nl: Kaapverdië

en: Calculation
nl: Berekening

en: Calendar Icon
nl: Kalendericoon

en: California
nl: Californië

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Can't find your form? Make sure it is active.
nl: Kun je je formulier niet vinden? Zorg er voor dat deze actief is.

en: Canadian
nl: Canadees

en: Canadian Dollar
nl: Canadese dollar

en: Canadian Province/Territory
nl: Canadese provincie/gebied

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel Subscription
nl: Abonnementen annuleren

en: Cancel this upload
nl: Deze upload annuleren

en: Cancel to stop, OK to delete.
nl: Annuleren om te stoppen, OK om te verwijderen.

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Cannot send email because the FROM address is invalid.
nl: Kan de e-mail niet versturen omdat het VAN adres ongeldig is.

en: Cannot send email because the TO address is invalid.
nl: Kan de e-mail niet versturen omdat het AAN adres ongeldig is.

en: Cannot send email because there is no SUBJECT and no MESSAGE.
nl: Kan de e-mail niet versturen omdat er geen onderwerp en geen bericht is ingevuld.

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Carbon Copy Addresses
nl: Carbon Copy-adressen

en: Card
nl: Kaart

en: Card Details
nl: Kaartdetails

en: Card Number
nl: Kaartnummer

en: Card Type
nl: Soort kaart

en: Cardholder Name
nl: Naam kaarthouder

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Category
nl: Categorie

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Change options related to the form editor.
nl: Wijzig opties met betrekking tot de formulier editor.

en: Change the %sWordPress Permalink Settings%s from default to any of the other options to get started.
nl: Wijzig de %sWordPress permalink-instellingen%s van de standaard naar een van de andere opties om van start te gaan.

en: Check this box if you would like the progress bar to display with the confirmation text.
nl: Vink dit vakje aan als je de bevestigingstekst met de voortgangsbalk wilt tonen.

en: Check this box if you would like to include data from this form when exporting or erasing personal data on this site.
nl: Vink dit vakje aan als je de gegevens van dit formulier ook wilt integreren in de export of het wissen van persoonsgegevens op deze site.

en: Check this box if you would like to prevent the IP address from being stored during form submission.
nl: Vink dit vakje aan als je het opslaan van een IP adres wilt verhinderen bij het insturen van een formulier.

en: Check this box if you would like to use the rich text editor for this field.
nl: Vink dit vakje aan als je de RTF-bewerker voor dit veld wilt gebruiken.

en: Check this box to add a toggle allowing the user to see the password they are entering in.
nl: Vink dit vakje aan om een schakelaar toe te voegen waarmee de gebruiker het wachtwoord kan zien dat hij invoert.

en: Check this box to prevent Province field from being displayed in the form.
nl: Vink dit vakje aan om te voorkomen dat het Provincie-veld in dit formulier wordt getoond.

en: Check this box to prevent the State field from being displayed in the form.
nl: Vink dit vakje aan om te voorkomen dat het Staat-veld in dit formulier wordt getoond.

en: Check this box to prevent the State/Province/Region from being displayed in the form.
nl: Vink dit vakje aan om te voorkomen dat de Staat/Provincie/Regio in het formulier worden getoond.

en: Check this box to prevent the extra address input (Address Line 2) from being displayed in the form.
nl: Vink dit vakje aan om te voorkomen dat de extra adresinvoer (Adresregel 2) in dit formulier wordt getoond.

en: Check this box to prevent this field from being displayed in a non-secure page (i.e. not https://). It will redirect the page to the same URL, but starting with https:// instead. This option requires a properly configured SSL certificate.
nl: Vink dit vakje aan om te voorkomen dat dit veld wordt getoond op een niet-veilige pagina (bv. niet https://). Het zal de pagina doorverwijzen naar dezelfde URL, maar startend met https:// in plaats daarvan. Deze optie vereist een juist geconfigureerd SSL-certificaat.

en: Check this option to add a "Select All" checkbox before the checkbox choices to allow users to check all the checkboxes with one click.
nl: Vink deze optie aan om een "Alles selecteren"-aankruisvakje vóór de keuzes toe te voegen om het voor gebruikers mogelijk te maken om alle aankruisvakjes met één klik aan te vinken.

en: Check this option to add a text input as the final choice of your radio button field. This allows the user to specify a value that is not a predefined choice.
nl: Vink deze optie aan om een tekstinvoer als de laatste keuze van je keuzerondje-veld toe te voegen. Dit maakt het voor de gebruiker mogelijk om een waarde te specificeren welke geen voorgedefinieerde keuze is.

en: Check this option to enable Gravity Forms' legacy markup. This will hinder the accessibility of your form.
nl: Vink deze optie aan om de legacy-opmaak van Gravity Forms in te schakelen. Dit belemmert de toegankelijkheid van je formulier.

en: Check this option to enable a sliding animation when displaying/hiding conditional logic fields.
nl: Vink deze optie aan om een schuivende animatie in te schakelen als voorwaardelijke logica-velden worden getoond/verborgen.

en: Check this option to enable data to be passed to the form and pre-populate this field dynamically. Data can be passed via Query Strings, Shortcode and/or Hooks.
nl: Vink deze optie aan om gegevens door te sturen naar het formulier en  dit veld van tevoren dynamisch in te vullen. Gegevens kunnen worden doorgestuurd via Query Strings, Shortcode en/of Hooks.

en: Check this option to format and insert merge tags into the Post Content.
nl: Vink deze optie aan om samenvoegtags op te maken en in te voegen in de Berichtinhoud.

en: Check this option to format and insert merge tags into the Post Title.
nl: Vink deze optie aan om samenvoegtags op te maken en in te voegen in de Berichttitel.

en: Check this option to require a user to be logged in to view this form.
nl: Vink deze optie aan om een gebruiker te verplichten ingelogd te zijn om dit formulier te bekijken.

en: Check this option to set this image as the post's Featured Image.
nl: Vink deze optie aan om deze afbeelding in te stellen als de uitgelichte afbeelding van het bericht.

en: Check this option to specify a value for each choice. Choice values are not displayed to the user viewing the form, but are accessible to administrators when viewing the entry.
nl: Vink deze optie aan om een waarde voor elke keuze te specificeren. Keuzewaarden worden niet aan de gebruiker die het formulier bekijkt getoond, maar zijn toegankelijk voor beheerders wanneer ze de inzending bekijken.

en: Checkbox
nl: Aankruisvakje

en: Checkbox Label
nl: Label selectievakje

en: Checkbox Text
nl: Tekst selectievakje

en: Checkboxes
nl: Aankruisvakjes

en: Checked
nl: Aangevinkt

en: Checking License
nl: Licentie controleren

en: Chile
nl: Chili

en: Chinese (Hong Kong)
nl: Chinees (Hong Kong)

en: Chinese (Simplified)
nl: Chinees (versimpeld)

en: Chinese (Traditional)
nl: Chinees (traditioneel)

en: Choice
nl: Keuze

en: Choice Alignment
nl: Keuze uitlijning

en: Choice Label Visibility
nl: Keuze label zichtbaarheid

en: Choice number
nl: Keuze nummer

en: Choices
nl: Keuzes

en: Choose how much you would like to donate.
nl: Kies hoeveel je wil doneren.

en: Christmas Island
nl: Kersteiland

en: Circle
nl: Cirkel

en: City
nl: Stad

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear Default Choices
nl: Wis standaardkeuzes

en: Clear selection
nl: Selectie wissen

en: Clearance
nl: Opruiming

en: Clerical/Accounting
nl: Administratief/boekhouding

en: Clerical/Administrative
nl: Ondersteunend/administratief

en: Click or drag the Gravity Forms Block into the page to insert the form you selected. %1$sLearn More.%2$s
nl: Klik of sleep het Gravity Forms blok naar de pagina om het geselecteerde formulier in te voegen. %1$sLeer meer.%2$s

en: Click the file selection button to upload a Gravity Forms export file from your computer. Please make sure your file has the .json extension, and that it was generated by the Gravity Forms Export tool.
nl: Klik op de bestand selectieknop om een Gravity Forms exportbestand vanaf je computer te uploaden. Zorg ervoor dat je bestand de .json extensie heeft en dat het is gegenereerd door de Gravity Forms Export gereedschap.

en: Click to select columns to display
nl: Klik om kolommen te selecteren voor weergave

en: Click to select...
nl: Klik om te selecteren...

en: Click to upload
nl: Klik om te uploaden

en: Click to view
nl: Klik om te bekijken

en: Close
nl: Sluiten

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Close button
nl: Sluitknop

en: Close this dialog and return to form editor.
nl: Sluit dit dialoogvenster en keer terug naar de formulier editor.

en: Close.
nl: Sluiten.

en: Cocos Islands
nl: Cocoseilanden

en: Colors
nl: Kleuren

en: Column
nl: Kolom

en: Column 1
nl: Kolom 1

en: Column 2
nl: Kolom 2

en: Column 3
nl: Kolom 3

en: Columns
nl: Kolommen

en: Comments
nl: Reacties

en: Comoros
nl: Comoren

en: Compact View
nl: Compact weergave

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Company Website
nl: Bedrijfssite

en: Comparison
nl: Vergelijking

en: Competition Terms and Conditions
nl: Wedstrijd voorwaarden en condities

en: Completed
nl: Voltooid

en: Completion Text
nl: Tekst afronding

en: Conditional Logic
nl: Voorwaardelijke logica

[ctx: Conditional Logic]
en: All
nl: Alles

[ctx: Conditional Logic]
en: Any
nl: Elke

en: Conditional Logic Warning
nl: Waarschuwing voor voorwaardelijke logica

en: Conditional logic allows you to change what the user sees depending on the fields they select.
nl: Met voorwaardelijke logica kan je wijzigen wat de gebruiker ziet, afhankelijk van de velden die ze selecteren.

en: Config validation failed. Hash does not match
nl: Configuratievalidatie mislukt. Hash komt niet overeen

en: Configuration Required
nl: Configuratie vereist

en: Configure
nl: Configureren

en: Configure Gravity Forms to work in the way that you want.
nl: Configureer Gravity Forms om te werken op de manier die je wilt.

en: Configure Notifications
nl: Meldingen configureren

en: Configure Routing
nl: Routering configureren

en: Configure your API Key below to use the REST API version 1. Alternatively, you can use cookie authentication which is supported for logged in users. %sVisit our documentation pages%s for more information.
nl: Configureer hieronder een API sleutel om de REST API versie 1 te gebruiken. Je kan ook cookie authenticatie gebruiken voor ingelogde gebruikers. %sBezoek onze documentatie pagina's%s voor meer informatie.

en: Configuring Confirmations
nl: Bevestigingen configureren

en: Configuring Notifications
nl: Meldingen configureren

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Confirm Email
nl: E-mailadres bevestigen

en: Confirm Password
nl: Wachtwoord bevestigen

en: Confirmation Message Text
nl: Tekst bevestigingsbericht

en: Confirmation Name
nl: Naam bevestiging

en: Confirmation Settings
nl: Bevestiging instellingen

en: Confirmation Type
nl: Soort bevestiging

en: Confirmation deleted.
nl: Bevestiging verwijderd.

en: Confirmation not found
nl: Bevestiging niet gevonden

en: Confirmations
nl: Bevestigingen

en: Congo, Democratic Republic of the
nl: Congo, Democratische Republiek

en: Congratulations! Click the 'Create A Form' button to get started.
nl: Gefeliciteerd! Klik op de 'Een formulier aanmaken'-knop om te starten.

en: Consent
nl: Instemming

en: Construction
nl: Bouw

en: Construction/Facilities
nl: Bouw/facilitair

en: Consumer Goods
nl: Consumentengoederen

en: Consumer Key
nl: Klantsleutel

en: Consumer Secret
nl: Klantgeheim

en: Consumer key is invalid.
nl: Klantsleutel is ongeldig.

en: Consumer secret is invalid.
nl: Klantgeheim is ongeldig.

en: Contact Details
nl: Details contact

en: Contact Form
nl: Contactformulier

en: Contact Us
nl: Neem contact met ons op

en: Content
nl: Inhoud

en: Content Template
nl: Inhoudssjabloon

en: Contest Entry Form
nl: Wedstrijd Inschrijfformulier

en: Continents
nl: Continenten

en: Continue Editing this Form
nl: Doorgaan met het bewerken van dit formulier

en: Conversational Form
nl: Conversatie formulier

en: Conversion
nl: Conversie

en: Conversion is the percentage of form views that generated an entry. If a form was viewed twice, and one entry was generated, the conversion will be 50%.
nl: Conversie is het percentage formulierweergaven die een inzending gegenereerd hebben. Als een formulier twee keer is bekeken en één inzending is gegenereerd, dan zal de conversie 50% zijn.

en: Cook Islands
nl: Cook eilanden

en: Copied
nl: Gekopieerd

en: Copy %d
nl: Kopie %d

en: Copy / Paste Not Available
nl: Kopiëren/plakken niet beschikbaar

en: Copy 1
nl: Kopie 1

en: Copy Form Styles
nl: Formulierstijlen kopiëren

en: Copy Shortcode
nl: Kopieer shortcode

en: Copy and paste functionality requires a secure connection. Reload this page using an HTTPS URL and try again.
nl: De kopieer- en plakfunctionaliteit vereist een beveiligde verbinding. Laad deze pagina opnieuw met een HTTPS URL en probeer het opnieuw.

en: Copy and paste the shortcode within your page builder.
nl: Kopieer en plak de shortcode in je pagina bouwer.

en: Countries
nl: Landen

en: Country
nl: Land

[ctx: Country]
en: Georgia
nl: Georgië

[ctx: Country]
en: South Georgia and the South Sandwich Islands
nl: Zuid-Georgië en de Zuidelijke Sandwich eilanden

en: Course Code
nl: Cursuscode

en: Create
nl: Maak

en: Create A Form
nl: Een formulier aanmaken

en: Create Blank Form
nl: Leeg formulier maken

en: Create Form
nl: Formulier aanmaken

en: Create Forms
nl: Maak formulieren

en: Create New
nl: Maak nieuwe

en: Create a New Form
nl: Nieuw formulier aanmaken

en: Create an API Key below to use the REST API version 2. Alternatively, you can use cookie authentication which is supported for logged in users. %sVisit our documentation pages%s for more information.
nl: Maak hieronder een API sleutel om de REST API versie 2 te gebruiken. Je kan ook cookie authenticatie gebruiken voor ingelogde gebruikers. %sBezoek onze documentatie pagina's%s voor meer informatie.

en: Create an entry and mark it as spam
nl: Maak een item aan en markeer het als spam

en: Create content template
nl: Inhoudssjabloon aanmaken

en: Create rules to dynamically display or hide the page's Next Button based on values from another field.
nl: Maak regels aan om de Volgende knop van de pagina dynamisch te tonen of te verbergen op basis van waarden van een ander veld.

en: Create rules to dynamically display or hide the submit button based on values from another field.
nl: Maak regels aan om de verzendknop dynamisch te tonen of te verbergen op basis van waarden van een ander veld.

en: Create rules to dynamically display or hide this field based on values from another field.
nl: Maak regels aan om dit veld dynamisch te tonen of te verbergen op basis van waarden van een ander veld.

en: Create rules to dynamically display or hide this page based on values from another field.
nl: Maak regels aan om deze pagina dynamisch te tonen of te verbergen op basis van waarden van een ander veld.

en: Create surveys and quizzes
nl: Enquêtes en quizzen maken

en: Created By
nl: Aangemaakt door

en: Created By (User Id)
nl: Aangemaakt door (gebruiker-ID)

en: Creating Form
nl: Formulier maken

en: Creating Form...
nl: Formulier aanmaken...

en: Creating a Form
nl: Een formulier aanmaken

en: Creatives
nl: Creatieven

en: Credit Card
nl: Creditcard

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Currency
nl: Valuta

en: Current PHP version (%s) does not meet minimum PHP version requirement (%s).
nl: Huidige PHP-versie (%s) voldoet niet aan de minimaal vereiste PHP-versie (%s).

en: Current Status: %s
nl: Huidige status: %s

en: Current WordPress version (%s) does not meet minimum WordPress version requirement (%s).
nl: Huidige WordPress versie (%s) voldoet niet aan de minimaal vereiste WordPress versie (%s).

en: Current status: %s
nl: Huidige status: %s

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom CSS Class
nl: Aangepaste CSS-klasse

en: Custom Choices
nl: Aangepaste keuzes

en: Custom Colors
nl: Aangepaste kleuren

en: Custom Field
nl: Aangepast veld

en: Custom Field Name
nl: Naam aangepast veld

en: Custom Form
nl: Aangepast formulier

en: Custom Icon
nl: Aangepast icoon

en: Custom Key
nl: Aangepaste sleutel

en: Custom Mask Instructions
nl: Aangepaste instructies masker

en: Custom Required Indicator
nl: Aangepaste indicator vereist

en: Custom Sub-Label
nl: Aangepast sub-label

en: Custom Validation Message
nl: Aangepast validatiebericht

en: Custom Value
nl: Aangepaste waarde

en: Custom settings
nl: Aangepaste instellingen

en: Custom:
nl: Aangepast:

en: Customer Service
nl: Klantenservice

en: Customer Service Form
nl: Klantenservice formulier

en: Customize Fields
nl: Velden aanpassen

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Czech Koruna
nl: Tsjechische kroon

en: Czechia
nl: Tsjechië

en: Côte d'Ivoire
nl: Ivoorkust

en: DD dash MM dash YYYY
nl: DD dash MM dash JJJJ

en: DD dot MM dot YYYY
nl: DD dot MM dot JJJJ

en: DD slash MM slash YYYY
nl: DD slash MM slash JJJJ

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Danish
nl: Deens

en: Danish Krone
nl: Deense kroon

en: Dark
nl: Donker

en: Data Collection
nl: Gegevensverzameling

en: Database Character Set
nl: Database karakterset

en: Database Collation
nl: Database collatie

en: Database Management System
nl: Database management systeem

en: Database Server
nl: Database server

en: Database Version
nl: Database versie

en: Database upgrade failed.
nl: Database upgrade mislukt.

en: Database upgraded successfully.
nl: Database succesvol geüpdatet.

en: Date
nl: Datum

en: Date Drop Down
nl: Datumkeuzelijst

en: Date Field
nl: Datumveld

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: Date Format Placement
nl: Datumnotatie plaatsing

en: Date Input Type
nl: Soort datuminvoer

en: Date Picker
nl: Datumprikker

en: Date Picker Icon
nl: Datumkiezer icoon

en: Date Range
nl: Datumbereik

en: Date Range is optional, if no date range is selected all entries will be exported.
nl: Datumbereik is optioneel, als er geen datumbereik is geselecteerd zullen alle inzendingen worden geëxporteerd.

en: Date Range is optional, if no date range is specified it will be ignored.
nl: Datumbereik is optioneel, als er geen datumbereik is gespecificeerd zal het genegeerd worden.

en: Date Updated
nl: Datum geüpdatet

en: Date and Time
nl: Datum en tijd

en: Date must not include HTML tags.
nl: Datum mag geen HTML tags bevatten.

en: Dates
nl: Datums

en: Day
nl: Dag

en: Days Left
nl: Resterende dagen

en: Days of the Week
nl: Dagen van de week

en: Default
nl: Standaard

en: Default %s
nl: Standaard %s

en: Default Colors
nl: Standaardkleuren

en: Default Confirmation
nl: Standaardbevestiging

en: Default Country
nl: Standaardland

en: Default Currency
nl: Standaardvaluta

en: Default Filter
nl: Standaardfilter

en: Default Form Theme
nl: Standaard formulier thema

en: Default Post Author
nl: Standaardauteur

en: Default Province
nl: Standaard provincie

en: Default Sort Column
nl: Standaard sorteerkolom

en: Default Sort Order
nl: Standaard sorteervolgorde

en: Default State
nl: Standaardstaat

en: Default Theme
nl: Standaard thema

en: Default Value
nl: Standaardwaarde

en: Default Value:
nl: Standaardwaarde:

en: Default Values
nl: Standaardwaarden

en: Default option. The field is visible when viewing the form.
nl: Standaardoptie. Het veld is zichtbaar bij het bekijken van het formulier.

en: Define the choices for this field. If the field type supports it you will also be able to select the default choice(s) to the left of the choice.
nl: Bepaal de keuzes voor dit veld. Als het veldtype dit ondersteunt, kun je ook de standaardkeuze(s) links van de keuze selecteren.

en: Define the choices for this field. If the field type supports it you will also be able to select the default choice(s) using a radio or checkbox located to the left of the choice.
nl: Definieer de keuzes voor dit veld. Als het veldtype dit ondersteunt, kan je ook de standaardkeuze(s) selecteren met behulp van een radio of een selectievakje links van de keuze.

en: Definitely
nl: Zeker

en: Definitely Not
nl: Zeker niet

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete All Spam
nl: Alle spam verwijderen

en: Delete Entries
nl: Verwijder inzendingen

en: Delete Forms
nl: Verwijder formulieren

en: Delete Icon URL
nl: Icoon-URL verwijderen

en: Delete Permanently
nl: Permanent verwijderen

en: Delete choice
nl: Keuze verwijderen

en: Delete entries permanently automatically
nl: Automatisch inzendingen permanent verwijderen

en: Delete file
nl: Bestand verwijderen

en: Delete permanently
nl: Permanent verwijderen

en: Delete this custom choice list? 'Cancel' to abort. 'OK' to delete.
nl: Deze aangepaste keuzelijst verwijderen? 'Annuleren' om te stoppen. 'OK' om te verwijderen.

en: Delete this file
nl: Dit bestand verwijderen

en: Deleted Field
nl: Verwijderd veld

en: Deleting this field will also delete all entry data associated with it. 'Cancel' to abort. 'OK' to delete.
nl: Als je dit veld verwijdert, worden ook alle bijbehorende invoergegevens verwijderd. Annuleren' om af te breken. OK' om te verwijderen.

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Descending
nl: Aflopend

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description Placement
nl: Plaatsing beschrijving

en: Description Styles
nl: Beschrijving stijlen

en: Deselect All
nl: Alles deselecteren

en: Designer Documentation
nl: Ontwerpersdocumentatie

en: Developer Documentation
nl: Ontwikkelaarsdocumentatie

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable Auto-Formatting
nl: Auto-opmaak uitschakelen

en: Disable CSS
nl: CSS uitschakelen

en: Disable Default Margins
nl: Standaardmarges uitschakelen

en: Disable Quantity
nl: Aantal uitschakelen

en: Disable auto-formatting
nl: Auto-opmaak uitschakelen

en: Disable default margins
nl: Standaardmarges uitschakelen

en: Disable quantity field
nl: Aantallenveld uitschakelen

en: Disable script output
nl: Script uitvoer uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disables the quantity field.  A quantity of 1 will be assumed or you can add a Quantity field to your form from the Pricing Fields.
nl: Schakelt het aantallenveld uit. Een aantal van 1 zal worden verondersteld of je kunt een Aantallenveld aan je formulier toevoegen via de Prijsvelden.

en: Disagree
nl: Oneens

en: Discover the Gravity Forms API
nl: Ontdek de Gravity Forms API

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Dismiss notification
nl: Melding verbergen

en: Display Mode
nl: Weergave-modus

en: Display completed progress bar on confirmation
nl: Voltooide voortgangsbalk bij bevestiging tonen

en: Display form description
nl: Beschrijving formulier tonen

en: Display form title
nl: Titel formulier tonen

en: Display option to use the values submitted in different field
nl: Optie om de waarden van ander verstuurd veld te tonen

en: Display placeholder
nl: Placeholder tonen

en: Divorced
nl: Gescheiden

en: Do not close or navigate away from this page until the upgrade is 100% complete.
nl: Sluit deze pagina niet of navigeer niet weg totdat de upgrade 100% is afgerond.

en: Do not create an entry
nl: Maak geen invoer aan

en: Do not round
nl: Niet afronden

en: Do you have any questions you would like to ask our speakers?
nl: Heb je nog vragen die je aan onze sprekers zou willen stellen?

en: Do you use Acme Products to sell products or services?
nl: Gebruik je Acme Products om producten of diensten te verkopen?

en: Do you want to integrate your forms with any of these services?
nl: Wil je je formulieren integreren met een van deze diensten?

en: Document Root
nl: Document root

en: Does not expire
nl: Verloopt niet

en: Domestic Partnership
nl: Binnenlands Partnerschap

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Donation
nl: Donatie

en: Donation Amount
nl: Donatie bedrag

en: Donation Form
nl: Donatie formulier

en: Donations
nl: Donaties

en: Download Export File
nl: Exportbestand downloaden

en: Download file
nl: Bestand downloaden

en: Draft
nl: Concept

en: Draft Forms (Save and Continue Later)
nl: Conceptformulieren (opslaan en later doorgaan)

en: Drag a field to the left to start building your form and then start configuring it.
nl: Sleep een veld naar links om te beginnen met het bouwen van je formulier en start dan met het configureren.

en: Drop Down
nl: Keuzelijst

en: Drop files here or
nl: Sleep bestanden hierheen of

en: Dropdown menu button
nl: Dropdown menu knop

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Duplicate Name
nl: Dubbele naam

en: Duplicate Title
nl: Dubbele titel

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Dynamic Population Parameter Names
nl: Dynamische populatie parameter namen

en: Early Afternoon
nl: Vroege namiddag

en: Early Bird Ticket
nl: Early Bird ticket

en: Early Evening
nl: Vroege avond

en: Easily create web forms and manage form entries within the WordPress admin.
nl: Maak eenvoudig webformulieren aan en beheer formulierinzendingen vanuit de WordPress beheeromgeving.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Choices
nl: Bewerk keuzes

en: Edit Entries
nl: Bewerk inzendingen

en: Edit Entry Notes
nl: Bewerk inzending notities

en: Edit Form
nl: Formulier bewerken

en: Edit Forms
nl: Bewerk formulieren

en: Edit Plugin Settings
nl: Bewerk plugin instellingen

en: Edit Post
nl: Bericht bewerken

en: Editor
nl: Bewerker

en: Editor Accessibility Improvements
nl: Editor toegankelijkheid verbeteringen

en: Editor Design Improvements
nl: Editor ontwerpverbeteringen

en: Editor Preferences
nl: Editor voorkeuren

en: Education
nl: Opleiding

en: Education/Training
nl: Onderwijs/training

en: Egypt
nl: Egypte

en: Email
nl: E-mailadres

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Email Marketing Platform
nl: E-mailmarketing platform

en: Email Service
nl: E-mailservice

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Email of Recipient
nl: E-mail van ontvanger

en: Embed
nl: Insluiten

en: Embed Form
nl: Formulier insluiten

en: Embed Post/Page Id
nl: Bericht-/pagina-ID insluiten

en: Embed Post/Page Title
nl: Titel insluitbericht/-pagina

en: Embed URL
nl: Insluit-URL

en: Embed Url
nl: Insluit-URL

en: Embedding a Form
nl: Een formulier insluiten

en: Employed Full-Time
nl: Fulltime werkzaam

en: Employed Part-Time
nl: Parttime werkzaam

en: Employee
nl: Werknemer

en: Employer
nl: Werkgever

en: Employment
nl: Werk

en: Employment Application Form
nl: Sollicitatieformulier

en: Empty (no choices selected)
nl: Leeg (geen geselecteere keuzes)

en: Empty Page
nl: Lege pagina

en: Empty Trash
nl: Prullenbak legen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable "other" choice
nl: "Anders"-keuze inschakelen

en: Enable Ajax
nl: Ajax inschakelen

en: Enable Akismet Integration
nl: Akismet-integratie inschakelen

en: Enable Animation
nl: Animatie inschakelen

en: Enable Anti-spam honeypot
nl: Anti-spam honeypot inschakelen

en: Enable Autocomplete
nl: Autocomplete inschakelen

en: Enable Automatic Background Updates
nl: Automatische achtergrondupdates inschakelen

en: Enable Calculation
nl: Berekening inschakelen

en: Enable Choice Values
nl: Keuzewaarden inschakelen

en: Enable Condition
nl: Voorwaarde inschakelen

en: Enable Conditional Logic
nl: Voorwaardelijke logica inschakelen

en: Enable Data Collection
nl: Gegevensverzameling inschakelen

en: Enable Email Confirmation
nl: E-mailbevestiging inschakelen

en: Enable Enhanced UI
nl: Verbeterde UI inschakelen

en: Enable Logging
nl: Loggen inschakelen

en: Enable Multi-File Upload
nl: Meerdere bestanden uploaden inschakelen

en: Enable Next Button Conditional Logic
nl: Voorwaardelijke logica volgende-knop inschakelen

en: Enable Page Conditional Logic
nl: Voorwaardelijke logica pagina inschakelen

en: Enable Password Input
nl: Invoer wachtwoord inschakelen

en: Enable Password Strength
nl: Wachtwoordsterkte inschakelen

en: Enable Password Visibility Toggle
nl: Wachtwoordzichtbaarheid schakelaar inschakelen

en: Enable Personal Data Tools
nl: Persoonsgegevens hulpmiddelen inschakelen

en: Enable Save and Continue
nl: Opslaan en doorgaan inschakelen

en: Enable Select All
nl: Inschakelen selecteer alles

en: Enable Submit Button Conditional Logic
nl: Voorwaardelijke logica van de verzendknop inschakelen

en: Enable Toolbar Menu
nl: Toolbar menu inschakelen

en: Enable a trial period.  The user's recurring payment will not begin until after this trial period.
nl: Schakel een proefperiode in. De terugkerende betaling van de gebruiker zal niet starten tot na deze proefperiode.

en: Enable access to the API
nl: Toegang tot de API inschakelen

en: Enable automatic updates
nl: Schakel automatische updates in

en: Enable conditional logic
nl: Voorwaardelijke logica inschakelen

en: Enable enhanced user interface
nl: Betere gebruikersinterface inschakelen

en: Enable entry limit
nl: Inzendingslimiet inschakelen

en: Enable if you would like logging within Gravity Forms. Logging allows you to easily debug the inner workings of Gravity Forms to solve any possible issues.
nl: Schakel dit in als je logs van Gravity Forms wil inschakelen. Met de logs kan je eenvoudig de interne werking van Gravity Forms debuggen om mogelijke problemen op te lossen.

en: Enable integration with the WordPress tools for exporting and erasing personal data.
nl: Integratie met de WordPress hulpmiddelen voor export en verwijdering van persoonsgegevens inschakelen.

en: Enable legacy markup
nl: Legacy-opmaak inschakelen

en: Enable logging
nl: Loggen inschakelen

en: Enable logging and log all messages
nl: Loggen inschakelen en log alle berichten

en: Enable multiple columns
nl: Meerdere kolommen inschakelen

en: Enable this option to allow the user to select multiple choices. Disabling this option after entries with multiple choices have been submitted will hide the values for those entries.
nl: Inschakelen van deze optie stelt de gebruiker in staat om meerdere keuzes te selecteren. Het uitschakelen van deze optie nadat er inzendingen met meerdere keuzes zijn ingediend, zal de waarden voor die inzendingen verbergen.

en: Enable this option to output the default form CSS. Disable it if you plan to create your own CSS in a child theme. Note: after Gravity Forms 2.8, this setting will no longer appear on the settings page. If you previously had it enabled, you will need to use the %sgform_disable_css%s filter to disable it.
nl: Schakel deze optie in om de standaard formulier CSS uit te voeren. Schakel het uit als je van plan bent om je eigen CSS te maken in een subthema. Let op: na Gravity Forms 2.8 zal deze instelling niet meer verschijnen op de instellingenpagina. Als je het eerder had ingeschakeld, moet je de %sgform_disable_css%s filter gebruiken om het uit te schakelen.

en: Enable to allow Gravity Forms to download and install bug fixes and security updates automatically in the background. Requires a valid license key.
nl: Schakel dit in om Gravity Forms toe te staan bugfixes en beveiligingsupdates automatisch op de achtergrond te downloaden en te installeren. Vereist een geldige licentiesleutel.

en: Enable to display the forms menu in the WordPress top toolbar. The forms menu will display the ten forms recently opened in the form editor.
nl: Schakel in om het formulierenmenu te tonen in de bovenste werkbalk van WordPress. Het menu toont de tien formulieren die recent in de formuliereneditor zijn geopend.

en: Enable to prevent extraneous scripts and styles from being printed on a Gravity Forms admin pages, reducing conflicts with other plugins and themes.
nl: Schakel dit in om te voorkomen dat vreemde scripts en stijlen worden afgedrukt op een Gravity Forms beheerpagina, waardoor er minder conflicten met andere plugins en thema's kunnen zijn.

en: Enable to show a summary that lists validation errors on top of the form.
nl: Schakel dit in om een samenvatting weer te geven met validatiefouten bovenaan het formulier.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enables the honeypot spam protection technique, which is an alternative to the reCAPTCHA field.
nl: Schakelt de honeypot spambeveiliging beveiligingstechniek in, welke een alternatief is voor het reCAPTCHA-veld.

en: Enabling calculations will allow the value of this field to be dynamically calculated based on a mathematical formula.
nl: Berekeningen inschakelen zorgt ervoor dat de waarde van dit veld dynamisch zal worden berekend op basis van een wiskundige formule.

en: End
nl: Einde

en: End Paging
nl: Einde van de paginering

en: End date
nl: Einddatum

en: End of the form
nl: Einde van het formulier

en: End of the last row
nl: Einde van de laatste rij

en: Energy/Utilities
nl: Energie/nutsbedrijven

en: Engineering
nl: Bouwkunde

en: English (UK)
nl: Engels (VK)

en: English (US)
nl: Engels (VS)

en: Enter %s Name
nl: Geef %s naam in

en: Enter Email
nl: E-mailadres invoeren

en: Enter License Key
nl: Voer de licentiesleutel in

en: Enter Password
nl: Wachtwoord invoeren

en: Enter Your License Key
nl: Voer je licentiesleutel in

en: Enter a comma separated list of email addresses you would like to receive a BCC of the notification email.
nl: Voer een kommagescheiden lijst van e-mailadressen in waar je de meldingsmail als BCC op wilt ontvangen.

en: Enter a comma separated list of email addresses you would like to receive a CC of the notification email.
nl: Voer een kommagescheiden lijst van e-mailadressen in waar je de meldingsmail als CC op wilt ontvangen.

en: Enter a comma separated list of email addresses you would like to receive the selected notification emails.
nl: Voer een kommagescheiden lijst van e-mailadressen in waar je de geselecteerde meldingsmails op wilt ontvangen.

en: Enter a custom mask
nl: Voer een aangepast masker in

en: Enter a description for your form. This may be used for user instructions.
nl: Voer een beschrijving voor je formulier in. Dit kan worden gebruikt voor gebruikersinstructies.

en: Enter a feed name to uniquely identify this setup.
nl: Vul een naam voor de feed in om deze installatie uniek te identificeren.

en: Enter a message to be displayed to users who are not logged in (shortcodes and HTML are supported).
nl: Voer een bericht in dat wordt getoond aan gebruikers die niet zijn ingelogd (shortcodes en HTML worden ondersteund).

en: Enter a number in the input box below to limit the number of entries allowed for this form. The form will become inactive when that number is reached.
nl: Voer een nummer in bij het invoervak hieronder om het aantal toegestane inzendingen voor dit formulier te beperken. Het formulier zal inactief worden wanneer dat aantal wordt bereikt.

en: Enter a value
nl: Voer een waarde in

en: Enter an amount
nl: Voer de hoeveelheid in

en: Enter an authorized email address you would like the notification email sent from. To avoid deliverability issues, always use your site domain in the from email.
nl: Voer een geautoriseerd e-mailadres in waarvan je de e-mailmelding wilt ontvangen. Gebruik altijd je sitedomein in de e-mail om problemen met de afleverbaarheid te voorkomen.

en: Enter consent agreement text here.  The Consent Field will store this agreement text with the form entry in order to track what the user has consented to.
nl: Plaats de instemming overeenkomst tekst hier. Het instemming veld zal deze tekst opslaan met de formulierinzending om bij te houden waar de gebruiker instemming voor heeft gegeven.

en: Enter name
nl: Naam invoeren

en: Enter our competition today to be in with a chance of winning...
nl: Doe vandaag mee aan onze wedstrijd en maak kans op...

en: Enter text to display at the top of the progress bar.
nl: Voer tekst in om te tonen boven de voortgangsbalk.

en: Enter the CSS class name you would like to use in order to override the default styles for this field.
nl: Voer de naam van de CSS klasse in die je wilt gebruiken om de standaardstijlen te overschrijven voor dit veld.

en: Enter the CSS class name you would like to use in order to override the default styles for this form.
nl: Voer de naam van de CSS klasse in die je wilt gebruiken om de standaardstijlen te overschrijven voor dit formulier.

en: Enter the URL of a custom image to replace the default 'add item' icon. A maximum size of 16px by 16px is recommended
nl: Voer de URL van een aangepaste afbeelding in om het standaard 'item toevoegen'-icoon te vervangen. Een maximale grootte van 16px bij 16px wordt aanbevolen.

en: Enter the URL of a custom image to replace the default 'delete item' icon. A maximum size of 16px by 16px is recommended
nl: Voer de URL van een aangepaste afbeelding in om het standaard 'item verwijderen'-icoon te vervangen. Een maximale grootte van 16px bij 16px wordt aanbevolen.

en: Enter the URL of the webpage you would like the user to be redirected to after they have submitted the form.
nl: Voer de URL van de webpagina in waarnaar de gebruiker wordt doorverwezen nadat ze het formulier hebben verstuurd.

en: Enter the admin label of the form field.  Entering a value in this field will override the Field Label when displayed in the Gravity Forms administration tool.
nl: Voer het label van de beheerder voor het formulierveld in. Een waarde invoeren in dit veld zal het Veldlabel overschrijven wanneer deze wordt getoond in de Gravity Forms administratie gereedschap.

en: Enter the allowed file extensions for file uploads.  This will limit the type of files a user may upload.
nl: Voer de toegestane bestandsextensies voor bestandsuploads in. Dit zal de type bestanden die een gebruiker mag uploaden beperken.

en: Enter the base price for this product.
nl: Voer de basisprijs van dit product in.

en: Enter the content (Text or HTML) to be displayed on the form.
nl: Voer de inhoud (tekst of HTML) in die getoond moet worden op het formulier.

en: Enter the description for the form field.  This will be displayed to the user and provide some direction on how the field should be filled out or selected.
nl: Voer de beschrijving voor het formulierveld in. Dit zal worden getoond aan de gebruiker en geeft een toelichting over hoe het veld moet worden ingevuld of geselecteerd.

en: Enter the email address you would like the notification email sent to.
nl: Voer het e-mailadres in waar je de meldingsmail naartoe wilt sturen.

en: Enter the email address you would like to be used as the reply to address for the notification email.
nl: Voer het e-mailadres in welke je wilt gebruiken als antwoordadres voor de meldingsmail.

en: Enter the form title
nl: Voer de titel van het formulier in

en: Enter the label for this HTML block. It will help you identify your HTML blocks in the form editor, but it will not be displayed on the form.
nl: Voer de label van dit HTML-blok in. Het helpt je met het identificeren van je HTML-blokken in de formulierbewerker, maar zal niet worden getoond op het formulier.

en: Enter the label of the form field.  This is the field title the user will see when filling out the form.
nl: Voer de label van het formulierveld in. Dit is de titel van het veld die de gebruiker te zien krijgt wanneer het formulier wordt ingevuld.

en: Enter the label to be displayed next to the check box. For example, &quot;same as shipping address&quot;.
nl: Voer het label in dat naast het aankruisvakje wordt getoond. Bijvoorbeeld, "zelfde als verzendadres".

en: Enter the maximum number of characters that this field is allowed to have.
nl: Voer het maximale aantal karakters in dat dit veld mag hebben.

en: Enter the maximum number of rows that users are allowed to add.
nl: Voer het maximale aantal rijen in dat gebruikers toe mogen voegen.

en: Enter the minimum and maximum values for this form field.  This will require that the value entered by the user must fall within this range.
nl: Voer de minimum- en maximumwaarden voor dit formulierveld in. Dit vereist dat de ingevulde waarde door de gebruiker moet liggen binnen dit bereik.

en: Enter the name you would like the notification email sent from, or select the name from available name fields.
nl: Voer de naam waarvan je wilt dat de meldingsmail wordt verstuurd in of selecteer de naam van beschikbare naamvelden.

en: Enter the path to an image you would like to use as the form submit button.
nl: Voer het pad naar een afbeelding in die je wilt gebruiken als de verstuur-knop van het formulier.

en: Enter the path to an image you would like to use as the page next button.
nl: Voer het pad naar een afbeelding in die je wilt gebruiken als de volgende-knop van de pagina.

en: Enter the path to an image you would like to use as the page previous button.
nl: Voer het pad naar een afbeelding in die je wilt gebruiken als de vorige-knop van de pagina.

en: Enter the text you would like the user to see on the confirmation page of this form.
nl: Voer de tekst in die je wilt dat de gebruiker ziet op de bevestigingspagina van dit formulier.

en: Enter the text you would like to appear on the form submit button.
nl: Voer de tekst in die je wilt tonen voor de verstuur-knop van het formulier.

en: Enter the text you would like to appear on the page next button.
nl: Voer de tekst in die je wilt tonen voor de volgende-knop van de pagina.

en: Enter the text you would like to appear on the page previous button.
nl: Voer de tekst in die je wilt tonen voor de vorige-knop van de pagina.

en: Enter the title of your form.
nl: Voer de titel van je formulier in.

en: Enter value
nl: Voer waarde in

en: Enter values in this setting to override the Sub-Label for each field.
nl: Voer waarden voor deze instelling in om het Sub-label voor elk veld te overschrijven.

en: Enter your Gravity Forms License Key below.  Your key unlocks access to automatic updates, the add-on installer, and support.  You can find your key on the My Account page on the %sGravity Forms%s site.
nl: Voer je Gravity Forms-licentiesleutel hieronder in. Je sleutel geeft toegang tot automatische updates, de add-on installer en ondersteuning. Je kunt je sleutel vinden in de Mijn account-pagina van de %sGravity Forms%s-site.

en: Enter your email address if you would like to receive the link via email.
nl: Voer je e-mailadres in als je de link per e-mail wilt ontvangen.

en: Enter your license key below to enable Gravity Forms.
nl: Voer hieronder je licentiesleutel in om Gravity Forms in te schakelen.

en: Enter your reCAPTCHA Secret Key, if you do not have a key you can register for one at the provided link.  reCAPTCHA is a free service.
nl: Voer je reCAPTCHA secret key in, als je geen sleutel hebt kun je je er voor registreren via de verstrekte link. reCAPTCHA is een gratis dienst.

en: Enter your reCAPTCHA Site Key, if you do not have a key you can register for one at the provided link.  reCAPTCHA is a free service.
nl: Voer je reCAPTCHA site key in, als je geen sleutel hebt kun je je er voor registreren via de verstrekte link. reCAPTCHA is een gratis dienst.

en: Enter!
nl: Kom binnen!

en: Enterprise
nl: Onderneming

en: Entertainment
nl: Vermaak

en: Entries
nl: Inzendingen

en: Entries - Gravity Forms
nl: Inzendingen - Gravity Forms

en: Entries Conversion
nl: Conversie inzendingen

en: Entries deleted successfully: %d
nl: Inzendingen succesvol verwijderd: %d

en: Entries for %s form have been deleted. | Entries for %s forms have been deleted.
nl[0]: Inzendingen voor %s formulier zijn verwijderd.
nl[1]: Inzendingen voor %s formulieren zijn verwijderd.

en: Entries processed: %1$d of %2$d
nl: Inzendingen verwerkt: %1$d van %2$d

en: Entries updated successfully
nl: Inzendingen succesvol geüpdatet

en: Entry
nl: Inzending

en: Entry #
nl: Inzending #

en: Entry # %1$d &lsaquo; %2$s &lsaquo; %3$s
nl: Invoer #%1$d &lsaquo; %2$s &lsaquo; %3$s

en: Entry Date
nl: Inzenddatum

en: Entry ID
nl: Inzending-ID

en: Entry Id
nl: Inzending-ID

en: Entry Limit Reached Message
nl: Bericht inzendingslimiet bereikt

en: Entry List
nl: Inzendingenlijst

[ctx: Entry List]
en: All
nl: Alle

[ctx: Entry List]
en: Starred
nl: Met ster

[ctx: Entry List]
en: Unread
nl: Ongelezen

en: Entry Meta
nl: Inzending meta

en: Entry Properties
nl: Eigenschappen inzending

en: Entry URL
nl: Inzending-URL

en: Entry Updated.
nl: Inzending geüpdatet.

en: Entry deleted.
nl: Inzending verwijderd.

en: Entry details migrated.
nl: Details inzending gemigreerd.

en: Entry not found
nl: Inzending niet gevonden

en: Entry not found &lsaquo; %1$s &lsaquo; %2$s
nl: Invoer niet gevonden &lsaquo; %1$s &lsaquo; %2$s

en: Entry updated successfully
nl: Inzending succesvol geüpdatet

en: Entry with id %s not found
nl: Inzending met ID %s niet gevonden

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal-Guinea

en: Erase
nl: Wis

en: Error
nl: Fout

en: Error Migrating Entry Details: %s
nl: Fout bij migreren details inzending: %s

en: Error Migrating Entry Headers: %s
nl: Fout bij migreren headers inzending: %s

en: Error Migrating Entry Meta: %s
nl: Fout bij migreren meta inzending: %s

en: Error Migrating incomplete submissions: %s
nl: Fout bij migreren onvolledige inzendingen: %s

en: Error retrieving notes.
nl: Fout bij het ophalen van notities.

en: Error retrieving results. If the problem persists, please contact support.
nl: Fout bij ophalen resultaten. Als het probleem zich voor blijft doen, neem dan contact op met de ondersteuning.

en: Error updating form
nl: Fout bij updaten van formulier

en: Error updating form confirmations
nl: Fout bij updaten van formulier bevestigingen

en: Error updating form notifications
nl: Fout bij updaten van formulier meldingen

en: Error updating title
nl: Fout bij updaten van titel

en: Error while saving calculation field values: %s
nl: Fout bij het opslaan van berekening veldwaarden: %s

en: Error while saving field values: %s
nl: Fout bij het opslaan van veldwaarden: %s

en: Error while saving total field values: %s
nl: Fout bij het opslaan van totaal veldwaarden: %s

en: Estonia
nl: Estland

en: Estonian
nl: Estlands

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Europe
nl: Europa

en: Event Details
nl: Details van het evenement

en: Event Registration Form
nl: Inschrijfformulier evenement

en: Every %d Minutes
nl: Elke %d minuten

en: Every day
nl: Elke dag

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Excellent
nl: Uitstekend

en: Excerpt
nl: Samenvatting

en: Existing
nl: Bestaand

en: Expand the Choices window
nl: Vouw het venster Keuzes uit

en: Expiration Date
nl: Vervaldatum

en: Expiration Month
nl: Vervalmaand

en: Expiration Year
nl: Vervaljaar

en: Expired
nl: Verlopen

en: Expired On
nl: Verlopen op

en: Expires On
nl: Verloopt op

en: Explore Form Templates
nl: Formuliertemplates verkennen

en: Export
nl: Exporteer

en: Export Date Range
nl: Datumbereik exporteren

en: Export Entries
nl: Inzendingen exporteren

en: Export Entries &lsaquo; %1$s
nl: Exporteer invoeren &lsaquo; %1$s

en: Export Forms
nl: Formulieren exporteren

en: Export Forms &lsaquo; %1$s
nl: Exporteer formulieren &lsaquo; %1$s

en: Export Selected Fields
nl: Geselecteerde velden exporteren

en: Export Selected Form
nl: Geselecteerde formulier exporteren

en: Export Selected Forms
nl: Geselecteerde formulieren exporteren

en: Export entries if {0} of the following match:
nl: Exporteer inzendingen als {0} van het volgende overeenkomt:

en: Exporting and Erasing Data
nl: Gegevens aan het exporteren en verwijderen

en: Exporting entries. Progress:
nl: Inzendingen exporteren. Voortgang:

en: Express Shipping
nl: Spoedverzending

en: Extended
nl: Uitgebreid

en: Extra Large
nl: Extra groot

en: Extra Small
nl: Extra klein

en: Facilities Maintenance
nl: Onderhoud van faciliteiten

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed Honeypot Validation.
nl: Mislukte honeypot validatie.

en: Failed to capture %s. Reason: %s.
nl: Ontvangen %s mislukt. Reden: %s.

en: Failed to load the preview for this form.
nl: Het laden van het voorbeeld voor dit formulier is mislukt.

en: Failed to move uploaded file.
nl: Geüpload bestand verplaatsen mislukt.

en: Failed to open input stream.
nl: Openen input-stream mislukt.

en: Failed to open output stream.
nl: Openen uitvoer stream mislukt

en: Failed to open temp directory.
nl: Openen tijdelijke map mislukt.

en: Failed to upload file.
nl: Bestand uploaden mislukt.

en: Falkland Islands
nl: Falkland eilanden

en: Faroe Islands
nl: Faeröer

en: Fashion
nl: Mode

en: Feature Disabled
nl: Functie uitgeschakeld

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: February
nl: Februari

en: Feed Settings
nl: Feedinstellingen

en: Feed id %s not found
nl: Feed-ID %s niet gevonden

en: Feed meta should be an associative array or JSON
nl: Feed meta moet een associatieve array of JSON zijn

en: Feed not found
nl: Feed niet gevonden

en: Feed updated successfully
nl: Feed succesvol geüpdatet

en: Feed updated successfully.
nl: Feed succesvol geüpdatet.

en: Feeds deleted successfully: %d
nl: Feeds succesvol verwijderd: %d

en: Feeds updated: %d
nl: Feeds geüpdatet: %d

en: Female
nl: Vrouw

en: Fencing
nl: Hekwerk

en: Field
nl: Veld

en: Field Choices
nl: Veldkeuzes

en: Field Date Format
nl: Notatie velddatum

en: Field Description
nl: Beschrijving veld

en: Field Label
nl: Label veld

en: Field Label Visibility
nl: Zichtbaarheid label veld

en: Field Limit
nl: Veldlimiet

en: Field Name Format
nl: Notatie veldnaam

en: Field Settings
nl: Veld instellingen

en: Field Size
nl: Veldgrootte

en: Field Type
nl: Soort veld

en: Field Values
nl: Veldwaarden

en: Field could not be rendered.
nl: Veld kan niet worden getoond.

en: Field does not support validation.
nl: Veld ondersteunt geen validatie.

en: Field not found.
nl: Veld niet gevonden.

en: Field type
nl: Soort veld

en: Field type '%s' has not been implemented
nl: Soort veld '%s' is niet geïmplementeerd

en: Fields
nl: Velden

en: Fifth row
nl: Vijfde rij

en: File
nl: Bestand

en: File Upload
nl: Bestandsupload

en: File exceeds size limit
nl: Bestand overschrijdt limiet bestandsgrootte

en: File exceeds size limit. Maximum file size: %dMB
nl: Bestand overschrijdt limietgrootte. Maximale bestandsgrootte: %dMB

en: File uploads, entry exports, and logging will not function properly.
nl: Bestandsuploads, export van inzendingen en loggen zullen niet juist functioneren.

en: Filipino
nl: Filipijns

en: Fill Container
nl: Vul container

en: Filter the entries by adding conditions.
nl: Filter de inzendingen door voorwaarden toe te voegen.

en: Finance
nl: Financiën

en: Finished
nl: Afgerond

en: Finnish
nl: Fins

en: First
nl: Voornaam

en: First Choice
nl: Eerste keuze

en: First Name
nl: Voornaam

en: First Option
nl: Eerste optie

en: First row
nl: Eerste rij

en: Fix it
nl: Maak het

en: Font Color
nl: Tekstkleur

en: Font Size
nl: Fontgrootte

en: For addresses that only apply to one country, you can choose to not display the country drop down. Entries will still be recorded with the selected country.
nl: Voor adressen die alleen toegepast worden voor één land, kun je er voor kiezen om de landenkeuzelijst niet te tonen. Inzendingen zullen nog steeds worden vastgelegd met het geselecteerde land.

en: Forbidden
nl: Verboden

en: Force SSL
nl: SSL forceren

en: Force the migration manually
nl: Migratie handmatig forceren

en: Force the upgrade
nl: Upgrade forceren

en: Form
nl: Formulier

en: Form Basics
nl: Formulier basis

en: Form Button
nl: Formulierknop

en: Form Button Image
nl: Afbeelding formulierknop

en: Form Button Text
nl: Tekst formulierknop

en: Form CSS Class Name
nl: Naam CSS klasse formulier

en: Form Description
nl: Beschrijving formulier

en: Form Expired Message
nl: Bericht formulier verlopen

en: Form Field
nl: Formulierveld

en: Form Fields
nl: Formuliervelden

en: Form ID: %s
nl: Formulier ID: %s

en: Form Id
nl: Formulier-ID

en: Form Id and Entry Id are required parameters.
nl: Formulier-ID en inzending-ID zijn verplichte parameters.

en: Form Label Placement
nl: Plaatsing formulierlabel

en: Form Layout
nl: Lay-out formulier

[ctx: Form List]
en: Active
nl: Actief

[ctx: Form List]
en: All
nl: Alle

[ctx: Form List]
en: Inactive
nl: Inactief

[ctx: Form List]
en: Trash
nl: Prullenbak

en: Form Not Found
nl: Formulier niet gevonden

en: Form Options
nl: Formulieropties

en: Form Options and Settings
nl: Formulieropties en instellingen

en: Form Pending Message
nl: Bericht formulier in afwachting

en: Form Preview
nl: Voorbeeld formulier

en: Form Settings
nl: Formulierinstellingen

en: Form Styles
nl: Formulier stijlen

en: Form Template Library: Contest Entry Form
nl: Template bibliotheek: wedstrijd inschrijfformulier

en: Form Template Library: Newsletter Signup Form
nl: Template bibliotheek: aanmeldingsformulier nieuwsbrief

en: Form Theme
nl: Formulier thema

en: Form Title
nl: Titel formulier

en: Form Total
nl: Totaal formulier

en: Form Updated
nl: Formulier geüpdatet

en: Form button settings are now located in the form editor! To edit the button settings, go to the form editor and click on the submit button.
nl: Instellingen voor formulierknoppen bevinden zich nu in de formulier editor! Om de knopinstellingen te bewerken, ga je naar de formulier editor en klik je op de verzendknop.

en: Form deleted.
nl: Formulier verwijderd.

en: Form duplicated.
nl: Formulier gedupliceerd.

en: Form entries must be retained for at least one day.
nl: Formulierinzendingen moeten minimaal één dag worden bewaard.

en: Form is saved
nl: Formulier is opgeslagen

en: Form is submitted
nl: Formulier is verstuurd

en: Form moved to the trash.
nl: Formulier naar de prullenbak verplaatst.

en: Form not found
nl: Formulier niet gevonden

en: Form not found.
nl: Formulier niet gevonden.

en: Form restored.
nl: Formulier hersteld.

en: Form style options are not available for forms that use %1$slegacy mode%2$s.
nl: Formulier stijlopties zijn niet beschikbaar voor formulieren die gebruik maken van %1$sverouderde modus%2$s.

en: Form updated successfully
nl: Formulier succesvol geüpdatet

en: Form was updated successfully.
nl: Het formulier is succesvol geüpdatet.

en: Form with id: %s not found
nl: Formulier met ID: %s niet gevonden

en: Forms
nl: Formulieren

en: Forms - Gravity Forms
nl: Formulieren - Gravity Forms

en: Forms could not be imported. Please make sure your files have the .json extension, and that they were generated by the %sGravity Forms Export form%s tool.
nl: Formulieren kunnen niet worden geïmporteerd. Zorg ervoor dat je bestanden de .json extensie hebben en dat ze zijn gegenereerd door de %sGravity Forms Export%s gereedschap.

en: Forms could not be imported. Your export file is not compatible with your current version of Gravity Forms.
nl: Formulieren konden niet worden geïmporteerd. Je exportbestand is niet compatibel met je huidige versie van Gravity Forms.

en: Forms deleted successfully: %d
nl: Formulieren succesvol verwijderd: %d

en: Forms migrated.
nl: Formulieren gemigreerd.

en: Forms per page:
nl: Formulieren per pagina:

en: Forms updated successfully
nl: Formulieren succesvol geüpdatet

en: Formula
nl: Formule

en: Fourth row
nl: Vierde rij

en: Fr
nl: Vr

en: France
nl: Frankrijk

en: Free Trial
nl: Gratis proefversie

en: French
nl: Frans

en: French (Canadian)
nl: Frans (Canadees)

en: French Guiana
nl: Frans Guyana

en: French Polynesia
nl: Frans-Polynesië

en: French Southern Territories
nl: Franse zuidelijke gebieden

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Friday
nl: Vrijdag

en: From Email
nl: Van e-mailadres

en: From Email Address
nl: Van e-mailadres

en: From Name
nl: Van naam

en: Full
nl: Volledig

en: Full Address
nl: Volledig adres

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Full Size
nl: Volledige grootte

en: Full Size - Centered
nl: Volledige grootte - gecentreerd

en: Full Size - Left Aligned
nl: Volledige grootte - links uitgelijnd

en: Full Size - Right Aligned
nl: Volledige grootte - rechts uitgelijnd

en: Full Width
nl: Volledige breedte

[ctx: Full month name]
en: May
nl: Mei

en: Full-Time
nl: Fulltime

en: GF Add-Ons
nl: GF add-ons

en: Galician
nl: Galicisch

en: Gender
nl: Geslacht

en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Georgian
nl: Georgisch

en: German
nl: Duits

en: German (Austria)
nl: Duits (Oostenrijk)

en: German (Switzerland)
nl: Duits (Zwitserland)

en: Germany
nl: Duitsland

en: Get 20% Off Gravity Forms!
nl: Ontvang 20% korting op Gravity Forms!

en: Get Started
nl: Aan de slag

en: Get feedback about your product using a survey form
nl: Krijg feedback over je product via een enquêteformulier

en: Get started with a new form
nl: Ga aan de slag met een nieuw formulier

en: Get the Discount
nl: Ontvang de korting

en: Get your reCAPTCHA Keys.
nl: Verkrijg je reCAPTCHA sleutels.

en: Gift Certificate Amount
nl: Cadeaubon bedrag

en: Gift Certificate Form
nl: Cadeaubon formulier

en: Gift Certificate Order Form
nl: Bestelformulier cadeaubon

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Go to the first page
nl: Ga naar de eerste pagina

en: Go to the last page
nl: Ga naar de laatste pagina

en: Go to the next page
nl: Ga naar de volgende pagina

en: Go to the previous page
nl: Ga naar de vorige pagina

en: Good
nl: Goed

en: Government/Military
nl: Overheid/leger

en: Gradient: Blues
nl: Kleurverloop: blauw

en: Gradient: Rainbow
nl: Kleurverloop: regenboog

en: Gradient: Spring
nl: Kleurverloop: lente

en: Graduate or Professional Degree
nl: Afgestudeerd of professionele graad

en: Gravity Forms %s is required. Activate it now or %spurchase it today!%s
nl: Gravity Forms %s is vereist. Activeer het nu of %skoop het vandaag!%s

en: Gravity Forms 2.5 Theme
nl: Gravity Forms 2.5 thema

en: Gravity Forms API Settings
nl: Gravity Forms API-instellingen

en: Gravity Forms API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
nl: Gravity Forms API. Gebruik een klantsleutel in het veld gebruikersnaam en een klantgeheim in het wachtwoord veld.

en: Gravity Forms Add-Ons
nl: Gravity Forms add-ons

en: Gravity Forms Environment
nl: Gravity Forms-omgeving

en: Gravity Forms Widget
nl: Gravity Forms widget

en: Gravity Forms has been successfully uninstalled. It can be re-activated from the %splugins page%s.
nl: Gravity Forms is succesvol gedeïnstalleerd. Het kan opnieuw worden geactiveerd via de %splugins-pagina%s.

en: Gravity Forms imported %d %s successfully
nl: Gravity Forms %d %s succesvol geïmporteerd

en: Gravity Forms integrates with reCAPTCHA, a free CAPTCHA service that uses an advanced risk analysis engine and adaptive challenges to keep automated software from engaging in abusive activities on your site.
nl: Gravity Forms integreert met reCAPTCHA, een gratis CAPTCHA-dienst die helpt bij het digitaliseren van boeken terwijl het je formulieren beschermt tegen spambots.

en: Gravity Forms is currently upgrading the database to version %1$s. For sites with a large number of entries this may take a long time. Check the %2$sSystem Status%3$s page for further details.
nl: Gravity Forms is momenteel de database naar versie %1$s aan het upgraden. Voor sites met een groot aantal inzendingen kan dit lang duren. Bekijk de %2$sSysteemstatus%3$s-pagina voor verdere details.

en: Gravity Forms logging is currently enabled.
nl: Gravity Forms logging is momenteel ingeschakeld.

en: Gravity Forms requires %s or above.
nl: Gravity Forms vereist %s of hoger.

en: Gravity Forms requires WordPress %s or greater. You must upgrade WordPress in order to use Gravity Forms
nl: Gravity Forms vereist WordPress %s of nieuwer. Je moet WordPress updaten om Gravity Forms te gebruiken

en: Gravity Forms requires WordPress %s or greater. You must upgrade WordPress in order to use Gravity Forms.
nl: Gravity Forms vereist WordPress %s of nieuwer. Je moet WordPress updaten om Gravity Forms te kunnen gebruiken.

en: Gravity Forms will download important bug fixes, security enhancements and plugin updates automatically. Updates are extremely important to the security of your WordPress site.
nl: Gravity Forms zal belangrijke bug fixes, veiligheidsverbeteringen en plugin updates automatisch downloaden. Updates zijn extreem belangrijk voor de beveiliging van je WordPress site.

en: Gray
nl: Grijs

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greek
nl: Grieks

en: Green
nl: Groen

en: Greenland
nl: Groenland

en: Ground Maintenance
nl: Onderhoud van de grond

en: Guinea
nl: Guinee

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: HH
nl: UU

en: HTML Block
nl: HTML-blok

en: HTML Content
nl: HTML-inhoud

en: HTTP Referer URL
nl: HTTP referer-URL

en: HTTP User Agent
nl: HTTP gebruikersagent

en: Haiti
nl: Haïti

en: Hawaii
nl: Hawaï

en: Healthcare
nl: Gezondheidszorg

en: Heard Island and McDonald Islands
nl: Heard Eiland en McDonald Eilanden

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Help Make Gravity Forms Better!
nl: Help Gravity Forms beter te maken!

en: Help us provide care and support for vulnerable adults.
nl: Help ons zorg en ondersteuning te bieden aan kwetsbare volwassenen.

en: Helps users ask for a quote for a certain service or product you are selling on your website
nl: Helpt gebruikers een offerte aan te vragen voor een bepaalde dienst of product dat je verkoopt op je site

en: Helps your users register to a webinar
nl: Helpt je gebruikers zich te registreren voor een webinar

en: Hi there {Name (First):1.3}. We received the following information from you and will respond to your inquiry as quickly as possible.
nl: Hallo, {Name (First):1.3}. We ontvingen de volgende informatie van je en zullen zo snel mogelijk op je vraag reageren.

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hidden Field
nl: Verborgen veld

en: Hide
nl: Verberg

en: Hide Address Line 2
nl: Adresregel 2 verbergen

en: Hide Country
nl: Land verbergen

en: Hide Field Label
nl: Verberg veldlabel

en: Hide Password
nl: Verberg wachtwoord

en: Hide Province Field
nl: Provincieveld verbergen

en: Hide State Field
nl: Staatveld verbergen

en: Hide State/Province/Region
nl: Staat/provincie/regio verbergen

en: Hide license information
nl: Verberg licentie informatie

en: Hiding the choice labels can make it difficult for users to fill out your form. Please keep the choice labels visible to improve the accessibility of your form.
nl: Het verbergen van de keuzelabels kan het moeilijk maken voor gebruikers om je formulier in te vullen. Houd de keuzelabels zichtbaar om de toegankelijkheid van je formulier te verbeteren.

en: Hiding the label can make it difficult for users to fill out your form. Please keep the label visible to improve the accessibility of your form.
nl: Als je het label verbergt, kan het voor gebruikers moeilijk zijn om je formulier in te vullen. Houd het label zichtbaar om de toegankelijkheid van je formulier te verbeteren.

en: High School
nl: Middelbare school

en: Holy See
nl: Vaticaanstad

en: Homemaker
nl: Alleenverdiener

en: Honeypot Spam Filter
nl: Honeypot spamfilter

en: Hong Kong Dollar
nl: Hongkongse dollar

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Hospitality
nl: Gastvrijheid

en: Hospitality/Travel
nl: Reizen

en: Hour
nl: Uur

en: Hours
nl: Uren

en: Hours You Are Available for Work
nl: Uren dat je beschikbaar bent voor werk

en: How Can We Reach You?
nl: Hoe kunnen wij je bereiken?

en: How Long
nl: Hoe lang

en: How Often
nl: Hoe vaak

en: How can we help you?
nl: Hoe kunnen we je helpen?

en: How could Acme Products be improved?
nl: Hoe kunnen Acme producten worden verbeterd?

en: How did you hear about this event?
nl: Hoe heb je van dit evenement gehoord?

en: How did you hear about this webinar?
nl: Hoe heb je van dit webinar gehoord?

en: How many sites do you have Acme Products installed on?
nl: Op hoeveel sites heb je Acme producten geïnstalleerd?

en: How would you best describe your website?
nl: Hoe zou je je site het beste omschrijven?

en: How would you like the gift certificate delivered?
nl: Hoe wil je de cadeaubon laten bezorgen?

en: Human Resources
nl: Personeelszaken

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Hungarian Forint
nl: Hongaarse forint

en: Hungary
nl: Hongarije

en: I agree to the handling and storage of my data and to receive marketing communications from Gravity Forms.
nl: Ik ga akkoord met de behandeling en opslag van mijn gegevens en met het ontvangen van marketingcommunicatie van Gravity Forms.

en: I agree to the privacy policy.
nl: Ik ga akkoord met het privacybeleid.

en: I agree with the storage and handling of my data by this website.
nl: Ik ga akkoord met de opslag en behandeling van mijn gegevens door deze site.

en: I agree with the storage and handling of my data by this website. - <a target="_blank" href="#" rel="noopener noreferrer">Privacy  Policy</a> <abbr class="wpgdprc-required" title="You need to accept this checkbox.">*</abbr>
nl: Ik ga akkoord met de opslag en behandeling van mijn gegevens door deze site. - <a target="_blank" href="#" rel="noopener noreferrer">Privacybeleid</a> <abbr class="wpgdprc-required" title="Je moet met dit selectievakje akkoord gaan.">*</abbr>

en: I agree with the storage and handling of my data by this website. - <a target="_blank" href="#" rel="noopener noreferrer">Privacy Policy</a> <abbr class="wpgdprc-required" title="You need to accept this checkbox.">*</abbr>
nl: Ik ga akkoord met de opslag en behandeling van mijn gegevens door deze site. - <a target="_blank" href="#" rel="noopener noreferrer">Privacybeleid</a> <abbr class="wpgdprc-required" title="Je moet met dit selectievakje akkoord gaan.">*</abbr>

en: I understand and accept the risk of not enabling background updates.
nl: Ik begrijp en accepteer het risico van het niet inschakelen van automatische updates.

en: I understand the risks of not providing a valid license key.
nl: Ik begrijp de risico's van het niet opgeven van een geldige licentiesleutel.

en: IMPORTANT: As this is a major update, we strongly recommend creating a backup of your site before updating.
nl: BELANGRIJK: omdat dit een grote update is, bevelen we je sterk aan om een back-up van je site te maken voordat je gaat upgraden.

en: IP Address
nl: IP-adres

en: IT/Technical
nl: IT/technisch

en: Iceland
nl: IJsland

en: Icelandic
nl: IJslands

en: Icon of accessibility symbol
nl: Icoon van toegankelijkheidssymbool

en: Icon of color swatches
nl: Pictogram van kleur swatches

en: Identification
nl: Identificatie

en: Identification Field
nl: Identificatieveld

en: If a form uses the Image Choice field, or has Conversational Mode enabled, the importer will import the images and save them in your media library.
nl: Als een formulier het veld afbeelding keuze gebruikt, of als de conversatie modus is ingeschakeld, zal de importeur de afbeeldingen importeren en opslaan in je mediatheek.

en: If a valid image url is not present a text-only submit button will be used.
nl: Als er geen geldige afbeelding URL aanwezig is, wordt een verzendknop met alleen tekst gebruikt.

en: If the honeypot flags a submission as spam:
nl: Als de honeypot een inzending als spam markeert:

en: If you continue to encounter this error, you can %1$sexport your form%2$s to include in your support request. You can also disable AJAX saving for this form. %3$sLearn more%4$s.
nl: Als je deze fout blijft tegenkomen, kun je %1$sje formulier%2$s exporteren om in je ondersteuningsaanvraag op te nemen. Je kunt ook AJAX opslaan voor dit formulier uitschakelen. %3$sMeer informatie%4$s.

en: If you currently have a support ticket open, please do not disable logging until the Support Team has reviewed your logs.
nl: Als je momenteel een ondersteuningsticket open heeft staan, schakel de logboekregistratie dan niet uit totdat het ondersteuningsteam je logboeken heeft bekeken.

en: If you don't enter a valid license key, you will not be able to update Gravity Forms when important bug fixes and security enhancements are released. This can be a serious security risk for your site.
nl: Als je geen geldige licentiesleutel invoert, kun je Gravity Forms niet updaten wanneer belangrijke bug fixes en veiligheidsverbeteringen worden vrijgegeven. Dit kan een serieus veiligheidsrisico voor je site zijn.

en: If you have other forms on the page (i.e. Comments Form), specify a higher tabindex start value so that your Gravity Form does not end up with the same tabindices as your other forms. To disable the tabindex, enter 0 (zero).
nl: Als je andere formulieren op de pagina hebt (bv. een reactieformulier), specifieer dan een hogere tab index startwaarde, zodat je Gravity formulier niet eindigt met dezelfde tabindices als je andere formulieren. Om de tab index uit te schakelen, voer een 0 (nul) in.

en: If you loved the first product, you're really going to love this one. Don't miss out, order yours while they're still in stock.
nl: Als je van het eerste product hield, ga je echt van deze houden. Mis het niet, bestel die van jou nu ze nog op voorraad zijn.

en: If you want to keep up to date with what's happening on the blog, sign up for our newsletter!
nl: Als je op de hoogte wil blijven van wat er op de blog gebeurt, schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!

en: If you would like to override the default error validation for a field, enter it here.  This message will be displayed if there is an error with this field when the user submits the form.
nl: Als je de standaard foutvalidatie voor een veld wilt overschrijven, voer dat dan hier in. Dit bericht zal worden getoond als er een fout met dit veld is wanneer de gebruiker het formulier verstuurd.

en: If you would like to pre-populate the value of a field, enter it here.
nl: Als je de waarde van een veld al van tevoren ingevuld wilt hebben, voer het dan hier in.

en: If you're installing Gravity Forms for a client, enable this setting to hide the license information.
nl: Als je Gravity Forms installeert voor een klant, zet dan deze instelling aan om de licentie informatie te verbergen.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Choice
nl: Afbeelding keuze

en: Image Choice Field
nl: Afbeelding keuzeveld

en: Image Choice Styles
nl: Afbeelding keuze stijlen

en: Image Meta
nl: Metagegevens afbeelding

en: Image Metadata
nl: Metagegevens afbeelding

en: Image Path:
nl: Afbeeldingspad:

en: Image Path:
nl: Afbeeldingspad:

en: Image for choice number
nl: Afbeelding voor keuze nummer

en: Impersonate account
nl: Account verpersonificeren

en: Import
nl: Importeren

en: Import Forms
nl: Formulieren importeren

en: Import Forms &lsaquo; %1$s
nl: Importeer formulieren &lsaquo; %1$s

en: Import Images
nl: Importeer afbeeldingen

en: Import failed.
nl: Importeren mislukt.

en: Import images used in this form into your media library.
nl: Importeer afbeeldingen die in dit formulier worden gebruikt in je mediabibliotheek.

en: Import/Export
nl: Import/export

en: Import/Export - Gravity Forms
nl: Import/export - Gravity Forms

en: Importance
nl: Belang

en: Important
nl: Belangrijk

en: Inactive
nl: Inactief

en: Inactive Columns
nl: Inactieve kolommen

en: Include Notes
nl: Opmerkingen bijvoegen

en: Include notes
nl: Opmerkingen bijvoegen

en: Include results if
nl: Resultaten toevoegen als

en: Incoming Field Data
nl: Inkomende veldgegevens

en: Indicates if the feed is active or inactive.
nl: Geeft aan of de feed actief of inactief is.

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Industry
nl: Branche

en: Industry Type
nl: Industrie type

en: Inherit from default (%s)
nl: Erven van standaard (%s)

en: Initial payment
nl: Initiële betaling

en: Inline
nl: In lijn

en: Input Mask
nl: Masker invoer

en: Input Styles
nl: Invoerstijlen

en: Input masks provide a visual guide allowing users to more easily enter data in a specific format such as dates and phone numbers.
nl: Maskers voor invoer bieden een visueel hulpmiddel zodat gebruikers makkelijker gegevens in kunnen voeren in een specifiek formaat, zoals datums en telefoonnummers.

en: Insert Choices
nl: Keuzes invoegen

en: Insert Form
nl: Formulier invoegen

en: Insert Merge Tag
nl: Samenvoegtag invoegen

en: Insert Merge Tags
nl: Voeg samenvoeg tags in

en: Installation Complete
nl: Installatie voltooid

en: Installation/Maintenance
nl: Installatie/onderhoud

en: Insurance
nl: Verzekeringen

en: Intern
nl: Stagiair(e)

en: Internal Error
nl: Interne fout

en: International
nl: Internationaal

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Invalid Form Styles
nl: Ongeldige formulierstijlen

en: Invalid JSON. Properties should be sent as key value pairs.
nl: Ongeldige JSON. Eigenschappen moeten worden verzonden als sleutelwaarde paren.

en: Invalid Key - an Enterprise license is required.
nl: Ongeldige sleutel - een Enterprise licentie is vereist.

en: Invalid License Key
nl: Ongeldige licentiesleutel

en: Invalid config.
nl: Ongeldige configuratie.

en: Invalid credit card number.
nl: Ongeldig creditcardnummer.

en: Invalid entry
nl: Ongeldige invoer

en: Invalid entry id.
nl: Ongeldige entry-ID.

en: Invalid entry id: %s
nl: Ongeldige inzending-ID: %s

en: Invalid feed id.
nl: Ongeldige entry-ID.

en: Invalid form id.
nl: Ongeldig formulier-id.

en: Invalid form object
nl: Ongeldig formulierobject

en: Invalid form objects
nl: Ongeldige formulierobjecten

en: Invalid log file.
nl: Ongeldig logboekbestand.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
nl: Ongeldige nonce - nonce is reeds gebruikt.

en: Invalid note
nl: Ongeldige notitie

en: Invalid note format
nl: Ongeldig notitie-formaat

en: Invalid note id.
nl: Ongeldig notitie-ID.

en: Invalid or Expired Key - Please make sure you have entered the correct value and that your key is not expired.
nl: Ongeldige of verlopen sleutel - Controleer of je de juiste waarde hebt ingevoerd en of je sleutel niet is verlopen.

en: Invalid or Expired Key : Please make sure you have entered the correct value and that your key is not expired.
nl: Ongeldige of verlopen sleutel: zorg er voor dat je de juiste waarde hebt ingevoerd en dat je sleutel niet is verlopen.

en: Invalid or Expired.
nl: Ongeldig of verlopen.

en: Invalid or empty note
nl: Ongeldig of lege notitie

en: Invalid selection.
nl: Ongeldige selectie.

en: Invalid selection. Please select from the available choices.
nl: Ongeldige selectie. Selecteer één van de beschikbare keuzes.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
nl: Ongeldige handtekening - het sorteren van de parameters is mislukt.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
nl: Ongeldige handtekening - opgegeven handtekening komt niet overeen.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
nl: Ongeldige handtekening - methode ondertekenen is ongeldig.

en: Invalid timestamp.
nl: Ongeldige tijdstempel.

en: Invalid value
nl: Ongeldige waarde

en: Invisible
nl: Onzichtbaar

en: Iraq
nl: Irak

en: Ireland
nl: Ierland

en: Isle of Man
nl: Man

en: Israel
nl: Israël

en: Israeli New Sheqel
nl: Israëlische Nieuwe shekel

en: Italian
nl: Italiaans

en: Italy
nl: Italië

en: Item has been deleted.
nl: Item is verwijderd.

en: Item has been saved.
nl: Item is opgeslagen.

en: January
nl: Januari

en: Japanese
nl: Japans

en: Japanese Yen
nl: Japanse yen

en: Job Search Aids
nl: Werving en selectie

en: Job Type
nl: Werktype

en: Jordan
nl: Jordanië

en: July
nl: Juli

en: June
nl: Juni

en: Just one
nl: Eentje maar

en: Kannada
nl: Kanarese

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Keep background updates enabled
nl: Laat automatische updates ingeschakeld

en: Keep me up to date!
nl: Hou me op de hoogte!

en: Kenya
nl: Kenia

en: Key
nl: Sleutel

en: Korea, Democratic People's Republic of
nl: Korea, Democratische Volksrepubliek

en: Korea, Republic of
nl: Korea, Republiek van

en: Korean
nl: Koreaans

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Label Placement
nl: Positie van label

en: Label Styles
nl: Label stijlen

en: Label Visibility
nl: Zichtbaarheid label

en: Landscape Gardening
nl: Tuinieren

en: Language
nl: Taal

en: Lao People's Democratic Republic
nl: Lao Democratische Volksrepubliek

en: Laothian
nl: Laotiaans

en: Large
nl: Groot

en: Large - Centered
nl: Groot - gecentreerd

en: Large - Left Aligned
nl: Groot - links uitgelijnd

en: Large - Right Aligned
nl: Groot - rechts uitgelijnd

en: Last
nl: Achternaam

en: Last 30 Days
nl: Laatste 30 dagen

en: Last Access
nl: Laatste toegang

en: Last Entry: %s
nl: Laatste inzending: %s

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last page options
nl: Opties laatste pagina

en: Late Afternoon
nl: Laat in de middag

en: Latest values:
nl: Laatste waarden:

en: Latvia
nl: Letland

en: Latvian
nl: Lets

en: Law Enforcement/Security
nl: Politie/beveiliging

en: Learn More
nl: Lees meer

en: Learn more
nl: Leer meer

en: Learn more about configuring your form to use Orbital.
nl: Leer meer over het configureren van je formulier om Orbital te gebruiken.

en: Learn more about form legacy markup
nl: Leer meer over verouderde formulier opmaak

en: Learn more about form theme and style settings
nl: Meer informatie over thema- en stijlinstellingen voor formulieren

en: Learn more about form theme and style settings.
nl: Meer informatie over thema- en stijlinstellingen voor formulieren.

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Left aligned
nl: Links uitgelijnd

en: Legacy Markup
nl: Legacy-opmaak

en: Legacy Settings
nl: Legacy instellingen

en: Legacy markup is incompatible with many new features, including the Orbital Theme.
nl: Verouderde lay-out is niet compatibel met veel nieuwe functies, waaronder het Orbital thema.

en: Legacy markup will be removed from Gravity Forms in version 3.1.0, and then all forms will use modern markup.  We recommend updating this form's settings to use modern markup.
nl: Legacy lay-out wordt verwijderd uit Gravity Forms in versie 3.1.0, en dan zullen alle formulieren moderne lay-out gebruiken. We raden aan om de instellingen van dit formulier te updaten naar moderne lay-out.

en: Legacy markup will be removed in Gravity Forms 3.1.0, and then all forms will use modern markup.  We recommend using modern markup on all forms.
nl: Legacy mark-up wordt verwijderd in Gravity Forms 3.1.0, en dan zullen alle formulieren moderne mark-up gebruiken. We raden aan om moderne mark-up op alle formulieren te gebruiken.

en: Legal
nl: Juridisch

en: Less than a month
nl: Minder dan een maand

en: Less than once a month
nl: Minder dan 1 keer per maand

en: Let users sign up to your newsletter
nl: Laat gebruikers zich aanmelden voor je nieuwsbrief

en: Let your users book tickets for an event
nl: Laat je gebruikers tickets boeken voor een evenement

en: Let your users register to your website easily
nl: Laat je gebruikers zich gemakkelijk registreren op je site

en: Let's get you set up!
nl: Laten we je opzetten!

en: Libya
nl: Libië

en: License Activations
nl: Licentie activaties

en: License Key
nl: Licentiesleutel

en: License Key Validated
nl: Licentiesleutel gevalideerd

en: License Status
nl: Licentiestatus

en: License Type
nl: Type licentie

en: License details are not available at this time.
nl: Licentie details zijn momenteel niet beschikbaar.

en: License key is managed by the administrator of this network
nl: Licentiesleutel wordt beheerd door de beheerder van dit netwerk

en: License successfully removed.
nl: Licentie succesvol verwijderd.

en: Light
nl: Licht

en: Limit Form Activity
nl: Formulieractiviteit beperken

en: Limit Number of Entries
nl: Aantal inzendingen beperken

en: Limit number of entries
nl: Aantal inzendingen beperken

en: Limit the number of entries a form can generate and/or schedule a time period the form is active.
nl: Beperk het aantal inzendingen dat een formulier kan genereren en/of plan een tijdsperiode waarin het formulier actief is.

en: Link Text
nl: Tekst link

en: Link to continue editing later
nl: Link om later door te gaan met bewerken

en: List
nl: Lijst

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Loaded Extensions
nl: Geladen extensies

en: Loading
nl: Laden

en: Loading...
nl: Laden…

en: Log Files
nl: Logboekbestanden

en: Log file could not be deleted.
nl: Logboekbestand kon niet worden verwijderd.

en: Log file was successfully deleted.
nl: Logboekbestand was succesvol verwijderd.

en: Logging
nl: Loggen

en: Logging Settings
nl: Logging instellingen

en: Logging assists in tracking down issues by logging debug and error messages in Gravity Forms Core and Gravity Forms Add-Ons. Important information may be included in the logging messages, including API usernames, passwords and credit card numbers. Logging is intended only to be used temporarily while trying to track down issues. Once the issue is identified and resolved, it should be disabled.
nl: Loggen helpt bij het vinden van problemen door de debug- en foutmeldingen in Gravity Forms core en Gravity Forms add-ons te loggen. Belangrijke informatie kan worden opgenomen in de logboekberichten, inclusief API-gebruikersnamen, wachtwoorden en creditcard-nummers. Loggen is alleen bedoeld om tijdelijk gebruikt te worden om problemen te vinden. Zodra het probleem is geïdentificeerd en opgelost, moet het worden uitgeschakeld.

en: Logging disabled.
nl: Loggen uitgeschakeld.

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: MM slash DD slash YYYY
nl: MM slash DD slash JJJJ

en: Macao
nl: Macau

en: Madagascar
nl: Madagaskar

en: Make sure you have copied the consumer key and secret below. They will not be available once you leave this page.
nl: Zorg ervoor dat je de consumentensleutel en het onderstaande geheim hebt gekopieerd. Ze zijn niet meer beschikbaar zodra je deze pagina verlaat.

en: Malay
nl: Maleis

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Malaysian Ringgit
nl: Maleisische ringgit

en: Maldives
nl: Maldiven

en: Male
nl: Man

en: Male, Female, Non-binary, Agender, My gender is not listed, Prefer not to answer
nl: Man, vrouw, non-binair, agender, mijn geslacht is niet vermeld, liever niet antwoorden

en: Manage
nl: Beheer

en: Manage Add-Ons
nl: Beheer add-ons

en: Manage Updates
nl: Beheer updates

en: Manage last page options
nl: Beheer de opties voor de laatste pagina

en: Manage pagination options
nl: Beheer pagineringsopties

en: Management/Executive
nl: Management/bestuurlijk

en: Manufacturing/Operations
nl: Productie/uitvoering

en: Map your Form Fields to the available listed fields.
nl: Koppel je formuliervelden aan de getoonde beschikbare velden.

en: Mar
nl: Mrt

en: Marathi
nl: Mahratti

en: March
nl: Maart

en: Marital Status
nl: Burgerlijke staat

en: Mark as Active
nl: Als actief markeren

en: Mark as Inactive
nl: Als inactief markeren

en: Mark as Read
nl: Als gelezen markeren

en: Mark as Spam
nl: Als spam markeren

en: Mark as Unread
nl: Als ongelezen markeren

en: Mark read
nl: Als gelezen markeren

en: Mark this entry as not spam
nl: Deze inzending als geen spam markeren

en: Mark this entry as unread
nl: Deze inzending als ongelezen markeren

en: Mark unread
nl: Als ongelezen markeren

en: Married
nl: Getrouwd

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Mask
nl: Masker

en: Mask Type
nl: Maskeer type

en: Math Challenge
nl: Wiskunde-uitdaging

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Max
nl: Max.

en: Max. file size: %s
nl: Max. bestandsgrootte: %s

en: Max. files: %s
nl: Max. aantal bestanden: %s

en: Maximum Characters
nl: Maximale aantal karakters

en: Maximum Execution Time
nl: Maximale executietijd

en: Maximum File Size
nl: Maximale bestandsgrootte

en: Maximum File Upload Size
nl: Maximale bestandsupload-grootte

en: Maximum File Uploads
nl: Maximale aantal bestandsuploads

en: Maximum Input Variables
nl: Maximale input variabelen

en: Maximum Number of Files
nl: Maximale aantal bestanden

en: Maximum Post Size
nl: Maximale post-grootte

en: Maximum Rows
nl: Maximale aantal rijen

en: Maximum allowed on this server: %sMB
nl: Maximaal toegestaan op deze server: %sMB

en: Maximum number of files (%d) exceeded.
nl: Maximum aantal bestanden (%d) overschreden.

en: Maximum number of files reached
nl: Maximale aantal bestanden bereikt

en: Mbstring Enabled
nl: Mbstring ingeschakeld

en: Mcrypt Enabled
nl: Mcrypt ingeschakeld

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Medium - Centered
nl: Gemiddeld - gecentreerd

en: Medium - Left Aligned
nl: Gemiddeld - links uitgelijnd

en: Medium - Right Aligned
nl: Gemiddeld - rechts uitgelijnd

en: Memory Limit
nl: Geheugenlimiet

en: Message
nl: Bericht

en: Mexican Peso
nl: Mexicaanse peso

en: Middle
nl: Tussenvoegsel

en: Migrating entry notes.
nl: Opmerkingen inzending migreren.

en: Migrating forms.
nl: Formulieren migreren.

en: Migrating incomplete submissions.
nl: Onvolledige inzendingen migreren.

en: Migrating leads. Step 1/3 Migrating entry headers. %d rows remaining.
nl: Leads migreren. Stap 1/3 headers inzending migreren. %d rijen resterend.

en: Migrating leads. Step 2/3 Migrating entry details. %d rows remaining.
nl: Leads migreren. Stap 2/3 details inzending migreren. %d rijen resterend.

en: Migrating leads. Step 3/3 Migrating entry meta. %d rows remaining.
nl: Leads migreren. Stap 3/3 meta inzending migreren. %d rijen resterend.

en: Min
nl: Min.

en: Minimum Strength
nl: Minimale sterkte

en: Minute
nl: Minuut

en: Minutes
nl: Minuten

en: Missing Form Title
nl: Ontbrekende formulier titel

en: Missing Key Value Pairs JSON
nl: Ontbrekende sleutelwaarde paren JSON

en: Missing Name
nl: Naam ontbreekt

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
nl[0]: OAuth parameter %s ontbreekt
nl[1]: OAuth parameters %s ontbreken

en: Missing Product Label
nl: Ontbrekend productlabel

en: Missing Product field
nl: Ontbrekend productveld

en: Missing add-on slug
nl: JSON inzending ontbreekt

en: Missing entry JSON
nl: JSON inzending ontbreekt

en: Missing entry id
nl: Inzending-ID ontbreekt

en: Missing feed JSON
nl: JSON inzending ontbreekt

en: Missing feed meta
nl: JSON inzending ontbreekt

en: Missing form id
nl: Ontbrekend formulier-ID

en: Missing note id
nl: Notitie-ID ontbreekt

en: Mo
nl: Ma

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Monday
nl: Maandag

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Mongolian
nl: Mongools

en: Month
nl: Maand

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Months of the Year
nl: Maanden van het jaar

en: More About You
nl: Meer over jou

en: Mornings
nl: Ochtenden

en: Morocco
nl: Marokko

en: Move
nl: Verplaats

en: Move this form to the trash
nl: Dit formulier naar de prullenbak verplaatsen

en: Move to Trash
nl: In de prullenbak

en: Move to trash
nl: In de prullenbak

en: Mr.
nl: Dhr.

en: Mr., Mrs., Miss, Ms., Mx., Dr., Prof., Rev.
nl: Mr.,Dhr., Mevr., Ms., Dr., Prof., Ds.

en: Mrs.
nl: Mw.

en: Much Better
nl: Veel beter

en: Much Worse
nl: Veel slechter

en: Multi Select
nl: Multi-keuzelijst

en: Multiple Choice
nl: Multiple choice

en: Multiple Choice Field
nl: Multiple choice veld

en: Multiple Files
nl: Meerdere bestanden

en: Multiple Selection
nl: Meerdere selecties

en: My Super Awesome Product
nl: Mijn super geweldig product

en: My gender isn't listed
nl: Mijn geslacht is niet vermeld

en: MySQL - Local time
nl: MySQL - Lokale tijd

en: MySQL - Universal time (UTC)
nl: MySQL - Universele tijd (UTC)

en: Name
nl: Naam

en: Name (First)
nl: Naam (voor)

en: Name (Last)
nl: Naam (achter)

en: Name Fields
nl: Naamvelden

en: Name Format
nl: Naam format

en: Name Prefix Choices
nl: Keuzes voorvoegsel naam

en: Name each of the pages on your form.  Page names are displayed with the selected progress indicator.
nl: Geef elke pagina van je formulier een naam. Paginanamen worden getoond met de geselecteerde voortgangsindicator.

en: Name of Recipient
nl: Naam van de ontvanger

en: Namibia
nl: Namibië

en: Narrow the results by adding filters. Note that some field types support more options than others.
nl: Beperk de resultaten door filters toe te voegen. Sommige soorten velden ondersteunen meer opties dan anderen.

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Network Active Plugins
nl: Actieve netwerkplugins

en: Neutral
nl: Neutraal

en: Never Accessed
nl: Nooit benaderd

en: Never used
nl: Nooit gebruikt

en: New
nl: Nieuw

en: New Blank Form
nl: Nieuw leeg formulier

en: New Caledonia
nl: Nieuw-Caledonië

en: New Confirmation
nl: Nieuwe bevestiging

en: New Fields Added in Gravity Forms 2.9!
nl: Nieuwe velden toegevoegd in Gravity Forms 2.9!

en: New Form
nl: Nieuw formulier

en: New Form - Gravity Forms
nl: Nieuwe formulier - Gravity Forms

en: New Notification
nl: Nieuwe melding

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: New Zealand Dollar
nl: Nieuw-Zeelandse dollar

en: New row added.
nl: Nieuwe rij toegevoegd.

en: New submission from
nl: Nieuwe inzending van

en: New submission from {form_title}
nl: Nieuwe inzending van {form_title}

en: New version %s available.
nl: Nieuwe versie %s beschikbaar.

en: Newfoundland and Labrador
nl: Newfoundland en Labrador

en: Newsletter Signup Form
nl: Aanmeldingsformulier nieuwsbrief

en: Next
nl: Volgende

en: Next Button
nl: Volgende-knop

en: Next Button Conditional Logic
nl: Voorwaardelijke logica volgende-knop

en: Next Button Image
nl: Afbeelding volgende-knop

en: Next Button Text
nl: Tekst volgende-knop

en: Next Page
nl: Volgende pagina

en: Next Steps: Install a Payment Add-On
nl: Volgende stappen: een betaal add-on installeren

en: Next Steps: Install the PayPal Checkout Add-On
nl: Volgende stappen: installeer de PayPal Checkout add-on

en: Next Steps: Install the Stripe Add-On
nl: Volgende stappen: installeer de Stripe add-on

en: Next Steps: Install the Survey Add-On
nl: Volgende stappen: installeer de Survey add-on

en: Next Steps: Install the User Registration Add-On
nl: Volgende stappen: Installeer de add-on voor gebruikersregistratie

en: Next Steps: Sync an Email Add-On
nl: Volgende stappen: een e-mail add-on synchroniseren

en: No
nl: Nee

en: No Card
nl: Geen kaart

en: No Conflict Mode
nl: No-conflict modus

en: No Duplicates
nl: Geen duplicaten

en: No Icon
nl: Geen icoon

en: No Matching Fields
nl: Geen overeenkomende velden

en: No entries for this field
nl: Geen inzendingen voor dit veld

en: No field selected
nl: Geen veld geselecteerd

en: No forms were found for your search query. %sView all forms%s.
nl: Geen formulieren met je zoekopdracht gevonden. %sAlle formulieren bekijken%s.

en: No mapping fields are available.
nl: Er zijn geen toewijzingsvelden beschikbaar.

en: No notifications have been selected. Please select a notification to be sent.
nl: Er zijn geen meldingen geselecteerd. Selecteer een te versturen melding.

en: No property values were found in the request body
nl: Geen eigenschapwaarden zijn gevonden in de aanvraag-body

en: No response
nl: Geen reactie

en: No results
nl: Geen resultaten

en: No results matched
nl: Geen resultaten komen overeen

en: No results.
nl: Geen resultaten.

en: No-Conflict Mode
nl: No-conflict modus

en: Non-Profit/Volunteer
nl: Non-profit/vrijwilliger

en: Non-binary
nl: Niet-binaire

en: None
nl: Geen

en: Nonprofit
nl: Non-profit

en: Norfolk Island
nl: Norfolk eiland

en: North America
nl: Noord-Amerika

en: North Macedonia
nl: Noord-Macedonië

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Norwegian
nl: Noors

en: Norwegian Krone
nl: Noorse kroon

en: Not Checked
nl: Niet aangevinkt

en: Not Important
nl: Niet belangrijk

en: Not Spam
nl: Geen spam

en: Not Sure
nl: Niet zeker

en: Not Using the Block Editor?
nl: Gebruik je de blok-editor niet?

en: Not authorized
nl: Niet toegestaan

en: Not employed and not looking for work
nl: Werkloos en niet op zoek naar werk

en: Not employed but looking for work
nl: Werkloos, maar op zoek naar werk

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Not implemented
nl: Niet geïmplementeerd

en: Not so great
nl: Niet zo goed

en: Not writable
nl: Niet schrijfbaar

en: Note not found
nl: Notitie niet gevonden

en: Note: This is a simple form preview. This form may display differently when added to your page based on normal inheritance from parent theme styles.
nl: Opmerking: dit is een simpel formuliervoorbeeld. Dit formulier kan anders worden weergegeven wanneer deze toegevoegd wordt aan je pagina op basis van de normale overname van de stijlen van het hoofdthema.

en: Note: This link will expire after 30 days.
nl: Opmerking: deze link verloopt na 30 dagen.

en: Notes
nl: Opmerkingen

en: Notification deleted.
nl: Melding verwijderd.

en: Notification duplicated.
nl: Melding gedupliceerd.

en: Notification not found
nl: Melding niet gevonden

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Notifications for %s were resent successfully.
nl: Meldingen voor %s zijn succesvol opnieuw verstuurd.

en: Notifications were resent successfully.
nl: Meldingen zijn succesvol opnieuw verstuurd.

en: Number
nl: Nummer

en: Number Format
nl: Nummernotatie

en: Number Range
nl: Nummerbereik

en: Number of Entries
nl: Aantal inzendingen

en: Number of days to retain entries before trashing/deleting:
nl: Aantal dagen om inzendingen te bewaren alvorens ze te verwijderen:

en: Number of entries per page:
nl: Aantal inzendingen per pagina:

en: Number of tickets needed
nl: Aantal benodigde tickets

en: Oct
nl: Okt

en: October
nl: Oktober

en: Off
nl: Uit

en: Offers a “yes/no” consent checkbox and a detailed description of what is being consented to.
nl: Toon een "ja/nee" instemming selectievakje en een gedetailleerde beschrijving van wat er wordt goedgekeurd.

en: On
nl: Aan

en: Once a month
nl: Eens per maand

en: Once a week
nl: Eens per week

en: Once troubleshooting is complete, %1$sclick here to disable logging and permanently delete your log files.%2$s
nl: Zodra de probleemoplossing is voltooid, %1$sklik hier om logboekregistratie uit te schakelen en je logbestanden permanent te verwijderen.%2$s

en: Only digits are allowed
nl: Alleen cijfers zijn toegestaan

en: Oops! There was an error saving the form title. Please refresh the page and try again.
nl: Oeps! Er is een fout opgetreden bij het opslaan van de titel van het formulier. Ververs de pagina en probeer het nogmaals.

en: Oops! We could not locate your form.
nl: Oeps! We konden je formulier niet vinden.

en: Oops! We could not locate your form. Please try again.
nl: Oeps! We kon je formulier niet vinden. Probeer het nogmaals.

en: Oops! We couldn't find your entry. Please try again
nl: Oeps! We konden je inzending niet vinden. Probeer het nogmaals.

en: Oops! You have unsaved changes in the form, before you can continue with embedding it please save your changes.
nl: Je hebt niet-opgeslagen wijzigingen in het formulier, voordat je verder kunt gaan met het insluiten ervan, sla je wijzigingen op.

en: Oops!! Something went wrong. %sPlease try again or %scontact us%s.
nl: Oeps!! Er ging iets mis. %sProbeer het nogmaals of %sneem contact met ons op%s.

en: Oops!! Something went wrong.%sPlease try again or %scontact us%s.
nl: Oeps!! Er ging iets mis.  %sProbeer het nogmaals of %sneem contact met ons op%s.

en: Open Date Picker
nl: Open de datumkiezer

en: Open editor preferences
nl: Open editor voorkeuren

en: Option
nl: Optie

en: Option Label
nl: Label optie

en: Optional form fields
nl: Optionele formuliervelden

en: Options
nl: Opties

en: Orange
nl: Oranje

en: Orbital Style Filter
nl: Orbital stijl filter

en: Orbital Theme
nl: Orbital thema

en: Orbital Theme (Recommended)
nl: Orbitaal thema (aanbevolen)

en: Order
nl: Bestelling

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Other
nl: Anders

en: Other Amount
nl: Ander bedrag

en: Other Choice, please specify
nl: Andere keuze, gelieve te specificeren

en: Other Data
nl: Andere gegevens

en: Other Settings
nl: Andere instellingen

en: Other amount
nl: Ander bedrag

en: Output CSS
nl: CSS uitvoeren

en: Output Default CSS
nl: Standaard CSS uitvoeren

en: Output HTML5
nl: HTML5 uitvoeren

en: Over 3 years
nl: Meer dan 3 jaar

en: Overnight Shipping
nl: Nachtelijke verzending

en: Override Notifications
nl: Meldingen overschrijven

en: PHP - Local time
nl: PHP - Lokale tijd

en: PHP - Universal time (UTC)
nl: PHP - Universele tijd (UTC)

en: Page
nl: Pagina

en: Page Break
nl: Pagina-einde

en: Page Conditional Logic
nl: Voorwaardelijke logica pagina

en: Page Names
nl: Paginanamen

en: Pagination
nl: Paginering

en: Pagination Options
nl: Pagineringsopties

en: Paid
nl: Betaald

en: Palestine, State of
nl: Palestina, Staat

en: Papua New Guinea
nl: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Paragraph Text
nl: Paragraaf tekst

en: Parameter Name
nl: Naam parameter

en: Parameter Name:
nl: Naam parameter:

en: Parent
nl: Hoofd

en: Part-Time
nl: Parttime

en: Pass Data Via Query String
nl: Gegevens doorgeven via Query String

en: Pass Field Data via Query String
nl: Stuur veldgegevens door via querystring

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Fields
nl: Wachtwoordvelden

en: Password Visibility Toggle
nl: Wachtwoord zichtbaarheid schakelaar

en: Password strength unknown
nl: Wachtwoordsterkte onbekend

en: Past Participant
nl: Vorige deelnemer

en: Paste Form Styles
nl: Formulierstijlen plakken

en: Paste Not Available
nl: Plakken niet beschikbaar

en: Paste Your License Key Here
nl: Plak hier je licentiecode

en: Paste your license key here
nl: Plak hier je licentiesleutel

en: PayPal Checkout Form
nl: PayPal afrekenformulier

en: Payment Amount
nl: Betalingshoeveelheid

en: Payment Date
nl: Betaaldatum

en: Payment Details
nl: Details betaling

en: Payment Form
nl: Betalingsformulier

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: Payment Processor
nl: Betalingsverwerker

en: Payment Status
nl: Betalingsstatus

en: Payment failed to be captured. Reason: %s
nl: Betaling ontvangen mislukt. Reden: %s

en: Payment has been authorized. Amount: %s. Transaction Id: %s.
nl: Betaling is geautoriseerd. Hoeveelheid: %s. Transactie-ID: %s.

en: Payment has been completed. Amount: %s. Transaction Id: %s.
nl: Betaling is voltooid. Hoeveelheid: %s. Transactie-ID: %s.

en: Payment has been refunded. Amount: %s. Transaction Id: %s.
nl: Betaling is terugbetaald. Hoeveelheid: %s. Transactie-ID: %s.

en: Payment has failed. Amount: %s.
nl: Betaling is mislukt. Hoeveelheid: %s.

en: Payment is pending. Amount: %s. Transaction Id: %s.
nl: Betaling is in afwachting. Hoeveelheid: %s. Transactie-ID: %s.

en: Pending
nl: In afwachting

en: Pending Review
nl: In afwachting van controle

en: Per Diem
nl: Per dag

en: Permalinks are not in the correct format.
nl: Permalinks zijn niet in de juiste notatie.

en: Permanently Delete Entries
nl: Inzendingen permanent verwijderen

en: Permission denied
nl: Toegang geweigerd

en: Permissions
nl: Rechten

en: Persian
nl: Perzisch

en: Personal Business/Services
nl: Persoonlijke zaken/diensten

en: Personal Data
nl: Persoonsgegevens

en: Personalize your Gravity Forms experience
nl: Personaliseer je Gravity Forms ervaring

en: Pharmaceutical/Biotech
nl: Farmaceutisch/bio-industrie

en: Philippine Peso
nl: Filipijnse peso

en: Philippines
nl: Filipijnen

en: Phone
nl: Telefoon

en: Phone Format
nl: Telefoonnotatie

en: Phone Number Format
nl: Notatie telefoonnummer

en: Phone format:
nl: Indeling telefoonnummer:

en: Placeholder Label
nl: Label placeholder

en: Placeholder text is not supported when using the Rich Text Editor.
nl: Placeholdertekst wordt niet ondersteund wanneer de RTF-bewerker wordt gebruikt.

en: Placeholders will not be submitted along with the form. Use Placeholders to give a hint at the expected value or format.
nl: Placeholders zullen niet met het formulier worden verstuurd. Gebruik placeholders om een hint te geven over de verwachte waarde of notatie.

en: Places a block of free form HTML anywhere in your form.
nl: Plaatst een blok voor vrije HTML-code waar dan ook in je formulier.

en: Please %1$scontact our support team%2$s.
nl: %1$sNeem contact op met ons ondersteuningsteam%2$s.

en: Please accept the terms
nl: Accepteer de voorwaarden

en: Please accept the terms.
nl: Accepteer de voorwaarden.

en: Please add a %s field to your form.
nl: Voeg een %s-veld toe aan je formulier.

en: Please complete the following fields: %s.
nl: Vul de volgende velden in: %s.

en: Please complete the following form to register on our site. Thanks.
nl: Vul het volgende formulier in om je te registreren op onze site. Bedankt.

en: Please complete the reCAPTCHA widget to validate your reCAPTCHA keys:
nl: Vul de reCAPTCHA-widget in om je reCAPTCHA-sleutels te valideren:

en: Please complete this form to register for the event.
nl: Vul dit formulier in om je aan te melden voor het evenement.

en: Please ensure the form styles you are trying to paste are in the correct format.
nl: Zorg ervoor dat de formulierstijlen die je probeert te plakken het juiste format hebben.

en: Please enter a Title for this form. When adding the form to a page or post, you will have the option to hide the title.
nl: Voer een Titel voor dit formulier in. Wanneer het formulier wordt toegevoegd aan een pagina of bericht, heb je de optie om de titel te verbergen.

en: Please enter a URL.
nl: Voer een URL in.

en: Please enter a confirmation name.
nl: Voer een bevestigingsnaam in.

en: Please enter a form title.
nl: Voer een titel voor het formulier in.

en: Please enter a number from %1$s to %2$s.
nl: Voer een nummer in van %1$s tot %2$s.

en: Please enter a number greater than or equal to %s.
nl: Voer een getal groter dan of gelijk aan %s in.

en: Please enter a number less than or equal to %s.
nl: Voer een getal kleiner dan of gelijk aan %s in.

en: Please enter a unique form title, this title is used for an existing form.
nl: Voer een unieke formuliertitel in, deze titel wordt gebruikt voor een bestaand formulier.

en: Please enter a unique form title.
nl: Voer een unieke titel voor het formulier in.

en: Please enter a valid Website URL (e.g. https://gravityforms.com).
nl: Voer een geldige site URL in (bijv. https://gravityforms.com).

en: Please enter a valid amount.
nl: Voer een geldige hoeveelheid in.

en: Please enter a valid date in the format (%s).
nl: Voer een geldige datum met deze notatie in (%s).

en: Please enter a valid date.
nl: Voer een geldige datum in.

en: Please enter a valid email address for all highlighted routing rules above.
nl: Voer een geldig e-mailadres in voor alle gemarkeerde routeringsregels hierboven.

en: Please enter a valid email address or merge tag in the BCC field.
nl: Voer een geldig e-mailadres of samenvoegtag in voor het BCC-veld.

en: Please enter a valid email address or merge tag in the CC field.
nl: Voer een geldig e-mailadres of samenvoegtag in voor het CC-veld.

en: Please enter a valid email address or merge tag in the From Email field.
nl: Geef een geldig e-mailadres of merge-tag in het "Van" veld.

en: Please enter a valid email address or merge tag in the Reply To field.
nl: Voer een geldig e-mailadres of samenvoegtag in voor het Antwoorden aan-veld.

en: Please enter a valid email address.
nl: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Please enter a valid form title.
nl: Voer een geldige formuliertitel in.

en: Please enter a valid license key to see details.
nl: Vul een geldige licentiesleutel in om de details te bekijken.

en: Please enter a valid license key.
nl: Voer een geldige licentiesleutel in.

en: Please enter a valid number.
nl: Voer een geldig nummer in.

en: Please enter a valid quantity
nl: Voer een geldig aantal in

en: Please enter a valid quantity. Quantity cannot contain decimals.
nl: Voer een geldig aantal in. Aantal mag geen decimalen bevatten.

en: Please enter a valid time.
nl: Voer een geldige tijd in.

en: Please enter a valid value.
nl: Voer een geldige waarde in.

en: Please enter your card's security code.
nl: Voer je beveiligingscode van je kaart in.

en: Please enter your credit card information.
nl: Voer je creditcardinformatie in.

en: Please fill out the information below and we will be in touch shortly with your personalized quote.
nl: Vul de onderstaande informatie in en wij nemen binnenkort contact op met je persoonlijke offerte.

en: Please get in contact using the form below...
nl: Neem contact op via onderstaand formulier...

en: Please give this custom choice a name.
nl: Geef deze aangepaste keuze een naam.

en: Please let us know what's on your mind. Have a question for us? Ask away.
nl: Laat ons weten wat je bezighoudt. Heb je een vraag voor ons? Stel hem gerust.

en: Please list your previous employers, the dates you worked and the position you held
nl: Vermeld je vorige werkgevers, de gegevens waarop je werkte en de functie die je bekleedde

en: Please note, only v2 keys are supported and checkbox keys are not compatible with invisible reCAPTCHA.
nl: Let op, alleen v2-sleutels worden ondersteund en de selectievakjes zijn niet compatibel met onzichtbare reCAPTCHA.

en: Please register your copy of Gravity Forms to enable automatic updates.
nl: Registreer je exemplaar van Gravity Forms om automatische updates mogelijk te maken.

en: Please resolve the following issues to use %s:
nl: Los het volgende probleem op om %s te gebruiken:

en: Please review the %sdocumentation%s first. If you still can't find the answer %sopen a support ticket%s and we will be happy to answer your questions and assist you with any problems.
nl: Bekijk eerst de %sdocumentatie%s. Als je het antwoord nog steeds niet kan vinden, open dan een %ssupportticket%s en we zullen je vragen graag beantwoorden en je helpen bij eventuele problemen.

en: Please review the fields below.
nl: Controleer de onderstaande velden.

en: Please select a form
nl: Selecteer een formulier

en: Please select a form.
nl: Selecteer een formulier.

en: Please select a page.
nl: Selecteer een pagina.

en: Please select an Email Address field.
nl: Selecteer een e-mailadresveld.

en: Please select at least one entry.
nl: Selecteer minstens één inzending.

en: Please select at least one entry...
nl: Selecteer minstens één inzending...

en: Please select the currency for your location.  Currency is used for pricing fields and price calculations.
nl: Selecteer de valuta voor je locatie. Valuta wordt gebruikt voor prijsvelden en prijsberekeningen.

en: Please select the fields to be exported
nl: Selecteer de velden die geëxporteerd moeten worden

en: Please select the forms to be exported
nl: Selecteer de formulieren die geëxporteerd moeten worden

en: Please select the service/s you require...
nl: Selecteer de dienst(en) die je nodig hebt...

en: Please tell us what hours you are available for work each day of the week.
nl: Vertel ons welke uren je beschikbaar bent om elke dag van de week te werken.

en: Please use the following link to return and complete this form from any computer.
nl: Gebruik de volgende link om terug te komen en dit formulier vanaf elke computer verder in te vullen.

en: Please wait for the uploading to complete
nl: Wacht tot het uploaden is voltooid

en: Plugin Logging Settings
nl: Loggen-instellingen plugin

en: Poland
nl: Polen

en: Polish
nl: Pools

en: Polish Zloty
nl: Poolse zloty

en: Port
nl: Poort

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Portuguese (Brazil)
nl: Portugees (Brazilië)

en: Portuguese (Portugal)
nl: Portugees (Portugal)

en: Position
nl: Positie

en: Position / Job Title
nl: Positie/functie

en: Position You're Applying For
nl: Functie waarvoor je solliciteert

en: Post
nl: Bericht

en: Post Author
nl: Auteur bericht

en: Post Body
nl: Hoofdtekst bericht

en: Post Category
nl: Categorie bericht

en: Post Content Template
nl: Sjabloon inhoud bericht

en: Post Custom Field
nl: Aangepast veld bericht

en: Post Edit URL
nl: Bericht bewerken-URL

en: Post Excerpt
nl: Samenvatting bericht

en: Post Fields
nl: Berichtvelden

en: Post Fields allow you to add fields to your form that create Post Drafts in WordPress from the submitted data.
nl: Berichtvelden maken het mogelijk voor je om velden aan je formulier toe te voegen die Berichtconcepten aanmaken in WordPress van de verstuurde gegevens.

en: Post Format
nl: Berichtnotatie

en: Post Id
nl: Bericht-ID

en: Post Image
nl: Afbeelding

en: Post Payment Actions
nl: Betalingsacties bericht

en: Post Status
nl: Status bericht

en: Post Tags
nl: Tags bericht

en: Post Title
nl: Titel bericht

en: Post Title Template
nl: Sjabloon titel bericht

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Pound Sterling
nl: Pond

en: Predefined Choices
nl: Voorgedefinieerde keuzes

en: Prefer Not to Answer
nl: Beantwoord ik liever niet

en: Preferences updated.
nl: Voorkeuren geüpdatet.

en: Preferred Method of Contact
nl: Gewenste manier van contact

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Prefix Choices
nl: Keuzes voorvoegsel

en: Premium Ticket
nl: Premium ticket

en: Pretty good
nl: Best goed

en: Prevent the storage of IP addresses during form submission
nl: Voorkom het opslaan van IP-adressen tijdens het indienen van formulieren

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview %s
nl: %s voorvertonen

en: Preview Forms
nl: Voorbeeld formulieren

en: Preview this Form
nl: Dit formulier als voorbeeld bekijken

en: Preview this form
nl: Bekijk een voorbeeld van dit formulier

en: Preview this form to see your custom icon.
nl: Bekijk dit formulier als voorbeeld om je aangepaste icoon te bekijken.

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous Button
nl: Vorige-knop

en: Previous Button Image
nl: Afbeelding vorige-knop

en: Previous Button Text
nl: Tekst vorige-knop

en: Previous Employment
nl: Vorige baan

en: Previous Page
nl: Vorige pagina

en: Price
nl: Prijs

en: Price:
nl: Prijs:

en: Pricing Fields
nl: Prijsvelden

en: Pricing fields allow you to add fields to your form that calculate pricing for selling goods and services.
nl: Prijsvelden maken het mogelijk voor je om velden aan je formulier toe te voegen die prijzen berekenen voor het verkopen van goederen en diensten.

en: Pricing fields are not editable
nl: Prijsvelden zijn niet bewerkbaar

en: Pricing form fields
nl: Prijsformuliervelden

en: Print
nl: Afdrukken

en: Print Entries
nl: Inzendingen afdrukken

en: Print Preview
nl: Afdrukvoorbeeld

en: Print all of the selected entries at once.
nl: Print alle geselecteerde inzendingen in één keer.

en: Print entry
nl: Inzending afdrukken

en: Private API Key
nl: Privé API-sleutel

en: Probably
nl: Waarschijnlijk

en: Probably Not
nl: Waarschijnlijk niet

en: Process %s feed only when payment is received.
nl: Verwerk %s-feed alleen wanneer betaling is ontvangen.

en: Process this feed if
nl: Verwerk deze feed als

en: Processing
nl: Verwerken

en: Product Field
nl: Productveld

en: Product Field Mapping
nl: Koppeling productveld

en: Product Name
nl: Productnaam

en: Products &amp; Services Settings
nl: Producten &amp; diensten-instellingen

en: Products and Services
nl: Producten en diensten

en: Professional Services
nl: Zakelijke dienstverlening

en: Progress Bar
nl: Voortgangsbalk

en: Progress Bar Completion Text
nl: Tekst bevestiging voortgangsbalk

en: Progress Bar Confirmation Display
nl: Weergave bevestiging voortgangsbalk

en: Progress Bar Style
nl: Stijl voortgangsbalk

en: Progress Indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Property key incorrect
nl: Eigenschapsleutel onjuist

en: Property values should be sent as an array
nl: Eigenschapwaarden moeten als een array verstuurd worden

en: Protect your form entries from spam using Akismet.
nl: Bescherm je formulierinzendingen tegen spam met Akismet.

en: Provide a title and a description for this form
nl: Geef een titel en een beschrijving op voor dit formulier

en: Province
nl: Provincie

en: Public API Key
nl: Publieke API-sleutel

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Purchase Date
nl: Aankoopdatum

en: Purchase a gift certificate today for your nearest and dearest...
nl: Koop vandaag nog een cadeaubon voor je naasten...

en: QA/Quality Control
nl: Kwaliteitscontrole

en: QR Code
nl: QR-code

en: Qty
nl: Hoeveelheid

en: Qty:
nl: Aantal:

en: Quantity
nl: Aantal

en: Queued for upgrade.
nl: In de wachtrij voor upgrade.

en: Quickly create an amazing form by using a pre-made template, or start from scratch to tailor your form to your specific needs.
nl: Maak snel een verbazingwekkend formulier door een kant-en-klaar template te gebruiken, of begin helemaal opnieuw om je formulier aan je specifieke behoeften aan te passen.

en: REST API Base URL
nl: REST API base URL

en: REST API Settings
nl: REST API instelingen

en: Radio Buttons
nl: Keuzerondjes

en: Range
nl: Bereik

en: Rank these add-ons based on how useful they are to you.
nl: Rangschik deze add-ons op basis van hoe nuttig ze zijn voor je.

en: Rate Acme Products
nl: Waardeer Acme producten

en: Re-run database upgrade
nl: Database upgrade opnieuw draaien

en: Read
nl: Lezen

en: Read More
nl: Lees verder

en: Read more about the Gravity Forms 2.9 editor accessibility improvements
nl: Lees meer over de toegankelijkheid verbeteringen van de Gravity Forms 2.9 editor

en: Read more about the Gravity Forms 2.9 editor design improvements
nl: Lees meer over de verbeteringen in het ontwerp van de Gravity Forms 2.9 editor

en: Read more about the Image Choice field
nl: Lees meer over het afbeelding keuzeveld

en: Read more about the Multiple Choice field
nl: Lees meer over het multiple choice veld

en: Read reviews of Gravity Forms on G2
nl: Lees beoordelingen van Gravity Forms op G2

en: Read reviews of Gravity Forms on Trustpilot
nl: Lees beoordelingen van Gravity Forms op Trustpilot

en: Read/Write
nl: Lees/schrijf

en: Ready to Create Your First Form?
nl: Klaar om je eerste formulier te maken?

en: Ready to get started?
nl: Klaar om te beginnen?

en: Real Estate
nl: Onroerend goed

en: Reason: %s
nl: Reden: %s

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Recommended: PHP %s or higher.
nl: Aanbevolen: PHP %s of hoger.

en: Recurring Amount
nl: Terugkerende hoeveelheid

en: Recurring Payments
nl: Terugkerende betalingen

en: Recurring Times
nl: Terugkerende keren

en: Red
nl: Rood

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Redirect Form to Page
nl: Formulier naar pagina doorverwijzen

en: Redirect Form to URL
nl: Formulier naar URL doorverwijzen

en: Redirect URL
nl: Doorverwijs-URL

en: Refer a Friend
nl: Verwijs een vriend

en: Refunded
nl: Terugbetaald

en: Refunds
nl: Terugbetalingen

en: Register Today
nl: Registreer vandaag

en: Register for our latest webinar...
nl: Registreer je voor ons nieuwste webinar...

en: Registration Form
nl: Registratieformulier

en: Reject Request
nl: Verzoek afwijzen

en: Remove
nl: Verwijder

en: Remove Custom Value
nl: Aangepaste waarde verwijderen

en: Remove Star
nl: Ster verwijderen

en: Remove This Rule
nl: Verwijder deze regel

en: Remove a condition
nl: Voorwaarde verwijderen

en: Remove row {0}
nl: Verwijder rij {0}

en: Remove this row
nl: Deze rij verwijderen

en: Renews On
nl: Verlengt op

en: Replace
nl: Vervangen

en: Replace this field with a field specific to your payment gateway whenever possible.
nl: Vervang dit veld waar mogelijk door een veld dat specifiek is voor je betaal gateway.

en: Reply To
nl: Antwoorden aan

en: Request Control
nl: Controle aanvragen

en: Request a Quote Form
nl: Vraag een offerteformulier aan

en: Request again
nl: Opnieuw aanvragen

en: Request failed due to a network error. Please check your internet connection.
nl: Aanvraag mislukt vanwege een netwerkfout. Controleer je internetverbinding.

en: Require Login Message
nl: Bericht verplicht inloggen

en: Require user to be logged in
nl: Verplicht dat gebruiker is ingelogd

en: Required
nl: Verplicht

en: Required Field
nl: Verplicht veld

en: Required Field Indicator
nl: Indicator vereist veld

en: Required Gravity Forms Add-On "%s" does not meet minimum version requirement: %s.
nl: Vereiste Gravity Forms add-on "%s" voldoet niet aan de minimaal vereiste versie: %s.

en: Required Gravity Forms Add-On is missing: %s.
nl: Vereiste Gravity Forms add-on ontbreekt: %s.

en: Required Indicator
nl: Vereist indicator

en: Required PHP extension "%s" does not meet minimum version requirement: %s.
nl: Vereiste PHP-extensie "%s" voldoet niet aan de minimaal vereiste versie: %s.

en: Required PHP extension missing: %s
nl: Vereiste PHP-extensie ontbreekt: %s.

en: Required PHP function missing: %s
nl: Vereiste PHP-functie ontbreekt: %s

en: Required WordPress plugin is missing: %s.
nl: Vereiste WordPress-plugin ontbreekt: %s.

en: Required form fields
nl: Verplichte formuliervelden

en: Requirements check
nl: Vereistencheck

en: Resend
nl: Opnieuw versturen

en: Resend Notifications
nl: Meldingen opnieuw versturen

en: Resending...
nl: Opnieuw versturen...

en: Reset
nl: Herstellen

en: Reset Defaults
nl: Standaardinstellingen resetten

en: Reset Views
nl: Weergaven resetten

en: Response code: %s
nl: Reactiecode: %s

en: Restaurant/Food Service
nl: Horeca

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore Default Styles
nl: Standaardstijlen terugzetten

en: Restore Defaults
nl: Standaardinstellingen terugzetten

en: Restrictions
nl: Beperkingen

en: Results
nl: Resultaten

en: Results Filters
nl: Filters resultaten

en: Results Page
nl: Resultatenpagina

en: Retain entries indefinitely
nl: Bewaar inzendingen voor onbepaalde tijd

en: Retention Policy
nl: Bewaarbeleid

en: Retired
nl: Gepensioneerd

en: Return to Form List
nl: Terug naar formulierenoverzicht

en: Return to form list
nl: Terug naar formulierenlijst

en: Revenue
nl: Inkomsten

en: Review Form
nl: Formulier controleren

en: Reviewing Form Submissions
nl: Formulierinzendingen controleren

en: Right aligned
nl: Rechts uitgelijnd

en: Romania
nl: Roemenië

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Rounding
nl: Afronding

en: Routing
nl: Routering

en: Row removed
nl: Rij verwijderd

en: Rules
nl: Regels

en: Russian
nl: Russisch

en: Russian Federation
nl: Russische Federatie

en: Russian Ruble
nl: Russische roebel

en: Sa
nl: Za

en: Saint Helena, Ascension and Tristan da Cunha
nl: Sint-Helena, Hemelvaart en Tristan da Cunha

en: Saint Kitts and Nevis
nl: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Martin
nl: Sint Maarten

en: Saint Pierre and Miquelon
nl: Saint Pierre en Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl: Saint Vincent en de Grenadines

en: Sales
nl: Verkoop

en: Same as previous
nl: Zelfde als vorige

en: Sample Option
nl: Voorbeeldoptie

en: Sample: phone={Phone:1}&email={Email:2}
nl: Voorbeeld: telefoon={Telefoon:1}&e-mailadres={E-mailadres:2}

en: Sao Tome and Principe
nl: Sao Tomé en Principe

en: Satisfaction
nl: Tevredenheid

en: Satisfied
nl: Tevreden

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabië

en: Save
nl: Opslaan

en: Save & Continue
nl: Opslaan & doorgaan

en: Save & Continue Link
nl: Opslaan & doorgaan-link

en: Save & Continue Token
nl: Opslaan & doorgaan-token

en: Save &amp; Continue Email Input
nl: Invoer e-mailadres opslaan & doorgaan

en: Save &amp; Continue Link
nl: Opslaan &amp; doorgaan-link

en: Save &amp; Continue Token
nl: Opslaan &amp; doorgaan-token

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save Confirmation
nl: Bevestiging opslaan

en: Save Error.
nl: Fout bij opslaan.

en: Save Form
nl: Formulier opslaan

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Save and Continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Save and Continue Confirmation
nl: Bevestiging opslaan en doorgaan

en: Save and Continue Email
nl: E-mail opslaan en doorgaan

en: Save and Continue Email Sent Confirmation
nl: Opslaan en doorgaan e-mail verstuurd bevestiging

en: Save and Continue Later
nl: Opslaan en later doorgaan

en: Save and Continue link used is expired or invalid.
nl: De opslaan en doorgaan link is vervallen of ongeldig.

en: Save and continue email is requested
nl: Opslaan en doorgaan-mail is aangevraagd

en: Save as
nl: Opslaan als

en: Save as new custom choice
nl: Als nieuwe aangepaste keuze opslaan

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: Saved! Redirecting...
nl: Opgeslagen! Doorverwijzen...

en: Saving
nl: Opslaan

en: Saving...
nl: Opslaan…

en: Schedule Form
nl: Formulier inplannen

en: Schedule Form End Date/Time
nl: Schema einddatum/-tijd

en: Schedule Start Date/Time
nl: Schema startdatum/-tijd

en: Schedule a time period the form is active.
nl: Plan een tijdsperiode waarin het formulier actief is.

en: Scheduled (Cron) Events Log
nl: Geplande (Cron) gebeurtenissen log

en: Science/Research
nl: Wetenschap/onderzoek

en: Scores are weighted calculations. Items ranked higher are given a greater score than items that are ranked lower. The total score for each item is the sum of the weighted scores.
nl: Scores zijn gewogen berekeningen. Hoger gerangschikte items krijgen een hogere score dan items die lager zijn gerangschikt. De totale score van elk item is de som van de gewogen scores.

en: Screenshot of the Image Choice field in Gravity Forms 2.9
nl: Schermafbeelding van het afbeelding keuzeveld in Gravity Forms 2.9

en: Screenshot of the Multiple Choice field in Gravity Forms 2.9
nl: Schermafbeelding van het multiple choice veld in Gravity Forms 2.9

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Entries: %1$s &#8212; %2$s
nl: Invoeren zoeken: %1$s &#8212; %2$s

en: Search Forms
nl: Formulieren zoeken

en: Search Forms: %1$s
nl: Zoekformulieren: %1$s

en: Search Merge Tags
nl: Zoek samenvoeg tags

en: Search Our Documentation
nl: Zoek in onze documentatie

en: Search a form field by name
nl: Een formulierveld op naam zoeken

en: Search all %s
nl: Zoek alle %s

en: Search all %ss
nl: Zoek alle %ss

en: Search for a field
nl: Zoek naar een veld

en: Search for form
nl: Zoek naar formulier

en: Search forms
nl: Zoek formulieren

en: Seasonal
nl: Seizoensgebonden

en: Second Choice
nl: Tweede keuze

en: Second Option
nl: Tweede optie

en: Second row
nl: Tweede rij

en: Secret Key
nl: Secret key

en: Section
nl: Sectie

en: Section Break
nl: Sectie-einde

en: Security Code
nl: Beveiligingscode

en: Select A Time
nl: Selecteer een tijd

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select Categories
nl: Selecteer categorieën

en: Select Date Range
nl: Datumbereik selecteren

en: Select Entry Table Columns
nl: Selecteer invoertabelkolommen

en: Select Exact Number
nl: Selecteer exact aantal

en: Select Fields
nl: Velden selecteren

en: Select Files
nl: Bestanden selecteren

en: Select Forms
nl: Formulieren selecteren

en: Select Multiple
nl: Selecteer meerdere

en: Select On or Off to enable or disable no-conflict mode. Setting this to On will prevent extraneous scripts and styles from being printed on Gravity Forms admin pages, reducing conflicts with other plugins and themes.
nl: Selecteer Aan of Uit om no-conflict modus in- of uit te schakelen. Dit op Aan zetten voorkomt dat vreemde scripts en stijlen worden geprint op de beheerderspagina's van Gravity Forms, om conflicten met andere plugins en thema's te verminderen.

en: Select One
nl: Selecteer een

en: Select a %s
nl: Selecteer een %s

en: Select a %s Field
nl: Selecteer een %s-veld

en: Select a Currency
nl: Selecteer een valuta

en: Select a Field
nl: Veld selecteren

en: Select a Form
nl: Selecteer een formulier

en: Select a Mask
nl: Selecteer een masker

en: Select a Range
nl: Selecteer een bereik

en: Select a Website Type
nl: Selecteer een sitetype

en: Select a category
nl: Selecteer een categorie

en: Select a category and customize the predefined choices or paste your own list to bulk add choices.
nl: Selecteer een categorie en pas de voorgedefinieerde keuzes aan of plak je eigen lijst om keuzes in bulk toe te voegen.

en: Select a date range. Setting a range will limit the export to entries submitted during that date range. If no range is set, all entries will be exported.
nl: Selecteer een datumbereik. Een bereik instellen zal het exporteren naar inzendingen verstuurd binnen dit datumbereik beperken. Als er geen bereik is ingesteld, zullen alle inzendingen worden geëxporteerd.

en: Select a different form
nl: Selecteer een ander formulier

en: Select a field
nl: Selecteer een veld

en: Select a form
nl: Formulier selecteren

en: Select a form below to add it to your post or page.
nl: Selecteer hieronder een formulier om het aan je bericht of pagina toe te voegen.

en: Select a form below to export entries. Once you have selected a form you may select the fields you would like to export and then define optional filters for field values and the date range. When you click the download button below, Gravity Forms will create a CSV file for you to save to your computer.
nl: Selecteer hieronder een formulier om inzendingen te exporteren. Zodra je een formulier hebt geselecteerd, kun je de velden selecteren die je wilt exporteren en dan kun je optioneel filters voor veldwaarden en het datumbereik definiëren. Wanneer je op de downloadknop hieronder klikt, maakt Gravity Forms een CSV-bestand voor je aan om op te slaan op je computer.

en: Select a form field size from the available options. This will set the width of the field. Please note: if using a paragraph field, the size applies only to the height of the field.
nl: Selecteer een formulier veldgrootte uit de beschikbare opties. Dit zal de breedte van het veld instellen. Let op: bij een paragraaf gebied zal de grootte alleen van toepassing zijn op de hoogte van het veld.

en: Select a form from the list to add it to your post or page.
nl: Selecteer een formulier uit de lijst om deze toe te voegen aan je bericht of pagina.

en: Select a format
nl: Selecteer een formaat

en: Select a post
nl: Selecteer een bericht

en: Select a product field
nl: Selecteer een productveld

en: Select a transaction type
nl: Selecteer een soort transactie

en: Select a transaction type.
nl: Selecteer een soort transactie.

en: Select all %s{0}%s entries.
nl: Selecteer alle %s{0}%s inzendingen.

en: Select an action
nl: Selecteer een actie

en: Select an action for this shortcode. Actions are added by some add-ons.
nl: Selecteer een actie voor deze shortcode. Acties worden toegevoegd door sommige add-ons.

en: Select an existing custom field
nl: Selecteer een bestaand aangepast veld

en: Select and display one of your forms.
nl: Selecteer en toon één van je formulieren.

en: Select at least %s choice. | Select at least %s choices.
nl[0]: Selecteer ten minste %s keuze.
nl[1]: Selecteer ten minste %s keuzes.

en: Select between %s and %s choices.
nl: Kies tussen %s en %s keuzes.

en: Select date
nl: Selecteer een datum

en: Select exactly %s choice. | Select exactly %s choices.
nl[0]: Selecteer precies %s keuze.
nl[1]: Selecteer precies %s keuzes.

en: Select files
nl: Selecteer bestanden

en: Select how many times the recurring payment should be made.  The default is to bill the customer until the subscription is canceled.
nl: Selecteer hoe vaak de terugkerende betaling moet worden voldaan. De standaard is om de klant te factureren totdat het abonnement wordt geannuleerd.

en: Select how you would like the sales data to be displayed.
nl: Selecteer hoe je de verkoopgegevens wilt weergeven.

en: Select image size
nl: Selecteer afbeeldingsgrootte

en: Select one or more image metadata field to be displayed along with the image upload field. They enable users to enter additional information about the uploaded image.
nl: Selecteer een of meer metadataveld(en) voor de afbeelding die zal worden getoond samen met de afbeelding uploaden-veld. Deze maken het mogelijk voor gebruikers om aanvullende informatie in te voeren over de geüploade afbeelding.

en: Select the Gravity Forms export files you would like to import. Please make sure your files have the .json extension, and that they were generated by the %sGravity Forms Export form%s tool. When you click the import button below, Gravity Forms will import the forms.
nl: Selecteer de Gravity Forms exportbestanden die je wil importeren. Zorg ervoor dat je bestanden de .json extensie hebben en dat ze zijn gegenereerd door de %sGravity Forms Export%s gereedschap. Als je op de onderstaande importknop klikt, importeert Gravity Forms de formulieren.

en: Select the author that will be used for the post that is created by the form entry.
nl: Selecteer de auteur die zal worden gebruikt voor het bericht dat is aangemaakt door de formulierinzending.

en: Select the category that will be used for the post that is created by the form entry.
nl: Selecteer de categorie die zal worden gebruikt voor het bericht dat aangemaakt wordt door de formulierinzending.

en: Select the country you would like to be selected by default when the form gets displayed.
nl: Selecteer het land dat je standaard wilt selecteren wanneer het formulier wordt getoond.

en: Select the custom field name from available existing custom fields, or enter a new custom field name.
nl: Selecteer de naam van het aangepaste veld van de beschikbare, bestaande, aangepaste velden of voer een nieuwe naam voor het aangepaste veld in.

en: Select the default currency for your forms. This is used for product fields, credit card fields and others.
nl: Selecteer de standaardvaluta voor je formulieren. Dit wordt gebruikt voor productvelden, creditcardvelden en andere.

en: Select the default description placement.  Descriptions can be placed above the field inputs or below the field inputs. This setting can be overridden in the appearance settings for each field.
nl: Selecteer de standaardplaatsing van de beschrijving. Beschrijvingen kunnen boven de veldinvoer of onder de veldinvoer worden geplaatst. Deze instelling kan worden overschreven in de uiterlijk-instellingen van elk veld.

en: Select the default label placement.  Labels can be top aligned above a field, left aligned to the left of a field, or right aligned to the right of a field. This is a global label placement setting.
nl: Selecteer de standaardlocatie van labels. Labels kunnen bovenaan worden uitgelijnd boven een veld, links uitgelijnd aan de linkerkant van een veld of rechts uitgelijnd aan de rechterkant van een veld. Dit is een algemene instelling voor het plaatsen van labels.

en: Select the default sub-label placement.  Sub-labels can be placed above the field inputs or below the field inputs. This setting can be overridden in the appearance settings for each field.
nl: Selecteer de standaardplaatsing van het sub-label. Sub-labels kunnen boven de veldinvoer of onder de veldinvoer worden geplaatst. Deze instelling kan worden overschreven in de uiterlijk-instellingen van elk veld.

en: Select the default validation message placement.  Validation messages can be placed above the field inputs or below the field inputs.
nl: Selecteer de standaardplaatsing van het validatiebericht.  Validatieberichten kunnen boven de veld invoeren of onder de veld invoeren worden geplaatst.

en: Select the description placement.  Descriptions can be placed above the field inputs or below the field inputs.
nl: Selecteer de plaatsing van de beschrijving. Beschrijvingen kunnen boven de invoervelden of onder de invoervelden worden geplaatst.

en: Select the field to be used as the source for the values for this field.
nl: Selecteer het veld dat gebruikt wordt als de bron voor de waarden in dit veld.

en: Select the field which will be used to identify the owner of the personal data.
nl: Selecteer het veld wat zal gebruikt worden voor de identificatie van de eigenaar van de persoonsgegevens.

en: Select the fields which will be included when exporting or erasing personal data.
nl: Selecteer de velden die geïntegreerd worden bij de export of het wissen van persoonsgegevens.

en: Select the fields you would like to include in the export.
nl: Selecteer de velden die je wilt bijvoegen bij het exporteren.

en: Select the fields you'd like to use in this Address Field and customize the Sub-Labels by entering new ones.
nl: Selecteer de velden die je wilt gebruiken in dit Adres-veld en pas de sub-labels aan door het invoeren van nieuwe.

en: Select the fields you'd like to use in this Name field and customize the Sub-Labels by entering new ones.
nl: Selecteer de velden die je wilt gebruiken in dit Naamveld en pas de sub-labels aan door het invoeren van nieuwe.

en: Select the form you would like to export entry data from. You may only export data from one form at a time.
nl: Selecteer het formulier waarvan je inzendingsgegevens wilt exporteren. Je mag alleen gegevens exporteren van een enkel formulier per keer.

en: Select the format of numbers that are allowed in this field. You have the option to use a comma or a dot as the decimal separator.
nl: Selecteer het formaat van nummers dat toegestaan is in dit veld. Je hebt de mogelijkheid om een komma of een punt te gebruiken als decimaal-scheidingsteken.

en: Select the format you would like to use for the Name field.  There are 3 options, Normal which includes First and Last Name, Extended which adds Prefix and Suffix, or Simple which is a single input field.
nl: Selecteer de notatie die je wilt gebruiken voor het Naam-veld. Er zijn 3 opties, Normaal bevat Voor- en Achternaam, Uitgebreid voegt Voorvoegsel en Achtervoegsel toe of Simpel bevat enkel een invoerveld.

en: Select the format you would like to use for the date input.
nl: Selecteer de notatie die je wilt gebruiken voor de datuminvoer.

en: Select the format you would like to use for the phone input.  Available options are domestic US/CANADA style phone number and international long format phone number.
nl: Selecteer de notatie die je wilt gebruiken voor de telefooninvoer. Beschikbare opties zijn binnenlandse VS/CANADA-stijl telefoonnummers en internationale lange notatie telefoonnummers.

en: Select the format you would like to use for the time field.  Available options are 12 hour (i.e. 8:30 pm) and 24 hour (i.e. 20:30).
nl: Selecteer het formaat dat je wilt gebruiken voor het tijdveld. Beschikbare opties zijn 12-uurs (bv. 8:30 pm) en 24-uurs (bv. 20:30).

en: Select the forms you would like to export.
nl: Selecteer de formulieren die je wilt exporteren.

en: Select the forms you would like to export. When you click the download button below, Gravity Forms will create a JSON file for you to save to your computer. Once you've saved the download file, you can use the Import tool to import the forms.
nl: Selecteer de formulieren die je wilt exporteren. Wanneer je op de downloadknop hieronder klikt, maakt Gravity Forms een JSON bestand voor je aan om op te slaan op je computer. Zodra je het downloadbestand hebt opgeslagen, kun je het Import gereedschap gebruiken om de formulieren te importeren.

en: Select the label visibility for this field.  Labels can either inherit the form setting or be hidden.
nl: Selecteer de zichtbaarheid van het label voor dit veld. Labels kunnen de formulierinstelling overnemen of worden verborgen.

en: Select the language you would like to use for the reCAPTCHA display from the available options.
nl: Selecteer de taal die je wilt gebruiken voor de reCAPTCHA-weergave van de beschikbare opties.

en: Select the page you would like the user to be redirected to after they have submitted the form.
nl: Selecteer de pagina waarnaar de gebruiker wordt doorverwezen nadat ze het formulier hebben verstuurd.

en: Select the position of the badge containing the links to Google's privacy policy and terms.
nl: Selecteer de positie van de badge met de links naar het privacybeleid en de voorwaarden van Google.

en: Select the post format that will be used for the post that is created by the form entry.
nl: Selecteer het berichtformaat dat zal worden gebruiken voor het bericht dat wordt aangemaakt door de formulierinzending.

en: Select the post status that will be used for the post that is created by the form entry.
nl: Selecteer de status die zal worden gebruikt voor het bericht dat wordt aangemaakt door de formulierinzending.

en: Select the province you would like to be selected by default when the form gets displayed.
nl: Selecteer de provincie die je standaard wilt selecteren wanneer het formulier wordt getoond.

en: Select the state you would like to be selected by default when the form gets displayed.
nl: Selecteer de staat die je standaard wilt selecteren wanneer het formulier wordt getoond.

en: Select the sub-label placement.  Sub-labels can be placed above the field inputs or below the field inputs.
nl: Selecteer de plaatsing van het sub-label. Sub-labels kunnen boven de invoervelden of onder de invoervelden worden geplaatst.

en: Select the type of CAPTCHA you would like to use.
nl: Selecteer het type CAPTCHA dat je wilt gebruiken.

en: Select the type of address you would like to use.
nl: Selecteer het soort adres dat je wilt gebruiken.

en: Select the type of field from the available form fields.
nl: Selecteer het soort veld uit de beschikbare formuliervelden.

en: Select the type of inputs you would like to use for the date field. Date Picker will let users select a date from a calendar. Date Field will let users free type the date.
nl: Selecteer de soort invoer die je wilt gebruiken voor het datumveld. Datumprikker laat gebruikers een datum selecteren via een kalender. Datumveld laat gebruikers de datum vrij typen.

en: Select the type of reCAPTCHA you would like to use.
nl: Selecteer het type reCAPTCHA dat je wilt gebruiken.

en: Select the visibility for this field.
nl: Selecteer de zichtbaarheid van dit veld.

en: Select the visual theme for the reCAPTCHA field from the available options to better match your site design.
nl: Selecteer het visuele thema voor het reCAPTCHA-veld van de beschikbare opties om beter overeen te komen met het ontwerp van je site.

en: Select this option to enable multiple files to be uploaded for this field.
nl: Selecteer deze optie als je het uploaden van meerdere bestanden voor dit veld wilt inschakelen.

en: Select this option to hide the field label in the form.
nl: Selecteer deze optie om het veldlabel te verbergen in het formulier.

en: Select this option to limit user input to unique values only.  This will require that a value entered in a field does not currently exist in the entry database for that field.
nl: Selecteer deze optie om gebruikersinvoer te beperken tot alleen unieke waarden. Dit vereist dat een ingevoerde waarde in een veld nog niet bestaat in de inzendingsdatabse voor dit veld.

en: Select this option to make the form field required.  A required field will prevent the form from being submitted if it is not filled out or selected.
nl: Selecteer deze optie om het formulierveld vereist te maken. Een vereist veld voorkomt dat het formulier wordt verstuurd als het niet is ingevuld of geselecteerd.

en: Select this setting to display the option as activated by default when the form first loads.
nl: Selecteer deze instelling om de optie standaard als geactiveerd te tonen wanneer het formulier voor het eerst laad.

en: Select this setting to let browsers help a user fill in a field with autocomplete.  You can enter a single autocomplete attribute or multiple attributes separated with a space.  Learn more about autocomplete in the %s accessibility documentation %s.
nl: Selecteer deze instelling om browsers een gebruiker te laten helpen bij het invullen van een veld met automatisch aanvullen. Je kan één autocomplete-attribuut invoeren of meerdere attributen gescheiden door een spatie. Lees meer over automatisch aanvullen in de %s toegankelijkheidsdocumentatie%s.

en: Select up to %s choice. | Select up to %s choices.
nl[0]: Selecteer tot %s keuze.
nl[1]: Selecteer tot %s keuzes.

en: Select which Product this field is tied to.
nl: Selecteer welk product aan dit veld is gekoppeld.

en: Select which actions should only occur after payment has been received.
nl: Selecteer welke acties alleen moeten worden uitgevoerd nadat de betaling is ontvangen.

en: Select which categories are displayed. You can choose to display all of them or select individual ones.
nl: Selecteer welke categorieën worden getoond. Je kunt ervoor kiezen om ze allemaal te tonen of individuele te selecteren.

en: Select which field determines the payment amount, or select 'Form Total' to use the total of all pricing fields as the payment amount.
nl: Selecteer welk veld het betalingshoeveelheid bepaalt of selecteer 'Totaal formulier' om het totaal van alle prijsvelden te gebruiken als betalingsaantal.

en: Select which field determines the recurring payment amount, or select 'Form Total' to use the total of all pricing fields as the recurring amount.
nl: Selecteer welk veld de hoeveelheid voor de terugkerende betaling bepaalt of selecteer 'Totaal formulier' om het totaal van alle prijsvelden te gebruiken als betalingsaantal.

en: Select which progress bar style you would like to use.  Select custom to choose your own text and background color.
nl: Selecteer welke stijl voortgangsbalk je wilt gebruiken. Selecteer aangepast om je eigen tekst- en achtergrondkleur te kiezen.

en: Select which type of visual progress indicator you would like to display.  Progress Bar, Steps or None.
nl: Selecteer welke soort visuele voortgangsindicator je wilt tonen. Voortgangsbalk, Stappen of Geen.

en: Select yes or no to enable or disable CSS output.  Setting this to no will disable the standard Gravity Forms CSS from being included in your theme.
nl: Selecteer ja of nee om CSS uitvoer in of uit te schakelen. Door dit op nee te zetten wordt de standaard Gravity Forms CSS niet opgenomen in je thema.

en: Select yes or no to enable or disable HTML5 output. Setting this to no will disable the standard Gravity Forms HTML5 form field output.
nl: Selecteer ja of nee om HTML5 uitvoer in of uit te schakelen. Dit instellen op nee zal de standaard Gravity Forms HTML5 formulierveld uitvoer uitschakelen.

en: Select your billing cycle.  This determines how often the recurring payment should occur.
nl: Selecteer je betalingscyclus. Dit bepaalt hoe vaak de terugkerende betaling voor moet komen.

en: Select/Deselect All
nl: Selecteer/Deselecteer alles

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Selecting this option will set the post author to the WordPress user that submitted the form.
nl: Wanneer deze optie is geselecteerd zal de berichtauteur worden ingesteld als de WordPress-gebruiker die het formulier heeft verstuurd.

en: Selections
nl: Selecties

en: Self-employed
nl: Zelfstandig ondernemer

en: Send Link
nl: Link versturen

en: Send To
nl: Versturen naar

en: Send To Email
nl: Versturen naar e-mailadres

en: Send To Email Address
nl: Versturen naar e-mailadres

en: Send To Field
nl: Versturen naar veld

en: Send this notification if
nl: Verstuur deze melding als

en: Send to
nl: Versturen naar

en: Separate tags with commas
nl: Tags scheiden door komma's

en: Separated
nl: Gescheiden

en: Separated with commas (i.e. jpg, gif, png, pdf)
nl: Kommagescheiden (bv. jpg, gif, png, pdf)

en: Serbia
nl: Servië

en: Serbian
nl: Servisch

en: Server Environment
nl: Serveromgeving

en: Service
nl: Dienst

en: Services
nl: Diensten

en: Set as Featured Image
nl: Als uitgelichte afbeelding instellen

en: Set this to ON to display the Forms menu in the WordPress top toolbar. The Forms menu will display the latest ten forms recently opened in the form editor.
nl: Zet dit op AAN om het menu voor formulieren in de WordPress top toolbar te tonen. Het formulieren menu toont de laatste, meest recent geopende, formulieren in de formulier editor.

en: Set this to ON to prevent extraneous scripts and styles from being printed on Gravity Forms admin pages, reducing conflicts with other plugins and themes.
nl: Zet dit op AAN om te voorkomen dat vreemde scripts en stijlen worden geprint op beheerderspagina's van Gravity Forms, om conflicten met andere plugins en thema's te verminderen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings - Gravity Forms
nl: Instellingen - Gravity Forms

en: Settings License Key
nl: Licentiesleutel-instellingen

en: Settings updated.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Settings: General
nl: Instellingen: algemeen

en: Setup Email Notifications for this Form
nl: E-mailmeldingen voor dit formulier instellen

en: Setup Fee
nl: Set-upkosten

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Shipping
nl: Verzending

en: Shipping Address
nl: Verzendadres

en: Short
nl: Kort

en: Show
nl: Toon

en: Show Field IDs
nl: Toon veld ID's

en: Show Form Description
nl: Toon formulier beschrijving

en: Show Form Title
nl: Toon formulier titel

en: Show Password
nl: Toon wachtwoord

en: Show Values
nl: Toon waarden

en: Show more
nl: Meer tonen

en: Show the ID of each field in Compact View.
nl: Toon het ID van elk veld in compacte weergave.

en: Show/hide QR Code
nl: QR-code tonen/verbergen

en: Simple Contact Form
nl: Eenvoudig contactformulier

en: Simplify the preview of form fields for a more streamlined editing experience.
nl: Vereenvoudig de voorvertoning van formulier velden voor een meer gestroomlijnde bewerkingservaring.

en: Simply drag and drop the fields or elements you want in this form.
nl: Sleep eenvoudig de velden of elementen die je in dit formulier wilt hebben.

en: Since logs may contain sensitive information, please ensure that you only leave it enabled for as long as it is needed for troubleshooting.
nl: Aangezien logbestanden gevoelige informatie kunnen bevatten, moet je ervoor zorgen dat je deze alleen ingeschakeld laat zolang dit nodig is voor het oplossen van problemen.

en: Singapore Dollar
nl: Singaporese dollar

en: Single
nl: Alleenstaand

en: Single Line Text
nl: Tekstregel

en: Single Method
nl: Enkelvoudige methode

en: Single Product
nl: Enkel product

en: Single line text
nl: Enkele regel tekst

en: Sinhalese
nl: Sinhalees

en: Site Key
nl: Site key

en: Site Locale
nl: Site locale

en: Sites Exceeded
nl: Sites overschreden

en: Size
nl: Grootte

en: Skilled Labor
nl: Vakman

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Small
nl: Klein

en: Small/Medium Business
nl: Kleine/middelgrote onderneming

en: Social Media
nl: Socialmedia

en: Social Security Number
nl: Burgerservicenummer (BSN)

en: Solomon Islands
nl: Salomonseilanden

en: Somalia
nl: Somalië

en: Some College
nl: Enige vorm van opleiding

en: Some features of the %1$s Add-on are not available on this version of Gravity Forms. Please update to the latest version for full compatibility.
nl: Sommige functies van de %1$s add-on zijn niet beschikbaar in deze versie van Gravity Forms. Update naar de nieuwste versie voor volledige compatibiliteit.

en: Some features of the add-on are not available on the current version of Gravity Forms. Please update to the latest Gravity Forms version for full compatibility.
nl: Sommige functies van de add-on zijn niet beschikbaar in de huidige versie van Gravity Forms. Update naar de laatste Gravity Forms versie voor volledige compatibiliteit.

en: Somewhat Better
nl: Iets beter

en: Somewhat Important
nl: Beetje belangrijk

en: Somewhat Worse
nl: Iets slechter

en: Sorry, this file extension is not permitted for security reasons.
nl: Deze bestandsextensie is niet toegestaan in verband met veiligheidsredenen.

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
nl: Dit bestandstype is niet toegestaan in verband met veiligheidsredenen.

en: Sorry. This form is no longer accepting new submissions.
nl: Sorry. Dit formulier accepteert geen nieuwe inzendingen meer.

en: Sorry. This form is no longer available.
nl: Sorry. Dit formulier is niet langer beschikbaar.

en: Sorry. You must be logged in to view this form.
nl: Sorry. Je moet ingelogd zijn om dit formulier te bekijken.

en: Sorting Options
nl: Sorteeropties

en: Source Field
nl: Bronveld

en: Source URL
nl: Bron-URL

en: Source Url
nl: Bron-URL

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: South African Rand
nl: Zuid-Afrikaanse rand

en: South America
nl: Zuid-Amerika

en: South Sudan
nl: Zuid Soedan

en: Spain
nl: Spanje

en: Spam Filter
nl: Spamfilter

en: Spanish
nl: Spaans

en: Spanish (Latin America)
nl: Spaans (Latijns-Amerika)

en: Specify a mathematical formula. The result of this formula will be dynamically populated as the value for this field.
nl: Specificeer een wiskundige formule. Het resultaat van deze formule zal dynamisch worden gevuld als de waarde van dit veld.

en: Specify how many decimal places the number should be rounded to.
nl: Specificeer naar hoeveel decimaalplaatsen het nummer moet worden afgerond.

en: Specify the maximum file size in megabytes allowed for each of the files.
nl: Specificeer de maximaal toegestane bestandsgrootte in megabytes voor elk van de bestanden.

en: Specify the maximum number of files that can be uploaded using this field. Leave blank for unlimited. Note that the actual number of files permitted may be limited by this server's specifications and configuration.
nl: Specificeer het maximale aantal bestanden dat kan worden geüpload door dit veld. Laat leeg voor ongelimiteerd. Let op dat het echte aantal toegestane bestanden kan worden beperkte door de specificaties en configuratie van de server.

en: Specify the starting tab index for the fields of this form.
nl: Specificeer de startende tab index voor de velden van dit formulier.

en: Specify whether or not to use Ajax to submit the form.
nl: Specificeer of je Ajax wel of niet wilt gebruiken om het formulier te versturen.

en: Specify which notifications you would like to resend for the selected entries.
nl: Specificeer welke meldingen je opnieuw wilt versturen voor de geselecteerde inzendingen.

en: Standard
nl: Standaard

en: Standard Fields
nl: Standaardvelden

en: Standard Fields provide basic form functionality.
nl: Standaardvelden bieden basis formulierfunctionaliteit.

en: Standard Shipping
nl: Standaard verzending

en: Starred
nl: Met ster

en: Starred &#8212; %1$s
nl: Met ster &#8212; %1$s

en: Start Date
nl: Startdatum

en: Start Paging
nl: Begin paginering

en: Start date
nl: Startdatum

en: State
nl: Staat

en: State / Province
nl: Staat / provincie

en: State / Province / Region
nl: Staat / provincie / regio

en: Step
nl: Stap

en: Step %1$s of %2$s, %3$s
nl: Stap %1$s van %2$s, %3$s

en: Steps
nl: Stappen

en: Stores information that should not be visible to the user but can be processed and saved with the user submission.
nl: Slaat informatie op die niet zichtbaar mag zijn voor de gebruiker, maar die kan worden verwerkt en opgeslagen bij de inzending van de gebruiker.

en: Street Address
nl: Straat + huisnummer

en: Strength indicator
nl: Sterkte-indicator

en: Stripe Checkout Form
nl: Stripe afrekenformulier

en: Strong
nl: Sterk

en: Strongly Agree
nl: Zeer mee eens

en: Strongly Disagree
nl: Zeer oneens

en: Strongly agree
nl: Zeer mee eens

en: Strongly disagree
nl: Zeer oneens

en: Style
nl: Stijl

en: Su
nl: Zo

en: Sub Total
nl: Subtotaal

en: Sub-Label Placement
nl: Plaatsing sub-label

en: Sub-Label:
nl: Sub-label:

en: Sub-Labels
nl: Sub-labels

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Submissions are currently blocked due to an upgrade in progress
nl: Inzendingen worden momenteel geblokkeerd, vanwege een lopende upgrade

en: Submit
nl: Versturen

en: Submit Application
nl: Sollicitatie indienen

en: Submit Button
nl: Verzendknop

en: Submit Button Image URL
nl: Verzendknop afbeelding URL

en: Submit Button Location
nl: Verzendknop locatie

en: Submit Button Text
nl: Verzenden knoptekst

en: Submit Button Width
nl: Verzendknop breedte

en: Submit Input Type
nl: Verzend invoertype

en: Submitted on
nl: Verstuurd op

en: Submitted value (%s) does not match expected value (%s).
nl: Ingevoerde waarde (%s) komt niet overeen met de verwachte waarde (%s).

en: Subscription
nl: Abonnement

en: Subscription Details
nl: Details abonnement

en: Subscription Form
nl: Inschrijvingsformulier

en: Subscription Id
nl: Abonnement-ID

en: Subscription Settings
nl: Abonnement-instellingen

en: Subscription failed to be created. Reason: %s
nl: Abonnement aanmaken mislukt. Reden: %s

en: Subscription has been cancelled. Subscription Id: %s.
nl: Abonnement is geannuleerd. Abonnement-ID: %s

en: Subscription has been created. Subscription Id: %s.
nl: Abonnement is aangemaakt. Abonnement-ID: %s.

en: Subscription has been paid. Amount: %s. Subscription Id: %s
nl: Abonnement is betaald. Hoeveelheid: %s. Abonnement-ID: %s

en: Subscription has expired. Subscriber Id: %s
nl: Abonnement is verlopen. Abonnee-ID: %s

en: Subscription payment has failed. Amount: %s. Subscription Id: %s.
nl: Betaling abonnement is mislukt. Hoeveelheid: %s. Abonnement-ID: %s.

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Success
nl: Succes

en: Success!
nl: Geslaagd!

en: Sudan
nl: Soedan

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Sunday
nl: Zondag

en: Support License Key
nl: Licentiesleutel ondersteuning

en: Supported Credit Cards
nl: Ondersteunde creditcards

en: Supported Credit Cards:
nl: Ondersteunde creditcards:

en: Survey
nl: Enquête

en: Survey Form
nl: Enquêteformulier

en: Surveys
nl: Enquêtes

en: Svalbard and Jan Mayen
nl: Spitsbergen en Jan Mayen

en: Sweden
nl: Zweden

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Swedish Krona
nl: Zweedse kroon

en: Swiss Franc
nl: Zwitserse frank

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syria Arab Republic
nl: Arabische Republiek Syrië

en: System Report
nl: Systeemrapport

en: System Status
nl: Systeemstatus

en: System Status - Gravity Forms
nl: Systeemstatus - Gravity Forms

en: Tab Index Start
nl: Tab index start

en: Tab Index Start Value
nl: Tab index startwaarde

en: Table does not exist
nl: Tabel bestaat niet

en: Table has incorrect auto-increment settings.
nl: Tabel heeft onjuiste auto-increment instellingen.

en: Table has not been upgraded successfully.
nl: Tabel is niet succesvol geüpdatet.

en: Taiwan New Dollar
nl: Nieuw Taiwanese dollar

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Take Over
nl: Overnemen

en: Tanzania, the United Republic of
nl: Tanzania, de Verenigde Republiek van

en: Technology
nl: Technologie

en: Telecommunications
nl: Telecommunicatie

en: Tell Us About Yourself
nl: Vertel ons over jezelf

en: Tell us about your site and how you’d like to use Gravity Forms.
nl: Vertel ons over je site en hoe je Gravity Forms zou willen gebruiken.

en: Tell us what you think about Acme Products...
nl: Vertel ons wat je vindt van Acme Products...

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: Terms and Conditions
nl: Voorwaarden en condities

en: Terms and conditions placeholder.
nl: Voorwaarden en condities plaatshouder.

en: Terrible
nl: Verschrikkelijk

en: Text
nl: Tekst

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Text of the consent checkbox.
nl: Tekst instemming selectievakje.

en: Text:
nl: Tekst:

en: Text: (Required)
nl: Tekst: (vereist)

en: Th
nl: Do

en: Thai
nl: Thais

en: Thai Baht
nl: Thaise baht

en: Thank you for choosing Gravity Forms. We know you’re going to love our form builder and all it has to offer!
nl: Bedankt dat je voor Gravity Forms hebt gekozen. We weten dat je dol zult zijn op onze formulierbouwer en alles wat het te bieden heeft!

en: Thank you for contacting us! We will get in touch with you shortly.
nl: Dank je voor het contact met ons! We zullen binnenkort contact met je opnemen.

en: Thank you for entering our competition! The winners will be contacted via email.
nl: Dank je voor het meedoen aan onze wedstrijd! Met de winnaars wordt contact opgenomen via e-mail.

en: Thank you for making a gift certificate purchase! You should receive an email from us shortly with more information.
nl: Dank je voor de aankoop van een cadeaubon! Je zou binnenkort een e-mail van ons moeten ontvangen met meer informatie.

en: Thank you for registering for our webinar! Keep an eye out for an email from us containing more information.
nl: Dank je voor je inschrijving voor ons webinar! Houd je ogen open voor een e-mail van ons met meer informatie.

en: Thank you for registering! You should receive an email from us shortly containing your account information.
nl: Bedankt voor je registratie! Je ontvangt binnenkort een e-mail van ons met je accountgegevens.

en: Thank you for saving {form_title}. Please use the unique link below to return to the form from any computer. <br /><br /> {save_link} <br /><br /> Remember that the link will expire after 30 days so please return via the provided link to complete your form submission.
nl: Bedankt voor het opslaan van {form_title}. Gebruik de unieke link hieronder om terug te keren naar het formulier vanaf elke computer. <br /><br /> {save_link} <br /><br /> Onthoud dat de link zal verlopen na 30 dagen, dus zorg er voor dat je via de verstrekte link terugkeert om je formulierinzending te voltooien.

en: Thank you for shopping with us! Your payment was successfully completed.
nl: Dank je voor het winkelen bij ons!  Je betaling is succesvol afgerond.

en: Thank you for signing up. Be on the lookout for our monthly newsletter!
nl: Dank je voor het aanmelden. Kijk uit naar onze maandelijkse nieuwsbrief!

en: Thank you for submitting your application! We will get in touch with you shortly.
nl: Dank je voor het indienen van je sollicitatie! We zullen binnenkort contact met je opnemen.

en: Thank you for your contribution! We appreciate your support.
nl: Bedankt voor je bijdrage! We waarderen je steun.

en: Thanks for contacting us! We will get in touch with you shortly.
nl: Bedankt voor je bericht! We zullen binnenkort contact met je opnemen.

en: The %1$s is not available with the configured license; please visit the %2$sGravity Forms website%3$s to verify your license.
nl: De %1$s is niet beschikbaar met de geconfigureerde licentie; bezoek de %2$sGravity Forms site%3$s om je licentie te verifiëren

en: The %s is not compatible with this version of Gravity Forms. See the plugins list for further details.
nl: De %s is niet compatibel met deze versie van Gravity Forms. Bekijk de pluginlijst voor meer details.

en: The %s table does not exist.
nl: De tabel %s bestaat niet.

en: The %sSend To%s email address provided is not valid.
nl: Het opgegeven %sVersturen naar%s-e-mailadres is ongeldig.

en: The API key provided does not have read permissions.
nl: De opgegeven API sleutel heeft geen leesrechten.

en: The API key provided does not have write permissions.
nl: De opgegeven API sleutel heeft geen schrijfrechten.

en: The CAPTCHA wasn't entered correctly. Go back and try it again.
nl: De CAPTCHA was niet juist ingevoerd. Ga terug en probeer het nogmaals.

en: The Enhanced User Interface is not accessible for screen reader users and people who cannot use a mouse.
nl: De verbeterde gebruikersinterface is niet toegankelijk voor gebruikers van schermlezers en mensen die geen muis kunnen gebruiken.

en: The Form
nl: Het formulier

en: The Form ID for the entry.
nl: Het formulier-ID voor de inzending.

en: The Form ID for the feed.
nl: Het formulier-ID voor de inzending.

en: The Form object must be sent as a JSON string in the request body with the content-type header set to application/json.
nl: Het formulier object moet verstuurd worden als een JSON string in de aanvraag tekst met als content-type header application/json.

en: The Gravity Forms API allows developers to interact with this install via a JSON REST API.
nl: De Gravity Forms API geeft ontwikkelaars de mogelijkheid om te communiceren met deze installatie via een JSON REST API.

en: The Gravity Forms support agreement requires WordPress %s or greater. This site must be upgraded in order to be eligible for support.
nl: De Gravity Forms ondersteuningsovereenkomst vereist WordPress %s of nieuwer. Deze site moet worden geüpdatet om voor ondersteuning in aanmerking te komen.

en: The IP address of the entry creator.
nl: Het IP-adres van de gebruiker die de inzending verstuurde.

en: The JSON string containing the feed meta.
nl: JSON inzending ontbreekt

en: The Multi Select field type is hard to use for people who cannot use a mouse. Please select a different field type to improve the accessibility of your form.
nl: Het veldtype Multi Select is moeilijk te gebruiken voor mensen die geen muis kunnen gebruiken. Selecteer een ander veldtype om de toegankelijkheid van je formulier te verbeteren.

en: The Multiple Choice field is a new, flexible way to let users choose one or many options. Gather the information you need, while ensuring a high-end experience for those submitting the form.
nl: Het multiple choice veld is een nieuwe, flexibele manier om gebruikers één of meerdere opties te laten kiezen. Verzamel de informatie die je nodig hebt, terwijl je een hoogwaardige ervaring biedt voor degenen die het formulier indienen.

en: The PHP readfile function is not available, please contact the web host.
nl: De PHP readfile-functie is niet beschikbaar, neem contact op met de webhost.

en: The Placeholder will not be submitted along with the form. Use the Placeholder to give a hint at the expected value or format.
nl: De placeholder zal niet met het formulier worden verstuurd. Gebruik de placeholder om een hint te geven voor de verwachte waarde of notatie.

en: The URL where the form was embedded.
nl: De URL waar het formulier was ingesloten.

en: The accent color is used for aspects such as checkmarks and dropdown choices.
nl: De accentkleur wordt gebruikt voor aspecten zoals aanvinkvakjes en dropdown keuzes.

en: The add-on the feed belongs to.
nl: Deze add-on moet worden geüpdatet. Neem contact op met de ontwikkelaar.

en: The aggregate rank is the overall rank for all entries based on the weighted scores for each item.
nl: De gecombineerde rang is de gehele rang van alle inzendingen op basis van de gewogen scores voor elk item.

en: The amount of the payment, if applicable.
nl: Het bedrag van de betaling, indien van toepassing.

en: The answer is...
nl: Het antwoord is...

en: The average (mean) score for each row: the sum of all the scores for each row divided by the total number of entries.
nl: De gemiddelde (mean) score voor elke rij: de som van al de scores voor elke rij gedeeld door het aantal inzendingen.

en: The average (mean) score for the whole field. The sum of the total scores divided by the number of entries.
nl: De gemiddelde (mean) score van het hele veld. De som van de totale scores gedeeld door het aantal inzendingen.

en: The average (mean) score: The sum of the scores divided by the number of entries.
nl: De gemiddelde (mean) score: de som van de scores gedeeld door het aantal inzendingen.

en: The background color is used for various form elements, such as buttons and progress bars.
nl: De achtergrondkleur wordt gebruikt voor verschillende elementen, zoals knoppen en voortgangsbalken.

en: The database is currently being upgraded to version %s. %s
nl: De database wordt momenteel naar versie %s geüpdatet. %s

en: The date of the payment, if applicable.
nl: De datum van de betaling, indien van toepassing.

en: The date the entry was created, in UTC.
nl: De datum waarop de inzending werd aangemaakt, in UTC.

en: The date the entry was updated, in UTC.
nl: De datum waarop de inzending werd aangemaakt, in UTC.

en: The datepicker is not accessible for users who rely on the keyboard or screen reader. Please select a different input type to improve the accessibility of your form.
nl: De datumkiezer is niet toegankelijk voor gebruikers die afhankelijk zijn van het toetsenbord of de schermlezer. Selecteer een ander invoertype om de toegankelijkheid van je formulier te verbeteren.

en: The email address entered is invalid, please check the formatting (e.g. email@domain.com).
nl: Het ingevoerde e-mailadres is ongeldig, controleer het formaat (bijv. email@domein.com).

en: The entry has already been deleted.
nl: De inzending is al verwijderd.

en: The entry object must be an array
nl: Het inzendingsobject moet een array zijn

en: The field is hidden when viewing the form. Useful when you require the functionality of this field but do not want the user to be able to see this field.
nl: Het veld is verborgen bij het bekijken van het formulier. Nuttig wanneer je de functionaliteit van dit veld nodig hebt, maar niet wilt dat de gebruiker dit veld ziet.

en: The field is only visible when administering submitted entries. The field is not visible or functional when viewing the form.
nl: Het veld is alleen zichtbaar bij het beheren van verzonden inzendingen. Het veld is niet zichtbaar of functioneel bij het bekijken van het formulier.

en: The field values.
nl: De veldwaarden.

en: The following is a system report containing useful technical information for troubleshooting issues. If you need further help after viewing the report, click on the "Copy System Report" button below to copy the report and paste it in your message to support.
nl: Het volgende is een systeemrapport dat bruikbare technische informatie bevat voor het oplossen van problemen. Als je meer hulp nodig hebt na het zien van dit rapport, klik op de "Systeemrapport kopiëren" knop hieronder om het rapport te kopiëren en plak het in je bericht naar de ondersteuning.

en: The form fields are missing
nl: De formuliervelden ontbreken

en: The form for this entry does not exist
nl: Het formulier voor deze inzending bestaat niet

en: The form has already been deleted.
nl: Het formulier is al verwijderd.

en: The form has been saved.  The content contains the link to return and complete the form.
nl: Het formulier is opgeslagen. De inhoud bevat de link om terug te keren en het formulier in te vullen.

en: The form id must be specified
nl: Het formulier-ID moet worden gespecificeerd

en: The form title is missing
nl: De titel van het formulier ontbreekt

en: The form title you have entered has already been used. Please enter a unique form title.
nl: De ingevoerde titel van het formulier is al in gebruik. Voer een unieke titel voor het formulier in.

en: The form title you have entered is already taken. Please enter a unique form title.
nl: De ingevoerde titel van het formulier is al in gebruik. Voer een unieke titel voor het formulier in.

en: The formula appears to be valid.
nl: De formule lijkt geldig te zijn.

en: The image button is not accessible for users who rely on a screen reader. Please use a text button to improve the accessibility of your form.
nl: De afbeeldingsknop is niet toegankelijk voor gebruikers die afhankelijk zijn van een schermlezer. Gebruik een tekstknop om de toegankelijkheid van je formulier te verbeteren.

en: The input values.
nl: De invoerwaarden.

en: The license is invalid.
nl: De licentie is ongeldig.

en: The license key does not support multisite installations. Please use a different license.
nl: Deze licentiesleutel ondersteunt geen multisite installaties. Gebruik een andere licentie.

en: The license key entered has been revoked; please check its status in your %1$sGravity Forms account.%2$s
nl: De ingevoerde licentiesleutel is ingetrokken; controleer de status in je %1$sGravity Forms account.%2$s

en: The license key entered is incorrect; please visit the %1$sGravity Forms website%2$s to verify your license.
nl: De ingevoerde licentiesleutel is onjuist; bezoek de %1$sGravity Forms site%2$s om je licentie te controleren.

en: The license key has already been activated on its maximum number of sites; please upgrade your license.
nl: Deze licentiesleutel is al geactiveerd op het maximale aantal sites; upgrade je licentie.

en: The license key has expired; please visit your %1$sGravity Forms account%2$s to manage your license.
nl: Deze licentiesleutel is verlopen; ga naar je %1$sGravity Forms account%2$s om je licentie te beheren.

en: The link was sent to the following email address:
nl: De link is verstuurd naar het volgende e-mailadres:

en: The new Image Choice and Multiple Choice fields give you more flexibility and control when creating forms.
nl: De nieuwe afbeelding keuze en multiple choice velden geven je meer flexibiliteit en controle bij het maken van formulieren.

en: The payment method for the payment, if applicable.
nl: De betalingsmethode van de betaling, indien van toepassing.

en: The position of the feed on the feeds list page and when processed; for add-ons which support feed ordering.
nl: De positie van de feed op de pagina met de lijst met feeds en wanneer deze is verwerkt; voor add-ons die het ordenen van feeds ondersteunen.

en: The reCAPTCHA v2 field is not supported in Conversational Forms and will be removed, but will continue to work as expected in other contexts.
nl: Het reCAPTCHA v2 veld wordt niet ondersteund in conversatie formulieren en zal worden verwijderd, maar zal blijven werken zoals verwacht in andere contexten.

en: The reCAPTCHA was invalid. Go back and try it again.
nl: De reCAPTCHA was ongeldig. Ga terug en probeer het nogmaals.

en: The requested post type %s does not exist.
nl: Het gevraagde berichttype %s bestaat niet.

en: The selected form has been deleted or trashed. Please select a new form.
nl: Het geselecteerde formulier is verwijderd of in de prullenmand geplaatst. Selecteer een nieuw formulier.

en: The status of the entry.
nl: De status van de inzending.

en: The status of the payment, if applicable.
nl: De status van de betaling, indien van toepassing.

en: The submit button can't be placed inline on multi-page forms.
nl: De verzendknop kan niet inline worden geplaatst op formulieren met meerdere pagina's.

en: The submit button for this form
nl: De verzendknop voor dit formulier

en: The subscription could not be canceled. Please try again later.
nl: Het abonnement kon niet worden geannuleerd. Probeer het later nogmaals.

en: The table `%1$s` does not exist. Please visit the %2$sForms > System Status%3$s page and click the "Re-run database upgrade" link (under the Database section) to create the missing table.
nl: De tabel `%1$s` bestaat niet. Ga naar de  %2$sFormulieren > Systeemstatus%3$s pagina en klik op de "Voer de database-upgrade opnieuw uit" link (onder de Database sectie) om de ontbrekende tabel aan te maken.

en: The text entered contains invalid characters.
nl: De ingegeven tekst bevat ongeldige karakters.

en: The text entered exceeds the maximum number of characters.
nl: De ingevoerde tekst overschrijdt het maximale aantal karakters.

en: The text you have entered is not valid. For security reasons, some characters are not allowed.
nl: De tekst die je hebt ingevoerd is ongeldig. Om veiligheidsredenen zijn sommige karakters niet toegestaan.

en: The transaction ID for the payment, if applicable.
nl: De transactie-ID van de betaling, indien van toepassing.

en: The type of the transaction, if applicable.
nl: Het type transactie, indien van toepassing.

en: The uploaded file type is not allowed.
nl: Het geüploade bestandstype is niet toegestaan.

en: The uploaded file type is not allowed. Must be one of the following: %s
nl: Het geüploade bestandstype is niet toegestaan. Moet één van de volgende zijn: %s

en: The user ID of the entry submitter.
nl: De gebruikers-ID van de gebruiker die de inzending verstuurde.

en: The user agent string for the browser used to submit the entry.
nl: De gebruikers agent-string van de browser gebruikt voor de inzending te versturen.

en: The versions of the following add-ons you're running haven't been tested with Gravity Forms %s. Please update them or confirm compatibility before updating Gravity Forms, or you may experience issues:
nl: De versies van de volgende add-ons die je draait zijn niet getest met Gravity Forms %s. Werk deze bij of bevestig de compatibiliteit voordat je Gravity Forms bijwerkt of je ervaart mogelijk problemen:

en: Theme
nl: Thema

en: Theme Colors
nl: Themakleuren

en: There appears to be a problem with the formula.
nl: Er lijkt een probleem met de formule te zijn.

en: There appears to be an issue with one of the Gravity Forms database tables. Please get in touch with support.
nl: Er lijkt een probleem met een van de Gravity Forms-databasetabellen te zijn. Neem contact op met de ondersteuning.

en: There appears to be an issue with the data in the Gravity Forms database tables. Please get in touch with support.
nl: Er lijkt een probleem met de gegevens in de Gravity Forms-databasetabellen te zijn. Neem contact op met de ondersteuning.

en: There are %d add-ons installed that are not compatible with this version of Gravity Forms. See the plugins list for further details.
nl: Er zijn %d add-ons geïnstalleerd die niet compatibel zijn met deze versie van Gravity Forms. Bekijk de pluginlijst voor meer details.

en: There are issues with your database.
nl: Er zijn problemen met je database.

en: There are no forms in the trash.
nl: Er zijn geen formulieren in de prullenbak.

en: There are unsaved changes to the current confirmation. Would you like to discard these changes?
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen voor de huidige bevestiging. Wil je deze wijzigingen verwerpen?

en: There aren't any transactions that match your criteria.
nl: Er zijn geen transacties die overeenkomen met je criteria.

en: There hasn't been any sales in the specified date range.
nl: Er zijn geen verkopen binnen het gespecificeerde datumbereik.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sBekijk details van versie %3$s%4$s of %5$supdate nu bij%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sBekijk versie %3$s details%4$s.

en: There is a new version of %1$s available. %s.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %s.

en: There is a new version of %s available.
nl: Er is een nieuwe versie van %s beschikbaar.

en: There is a new version of Gravity Forms available.
nl: Er is een nieuwe versie van Gravity Forms beschikbaar.

en: There is an update available for Gravity Forms. %sView Details%s
nl: Er is een update beschikbaar voor Gravity Forms. %sDetails bekijken%s

en: There was a problem while inserting one of the input values for the entry
nl: Er was een probleem bij het invoegen van één van de invoerwaarden voor de inzending

en: There was a problem while inserting the entry properties
nl: Er was een probleem bij het invoegen van de inzendingseigenschappen

en: There was a problem while inserting the field values
nl: Er was een probleem bij het invoegen van de veldwaarden

en: There was a problem while inserting the form
nl: Er was een probleem bij het invoegen van het formulier

en: There was a problem while saving the file on the server
nl: Er was een probleem bij het opslaan van het bestand op de server

en: There was a problem while updating one of the input values for the entry
nl: Er was een probleem bij het updaten van één van de invoerwaarden voor de inzending

en: There was a problem while updating the entry properties
nl: Er was een probleem bij het updaten van de inzending eigenschappen

en: There was a problem while updating the field values
nl: Er was een probleem bij het updaten van de veldwaarden

en: There was a problem with your submission.
nl: Er was een probleem met je inzending.

en: There was an error updating this feed. Please review all errors below and try again.
nl: Er was een fout bij het updaten van deze feed. Controleer de fouten hieronder en probeer het nogmaals.

en: There was an error while deleting feed id %s
nl: Er was een fout bij het verwijderen van feed-ID %s

en: There was an error while inserting a feed
nl: Er was een fout bij het invoegen van een feed

en: There was an error while processing the entries. Please contact support.
nl: Er was een fout bij het verwerken van de inzendingen. Neem contact met de ondersteuning op.

en: There was an error while processing the form:
nl: Er was een fout bij het verwerken van het formulier:

en: There was an error while resending the notifications.
nl: Er was een fout tijdens opnieuw versturen van de meldingen.

en: There was an error while saving your form.
nl: Er was een fout bij het opslaan van je formulier.

en: There was an error while saving your settings.
nl: Er was een fout bij het opslaan van je instellingen.

en: There was an error while updating feed id %s
nl: Er was een fout bij het updaten van feed id %s

en: There was an error while uploading the file. Error code: %d
nl: Er was een fout bij het uploaden van het bestand. Foutcode: %d

en: There was an error while validating your license key. Gravity Forms will continue to work, but automatic upgrades will not be available. Please contact support to resolve this issue.
nl: Er was een fout bij het valideren van je licentiesleutel. Gravity Forms blijft werken, maar automatische updates zijn niet beschikbaar. Neem contact op met de ondersteuning om dit probleem op te lossen.

en: There was an error while validating your license key; please try again later. If the problem persists, please %1$scontact support%2$s.
nl: Er was een fout bij het valideren van je licentiesleutel; probeer het later opnieuw. Als het probleem aanhoudt, neem %1$scontact op met ondersteuning%2$s.

en: There was an issue creating your form.
nl: Er was een probleem met het aanmaken van je formulier.

en: There was an issue deleting this confirmation.
nl: Er was een probleem met het verwijderen van deze bevestiging.

en: There was an issue deleting this notification.
nl: Er was een probleem bij het verwijderen van deze melding.

en: There was an issue duplicating this notification.
nl: Er was een probleem bij het dupliceren van deze melding.

en: There was an issue saving this confirmation.
nl: Er was een probleem met het opslaan van deze bevestiging.

en: There was an problem while verifying your file.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het verifiëren van je bestand.

en: There was an unknown error processing your request. Please try again.
nl: Er was een onbekende fout bij het verwerken van je aanvraag. Probeer het opnieuw.

en: These form settings are currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
nl: Deze formulierinstellingen zijn momenteel op slot. Klik op de "Controle aanvragen"-knop om %s te laten weten dat je het graag over wilt nemen.

en: These settings are currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
nl: Deze instellingen zijn momenteel op slot. Klik op de "Controle aanvragen"-knop om %s te laten weten dat je het graag over wilt nemen.

en: These settings are required only if you decide to use the reCAPTCHA field.
nl: Deze instellingen zijn alleen vereist als je besluit het reCAPTCHA-veld te gebruiken.

en: Third Choice
nl: Derde keuze

en: Third Option
nl: Derde optie

en: Third row
nl: Derde rij

en: This add-on needs to be updated. Please contact the developer.
nl: Deze add-on moet worden geüpdatet. Neem contact op met de ontwikkelaar.

en: This custom choice name is already in use. Please enter another name.
nl: Deze aangepaste keuzenaam is al in gebruik. Voer een andere naam in.

en: This date has already been taken. Please select a new date.
nl: Deze datum is al in gebruik. Selecteer een nieuwe datum.

en: This entry has been flagged as spam.
nl: Dit bericht is gemarkeerd als spam.

en: This entry is currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
nl: Deze inzending is momenteel op slot. Klik op de "Controle aanvragen"-knop om %s te laten weten dat je het graag over wilt nemen.

en: This feature is activated by default unless you opt to disable it below. We only recommend disabling background updates if you intend on managing updates manually.
nl: Deze functie is standaard geactiveerd, tenzij je dit hieronder uitschakelt. We bevelen je alleen aan automatische updates uit te schakelen als je updates handmatig wilt beheren.

en: This field has accessibility issues.
nl: Dit veld heeft toegankelijkheidsproblemen.

en: This field has an issue
nl: Dit veld heeft een probleem

en: This field has errors.
nl: Dit veld bevat fouten.

en: This field is for validation purposes and should be left unchanged.
nl: Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

en: This field is hidden when viewing the form
nl: Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

en: This field is not associated with a product. Please add a Product Field to the form.
nl: Dit veld is niet gekoppeld aan een product. Voeg een productveld toe aan het formulier.

en: This field is not supported in Conversational Forms
nl: Dit veld wordt niet ondersteund in Conversational Forms

en: This field is required.
nl: Dit veld is vereist.

en: This field requires a unique entry and '%s' has already been used
nl: Dit veld vereist een unieke inzending en '%s' is al gebruikt

en: This field requires a unique entry and the values you entered have already been used.
nl: Dit veld vereist een unieke inzending en de ingevoerde waarden zijn al gebruikt.

en: This field requires additional configuration
nl: Dit veld vereist extra configuratie

en: This form contains conditional logic dependent upon this choice. Are you sure you want to delete this choice? 'Cancel' to abort. 'OK' to delete.
nl: Dit formulier bevat voorwaardelijke logica dat afhankelijk is van deze keuze. Weet je zeker dat je deze keuze wilt verwijderen? 'OK' om te verwijderen, 'Annuleren' om af te breken.

en: This form contains conditional logic dependent upon this choice. Are you sure you want to modify this choice? 'Cancel' to abort. 'OK' to continue.
nl: Dit formulier bevat voorwaardelijke logica dat afhankelijk is van deze keuze. Weet je zeker dat je deze keuze wilt aanpassen? 'OK' om aan te passen, 'Annuleren' om af te breken.

en: This form contains conditional logic dependent upon this field. Are you sure you want to mark this field as Administrative? 'Cancel' to abort. 'OK' to continue.
nl: Dit formulier bevat voorwaardelijke logica afhankelijk van dit veld. Weet je zeker dat je dit veld als administratief wil markeren? 'Annuleren' om te stoppen. 'OK' om door te gaan.

en: This form contains conditional logic dependent upon this field. Deleting this field will deactivate those conditional logic rules and also delete all entry data associated with the field. 'Cancel' to abort. 'OK' to delete.
nl: Dit formulier bevat voorwaardelijke logica die afhankelijk is van dit veld. Als je dit veld verwijdert, worden die voorwaardelijke logica regels gedeactiveerd en worden ook alle invoergegevens die bij het veld horen verwijderd. Annuleren' om af te breken. OK' om te verwijderen.

en: This form currently has one or more pages without any fields. Blank pages are a result of Page Breaks that are positioned as the first or last field in the form or right after each other. Please adjust the Page Breaks.
nl: Dit formulier heeft op dit moment één of meer pagina's zonder velden. Blanco pagina's zijn het gevolg van paginascheidingen die als eerste of laatste veld in het formulier of vlak na elkaar staan. Pas het pagina einde aan.

en: This form does not have any entries in the trash matching the search criteria.
nl: Dit formulier heeft geen inzendingen in de prullenbak die overeenkomen met de zoekcriteria.

en: This form does not have any entries in the trash.
nl: Dit formulier heeft geen inzendingen in de prullenbak.

en: This form does not have any entries matching the search criteria.
nl: Dit formulier heeft geen enkele inzending die overeenkomt met de zoekcriteria.

en: This form does not have any entries yet.
nl: Dit formulier heeft nog geen inzendingen.

en: This form does not have any fields that can be used for results
nl: Dit formulier heeft geen velden die kunnen worden gebruikt voor resultaten

en: This form does not have any spam.
nl: Dit formulier heeft geen spam.

en: This form does not have any starred entries matching the search criteria.
nl: Dit formulier heeft geen inzendingen met een ster die overeenkomen met je zoekcriteria.

en: This form does not have any starred entries.
nl: Dit formulier heeft geen inzendingen met een ster.

en: This form does not have any unread entries matching the search criteria.
nl: Dit formulier heeft geen ongelezen inzendingen die overeenkomen met de zoekcriteria.

en: This form does not have any unread entries.
nl: Dit formulier heeft geen ongelezen inzendingen.

en: This form doesn't have any notifications. Let's go %screate one%s.
nl: Dit formulier heeft geen meldingen. Laten we er %seen aanmaken%s.

en: This form has a Product field with a blank label. Please enter a label for every Product field.
nl: Dit formulier heeft een productveld met een lege label. Voer een label in voor elk productveld.

en: This form has an Option field without a Product field. You must add a Product field to your form.
nl: Dit formulier heeft een optie veld zonder een product veld. Je moet een product veld toevoegen aan je formulier.

en: This form has legacy markup enabled and doesn’t support field resizing within the editor. Please disable legacy markup in the form settings to enable live resizing.
nl: Dit formulier heeft verouderde opmaak ingeschakeld en biedt geen ondersteuning voor het wijzigen van de grootte van velden in de editor. Schakel verouderde opmaak uit in de formulierinstellingen om live formaatwijziging in te schakelen.

en: This form has legacy markup enabled, which may prevent some new features from functioning.
nl: Dit formulier heeft verouderde lay-out ingeschakeld, waardoor sommige nieuwe functies mogelijk niet meer werken.

en: This form is currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
nl: Dit formulier is momenteel op slot. Klik op de "Controle aanvragen"-knop om %s te laten weten dat je het graag over wilt nemen.

en: This form is not yet available.
nl: Dit formulier is nog niet beschikbaar.

en: This form requires the Gravity Forms Survey Add-On. Important: Delete this tip before you publish the form.
nl: Voor dit formulier is de Gravity Forms Survey add-on vereist. Belangrijk: Verwijder deze tip voordat je het formulier publiceert.

en: This form requires the Gravity Forms User Registration Add-On. Important: Delete this tip before you publish the form.
nl: Dit formulier vereist de Gravity Forms User Registration add-On. Belangrijk: Verwijder deze tip voordat je het formulier publiceert.

en: This form uses deprecated Ready Classes. Adding columns is easier than ever with the new Drag and Drop Layout Editor.
nl: Dit formulier maakt gebruik van verouderde Ready Classes. Kolommen toevoegen is eenvoudiger dan ooit met de nieuwe verslepen en plaatsen lay-out editor.

en: This iframe contains the logic required to handle Ajax powered Gravity Forms.
nl: Dit iframe bevat de vereiste logica om Ajax aangedreven Gravity Forms te verwerken.

en: This is a content placeholder. HTML content is not displayed in the form admin. Preview this form to view the content.
nl: Dit is een tijdelijke opvulling. HTML-inhoud wordt niet getoond in het formulier van de beheerder. Bekijk een voorbeeld van dit formulier om de inhoud te tonen.

en: This is my super awesome product. It's the best, so everyone should buy it!
nl: Dit is mijn super geweldig product. Het is het beste, dus iedereen zou het moeten kopen!

en: This operation deletes ALL %s settings.
nl: Deze actie verwijdert ALLE %s instellingen.

en: This operation deletes ALL Gravity Forms settings. If you continue, you will NOT be able to retrieve these settings.
nl: Deze actie verwijdert ALLE Gravity Forms instellingen. Als je doorgaat, kan je deze instellingen NIET herstellen.

en: This page is currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
nl: Deze pagina is momenteel op slot. Klik op de "Controle aanvragen"-knop om %s te laten weten dat je het graag over wilt nemen.

en: This page is unsecured. Do not enter a real credit card number! Use this field only for testing purposes.
nl: Deze pagina is niet beveiligd. Voer geen echt creditcardnummer in! Gebruik dit veld alleen voor testdoeleinden.

en: This theme will be used by default everywhere forms are embedded on your site.
nl: Dit thema wordt standaard overal gebruikt waar formulieren op je site zijn opgenomen.

en: This type of file is not allowed.
nl: Dit type bestand is niet toegestaan.

en: This type of file is not allowed. Must be one of the following:
nl: Dit bestandstype is niet toegestaan. Moet één van de volgende zijn:

en: This version of the %1$s is not compatible with the version of Gravity Forms that is installed. Upgrade this add-on to version %2$s or greater to avoid compatibility issues and potential loss of data.
nl: Deze versie van de %1$s is niet compatibel met de geïnstalleerde versie van Gravity Forms. Werk deze add-on bij naar versie %2$s of hoger om compatibiliteitsproblemen en mogelijk verlies van gegevens te voorkomen.

en: This webhook has already been processed (Event Id: %s)
nl: Deze webhook is al verwerkt (event-ID: %s)

en: This will restore your form styles back to their default values and cannot be undone. Are you sure you want to continue?
nl: Dit herstelt je formulierstijlen naar hun standaardwaarden en kan niet ongedaan worden gemaakt. Weet je zeker dat je door wil gaan?

en: Thumbnail - Centered
nl: Thumbnail - gecentreerd

en: Thumbnail - Left Aligned
nl: Thumbnail - links uitgelijnd

en: Thumbnail - Right Aligned
nl: Thumbnail - rechts uitgelijnd

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Ticket Type
nl: Type ticket

en: Time
nl: Tijd

en: Time Format
nl: Tijdnotatie

en: Title
nl: Titel

en: To accept donations on this form you will need to install one of our payment add-ons. To learn more about your payment add-on options, visit the following page (https://www.gravityforms.com/blog/payment-add-ons). Important: Delete this tip before you publish the form.
nl: Om donaties via dit formulier te accepteren moet je een van onze betalings add-ons installeren. Bezoek de volgende pagina (https://www.gravityforms.com/blog/payment-add-ons) voor meer informatie over je betalings add-ons. Belangrijk: verwijder deze tip voordat je het formulier publiceert.

en: To accept payments on this form you will need to install one of our payment add-ons. To learn more about your payment add-on options, visit the following page (https://www.gravityforms.com/blog/payment-add-ons). Important: Delete this tip before you publish the form.
nl: Om betalingen op dit formulier te accepteren moet je een van onze betaal add-ons installeren. Bezoek de volgende pagina (https://www.gravityforms.com/blog/payment-add-ons) voor meer informatie over je betaal add-ons. Belangrijk: verwijder deze tip voordat je het formulier publiceert.

en: To accept payments on this form you will need to install the PayPal Checkout payment add-on. Important: Delete this tip before you publish the form.
nl: Om betalingen op dit formulier te accepteren, moet je de PayPal Checkout betalings add-on installeren. Belangrijk: Verwijder deze tip voordat je het formulier publiceert.

en: To accept payments on this form you will need to install the Stripe payment add-on. Important: Delete this tip before you publish the form.
nl: Om betalingen op dit formulier te accepteren moet je de Stripe payment add-on installeren. Belangrijk: verwijder deze tip voordat je het formulier publiceert.

en: To activate this option, please add a field to be used as the source.
nl: Om deze optie te activeren, voeg een veld toe dat als bron gebruikt wordt.

en: To better comply with %1$sWCAG%2$s, we use the placeholder or description as a hidden label for screen readers.
nl: Om beter te voldoen aan de %1$sWCAG%2$s richtlijnen, gebruiken we de placeholder of beschrijving als een verborgen label voor schermlezers.

en: To continue installation enter your email below and get 20% off any new license.
nl: Om door te gaan met de installatie vul je hieronder je e-mail in en krijg je 20% korting op elke nieuwe licentie.

en: To continue uninstalling this add-on click the settings button.
nl: Om door te gaan met het verwijderen van deze addon, klik je op de instellingenknop.

en: To get started, please configure your %s.
nl: Om aan de slag te gaan, configureer je %s.

en: To get the most out of your form, we suggest that you sync this form with an email add-on. To learn more about your email add-on options, visit the following page (https://www.gravityforms.com/the-8-best-email-plugins-for-wordpress-in-2020/). Important: Delete this tip before you publish the form.
nl: Om het meeste uit je formulier te halen, raden we je aan dit formulier te synchroniseren met een e-mail add-on. Ga voor meer informatie over je e-mail add-on opties naar de volgende pagina (https://www.gravityforms.com/the-8-best-email-plugins-for-wordpress-in-2020/). Belangrijk: verwijder deze tip voordat je het formulier publiceert.

en: To get the most out of your form, we suggest that you sync this form with an email add-on. To learn more about your email add-on options, visit the following page: (https://www.gravityforms.com/the-8-best-email-plugins-for-wordpress-in-2020). Important: Delete this tip before you publish the form.
nl: Om het meeste uit je formulier te halen, raden wij je aan dit formulier te synchroniseren met een e-mail add-on. Voor meer informatie over je e-mail add-on opties, bezoek de volgende pagina: (https://www.gravityforms.com/the-8-best-email-plugins-for-wordpress-in-2020). Belangrijk: verwijder deze tip voordat je het formulier publiceert.

en: To pass field data to the confirmation page, build a Query String using the 'Insert Merge Tag' drop down. %s..more info on querystrings &raquo;%s
nl: Om veldgegevens door te geven naar de bevestigingspagina, moet een Query String gebouwd door het gebruik van de 'Samenvoegtag invoegen'-uitschuiflijst. %s..meer info over querystrings &raquo;%s

en: To use conditional logic, please create a field that supports conditional logic.
nl: Om voorwaardelijke logica te gebruiken, moet een veld worden aangemaakt dat voorwaardelijke logica ondersteunt.

en: To use notification routing, your form must have a field supported by conditional logic.
nl: Om de meldingsroutering te gebruiken, moet je formulier een veld hebben dat voorwaardelijke logica ondersteunt.

en: To use the reCAPTCHA field, please configure your
nl: Om het reCAPTCHA veld te gebruiken, configureer je eigen

en: To use the reCAPTCHA field, please configure your %1$sreCAPTCHA settings%2$s.
nl: Om het reCAPTCHA veld te gebruiken, configureer je %1$sreCAPTCHA instellingen%2$s.

en: Today
nl: Vandaag

en: Toggle %s Section
nl: Schakel %s sectie in

en: Toggle Fullscreen
nl: Toggle volledig scherm

en: Toolbar Menu
nl: Menu toolbar

en: Top aligned
nl: Boven uitgelijnd

en: Total
nl: Totaal

en: Total Score
nl: Totale score

en: Transaction ID
nl: Transactie-ID

en: Transaction Id
nl: Transactie-ID

en: Transaction Type
nl: Soort transactie

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Transportation/Logistics
nl: Transport/logistiek

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trash &#8212; %1$s
nl: Prullenbak &#8212; %1$s

en: Trash entries automatically
nl: Verwijder inzendingen automatisch

en: Tree Surgery Services
nl: Diensten voor boomchirurgie

en: Trial
nl: Proef

en: Trial Discount
nl: Proefkorting

en: Trial Period
nl: Proefperiode

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: Trustpilot rating
nl: Trustpilot waardering

en: Tu
nl: Di

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Turkish
nl: Turks

en: Turks and Caicos Islands
nl: Turks- en Caicoseilanden

en: Turn off background updates
nl: Automatische updates uitschakelen

en: Type
nl: Soort

en: Türkiye
nl: Turkije

en: U.S. Dollar
nl: Amerikaanse dollar

en: U.S. States
nl: Amerikaanse staten

en: U.S. Virgin Islands
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: US Minor Outlying Islands
nl: Kleine eilanden van de Verenigde Staten

[ctx: US State]
en: Georgia
nl: Georgië

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Unable to disable logging.
nl: Kon het loggen niet uitschakelen.

en: Unable to find config: %s
nl: Kan config niet vinden: %s

en: Unable to process request.
nl: Aanvraag kan niet worden verwerkt.

en: Unable to render feed settings.
nl: Kan feedinstellingen niet tonen.

en: Unable to render form settings.
nl: Kan formulierinstellingen niet tonen.

en: Unable to retrieve key.
nl: Kan sleutel niet ophalen.

en: Unable to save API key.
nl: Kan API-sleutel niet opslaan.

en: Unable to verify nonce. Please refresh the page and try again.
nl: Kan nonce niet verifiëren. Ververs de pagina en probeer het opnieuw.

en: Undefined Service
nl: Niet-gedefinieerde dienst

en: Under 18
nl: Onder 18

en: Unexpected content in the response.
nl: Onverwachte inhoud in de reactie.

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Uninstall %s
nl: %s deïnstalleren

en: Uninstall %s Add-On
nl: %s add-on deïnstalleren

en: Uninstall Add-On
nl: Add-on deïnstalleren

en: Uninstall Gravity Forms
nl: Gravity Forms deïnstalleren

en: Unique identifier for the feed.
nl: Unieke identificatie voor de bron.

en: Unique identifier for the resource.
nl: Unieke identificatie voor de bron.

en: Unit Price
nl: Stuksprijs

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Verenigd Koninkrijk

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: Unknown request method.
nl: Onbekende aanvraagmethode.

en: Unread
nl: Ongelezen

en: Unread &#8212; %1$s
nl: Ongelezen &#8212; %1$s

en: Unsatisfied
nl: Ontevreden

en: Unsaved Changes
nl: Niet-opgeslagen wijzigingen

en: Unsupported Markup
nl: Ongeldige lay-out

en: Unsupported transaction type
nl: Niet ondersteunde soort transactie

en: Untitled
nl: Geen titel

en: Untitled Confirmation
nl: Bevestiging zonder titel

en: Untitled Form
nl: Formulier zonder titel

en: Update Available
nl: Update beschikbaar

en: Update Form
nl: Formulier updaten

en: Update Notification
nl: Update melding

en: Update Settings
nl: Instellingen updaten

en: Updated
nl: Geüpdatet

en: Updates will only be available if you have entered a valid License Key
nl: Updates zijn enkel beschikbaar als je een geldige licentiesleutel hebt ingevoerd

en: Updating the id property is not supported
nl: Het updaten van de eigenschap id wordt niet ondersteund

en: Upgrade database
nl: Database upgraden

en: Upgrading Gravity Forms
nl: Gravity Forms aan het upgraden

en: Upload Your Resume
nl: Upload je CV

en: Upload folder
nl: Upload-map

en: Upload folder is not writable. Export and file upload features will not be functional.
nl: De upload-map is niet schrijfbaar. De export- en uploadmogelijkheden van bestanden gaan niet werken.

en: Upload folder permissions
nl: Rechten upload map

en: Upload unsuccessful
nl: Upload niet succesvol

en: Upload your resume in .pdf, .doc or .docx format
nl: Upload je CV in .pdf, .doc of .docx format

en: Usage
nl: Gebruik

en: Use Current User as Author
nl: Gebruik huidige gebruiker als auteur

en: Use Form Setting (%s)
nl: Formulierinstelling gebruiken (%s)

en: Use Rich Text Editor
nl: Gebruik RTF-bewerker

en: Use Template
nl: Gebruik template

en: Use Template %s
nl: Gebruik template %s

en: Use Values Submitted in a Different Field
nl: Gebruik waarden verstuurd in een ander veld

en: Use a '9' to indicate a numerical character.
nl: Gebruik een '9' om een numeriek karakter aan te geven.

en: Use a lower case 'a' to indicate an alphabetical character.
nl: Gebruik een kleine letter 'a' om een alfabetisch karakter aan te geven.

en: Use a question mark '?' to indicate optional characters. Note: All characters after the question mark will be optional.
nl: Gebruik een vraagteken '?' om optionele karakters aan te geven. Opmerking: alle karakters na het vraagteken zullen optioneel zijn.

en: Use an asterisk '*' to indicate any alphanumeric character.
nl: Gebruik een arterisk '*' om een alfanumeriek karakter aan te geven.

en: Use logged in user as author
nl: Gebruik ingelogde gebruiker als auteur

en: Use the Rich Text Editor
nl: Gebruik de RTF-bewerker

en: Use these settings to keep entries only as long as they are needed. Trash or delete entries automatically older than the specified number of days. The minimum number of days allowed is one. This is to ensure that all entry processing is complete before deleting/trashing. The number of days setting is a minimum, not an exact period of time. The trashing/deleting occurs during the daily cron task so some entries may appear to remain up to a day longer than expected.
nl: Gebruik deze instellingen om inzendingen alleen te bewaren zolang ze nodig zijn. Plaats ze in de prullenmand of verwijder automatisch inzendingen die ouder zijn dan het opgegeven aantal dagen. Het minimum aantal toegestane dagen is één. Dit is om ervoor te zorgen dat alle invoerverwerking is voltooid voordat ze worden verwijderd/weggegooid. Het aantal dagen instellen is een minimum, geen exacte tijdsperiode. Het verwijderen/verplaatsen vindt plaats tijdens de dagelijkse cron-taak, dus sommige vermeldingen kunnen een dag langer lijken te liggen dan verwacht.

en: Use this confirmation if
nl: Gebruik deze bevestiging als

en: User
nl: Gebruiker

en: User (ID: %d) Locale
nl: User (ID: %d) locale

en: User Agent
nl: User agent

en: User Defined Price
nl: Door gebruiker gedefinieerde prijs

en: User Display Name
nl: Schermnaam gebruiker

en: User Documentation
nl: Gebruikersdocumentatie

en: User Email
nl: E-mailadres gebruiker

en: User IP
nl: IP gebruiker

en: User IP Address
nl: IP-adres gebruiker

en: User Login
nl: Gebruikersinlog

en: User Notification
nl: Gebruikersmelding

en: User Registration Form
nl: Aanmeldingsformulier gebruiker

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Users can enter a date in the field without using the date picker. Display the date format so they know what is the specified format.
nl: Gebruikers kunnen een datum in het veld invoeren zonder de datumkiezer te gebruiken. Geef de datumnotatie weer zodat ze weten wat de opgegeven indeling is.

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: VIP Ticket
nl: VIP ticket

en: Valid
nl: Geldig

en: Valid Input
nl: Geldige invoer

en: Valid Key : Your license key has been successfully validated.
nl: Geldige sleutel: je licentiesleutel is succesvol gevalideerd.

en: Validate Formula
nl: Formule valideren

en: Validate Keys
nl: Sleutels valideren

en: Validation Error
nl: Validatiefout

en: Validation Message
nl: Validatiebericht

en: Validation Message Placement
nl: Plaatsing van validatieberichten

en: Validation Summary
nl: Validatieoverzicht

en: Value
nl: Waarde

en: Version
nl: Versie

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Very Important
nl: Erg belangrijk

en: Very Satisfied
nl: Erg tevreden

en: Very Unsatisfied
nl: Erg ontevreden

en: Very weak
nl: Erg zwak

en: Viet Nam
nl: Vietnam

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: View
nl: Bekijken

en: View All Entries
nl: Alle inzendingen bekijken

en: View All Forms
nl: Alle formulieren bekijken

en: View Entries
nl: Bekijk inzendingen

en: View Entry Notes
nl: Bekijk inzending notities

en: View Form
nl: Bekijk formulier

en: View Plugin Settings
nl: Bekijk plugin instellingen

en: View System Status
nl: Bekijk systeemstatus

en: View entry number %s
nl: Bekijk invoer nummer %s

en: View file
nl: Bekijk bestand

en: View results generated by this form
nl: Gegenereerde resultaten van dit formulier bekijken

en: View the image
nl: Bekijk de afbeelding

en: View version %s details
nl: Details versie %s bekijken

en: Views
nl: Weergaven

en: Views for %s form have been reset. | Views for %s forms have been reset.
nl[0]: Weergaven voor %s formulier zijn gereset.
nl[1]: Weergaven voor %s formulieren zijn gereset.

en: Virgin Islands, British
nl: Britse Maagdeneilanden

en: Virgin Islands, U.S.
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Visible (%s)
nl: Zichtbaar (%s)

en: Visit plugin page
nl: Pluginpagina bezoeken

en: Voided
nl: Vervallen

en: WARNING! Re-running the upgrade process is only recommended if you are currently experiencing issues with your database. This process may take several minutes to complete. 'OK' to upgrade. 'Cancel' to abort.
nl: WAARSCHUWING! Het upgrade-proces opnieuw draaien wordt alleen aanbevolen als je momenteel problemen ervaart met je database. Dit proces kan enkele minuten duren om te voltooien. 'OK' om bij te werken. 'Annuleren' om af te breken.

en: WARNING! This operation cannot be undone. Empty trash? 'Ok' to empty trash. 'Cancel' to abort.
nl: WAARSCHUWING! Deze bewerking kan niet ongedaan worden gemaakt. Prullenbak legen? 'OK' om prullenbak te legen. 'Annuleren' om af te breken.

en: WARNING! This operation cannot be undone. Permanently delete all spam? 'Ok' to delete. 'Cancel' to abort.
nl: WAARSCHUWING! Deze bewerking kan niet ongedaan worden gemaakt. Alle spam permanent verwijderen? 'OK' om te verwijderen. 'Annuleren' om af te breken.

en: WARNING: You are about to delete ALL entries associated with the selected forms.
nl: WAARSCHUWING: je staat op het punt om ALLE inzendingen die bij de geselecteerde formulieren horen te verwijderen.

en: WARNING: You are about to delete these forms and ALL entries associated with them.
nl: WAARSCHUWING: je staat op het punt om deze formulieren te verwijderen en ALLE inzendingen die daar bij horen.

en: WARNING: You are about to delete this confirmation.
nl: WAARSCHUWING: je staat op het punt om deze bevestiging te verwijderen.

en: WARNING: You are about to delete this form and ALL entries associated with it.
nl: WAARSCHUWING: je staat op het punt om dit formulier te verwijderen en ALLE inzendingen die daar bij horen.

en: WARNING: You are about to delete this item.
nl: WAARSCHUWING: je staat op het punt om dit item te verwijderen.

en: WARNING: You are about to delete this notification.
nl: WAARSCHUWING: je staat op het punt om deze melding te verwijderen.

en: Wallis and Futuna
nl: Wallis en Futuna

en: Want to keep up-to-date with our latest news and announcements?
nl: Op de hoogte blijven van ons laatste nieuws en aankondigingen?

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning! ALL %s settings will be deleted. This cannot be undone. 'OK' to delete, 'Cancel' to stop
nl: Waarschuwing! ALLE %s-instellingen zullen worden verwijderd. Dit kan niet ongedaan gemaakt worden. 'OK' om te verwijderen, 'Annuleren' om te stoppen

en: Warning! ALL Gravity Forms data, including form entries will be deleted. This cannot be undone. 'OK' to delete, 'Cancel' to stop
nl: Waarschuwing! ALLE Gravity Forms gegevens, inclusief formulierinzendingen, zullen worden verwijderd. Dit kan niet ongedaan worden gemaakt. 'OK' om te verwijderen, 'Annuleren' om te stoppen

en: Warning! This subscription will be canceled. This cannot be undone. 'OK' to cancel subscription, 'Cancel' to stop
nl: Waarschuwing! Dit abonnement zal worden geannuleerd. Dit kan niet ongedaan worden gemaakt. 'OK' om abonnement te annuleren, 'Annuleren' om te stoppen

en: Warning! Using a third-party email in the From Email field may prevent your notification from being delivered. It is best to use an email with the same domain as your website. %sMore details in our documentation.%s
nl: Waarschuwing! Als je een e-mailadres van derden in het VAN veld gebruikt, kan je e-mail mogelijk niet worden bezorgd. Het is het beste om een e-mail te gebruiken met hetzelfde domein als je site. %sMeer informatie in onze documentatie.%s

en: Warning: downgrading Gravity Forms is not recommended.
nl: Waarschuwing: Gravity Forms downloaden wordt niet aanbevolen.

en: Warning: this will affect all entries that are older than the number of days specified.
nl: Waarschuwing: dit is van invloed op alle inzendingen die ouder zijn dan het aantal opgegeven dagen.

en: Watch the video below to help you get started with Gravity Forms, or jump straight in and begin your form building journey!
nl: Bekijk de onderstaande video om je te helpen aan de slag te gaan met Gravity Forms, of spring er meteen in en begin je formulierenbouw reis!

en: We
nl: Wo

en: We believe there's a better way to manage your data and forms. Are you ready to create a form? Let's go!
nl: Wij geloven dat er een betere manier is om je gegevens en formulieren te beheren. Ben je klaar om een formulier te maken? Laten we gaan!

en: We have received your application.
nl: We hebben je sollicitatie ontvangen.

en: We have received your inquiry
nl: We hebben je aanvraag ontvangen

en: We have received your registration.
nl: We hebben je registratie ontvangen.

en: We love improving the form building experience for everyone in our community. By enabling data collection, you can help us learn more about how our customers use Gravity Forms. %1$sLearn more...%2$s
nl: We verbeteren graag de formulier bouwervaring voor iedereen in onze community. Door gegevensverzameling mogelijk te maken, kun je ons helpen meer te weten te komen over hoe onze klanten Gravity Forms gebruiken. %1$sLeer meer...%2$s

en: We recommend you enable this feature to ensure Gravity Forms runs smoothly.
nl: We raden je aan deze functie in te schakelen om Gravity Forms soepel te laten verlopen.

en: We would love to chat with you. How can we get in touch?
nl: We gaan graag met je in gesprek. Hoe kunnen we in contact komen?

en: We would love to hear from you! Please fill out this form and we will get in touch with you shortly.
nl: We horen graag van je! Vul dit formulier in en we zullen binnenkort contact met je opnemen.

en: Weak
nl: Zwak

en: Web Server
nl: Webserver

en: Webinar Registration Form
nl: Webinar registratieformulier

en: Website
nl: Site

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Weekly
nl: Weekelijks

en: Welcome to Gravity Forms
nl: Welkom bij Gravity Forms

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: We’ve brought our beautiful Orbital form theme into the form editor! With 2.9 you’ll find a more consistent and visually-pleasing form editing experience, closely mirroring how your form will look on the front end.
nl: We hebben ons prachtige Orbital formulier thema naar de formulier editor gebracht! Met 2.9 vind je een meer consistente en visueel aantrekkelijke formulier bewerkingservaring, die nauw aansluit bij hoe je formulier eruit zal zien op de front-end.

en: What types of forms do you want to create?
nl: Welke typen formulieren wil je maken?

en: What types of forms have you created with Acme Products?
nl: Welke typen formulieren heb je gemaakt met Acme Products?

en: What would you like to do next?
nl: Wat wil je nu doen?

en: What's on your mind?
nl: Waar denk je aan?

en: When conditions are enabled, form submissions will only be sent to the payment gateway when the conditions are met. When disabled, all form submissions will be sent to the payment gateway.
nl: Wanneer voorwaarden zijn ingeschakeld, zullen formulierinzendingen alleen worden verstuurd naar de betalingsgateway als aan de voorwaarden is voldaan. Indien uitgeschakeld, zullen alle formulierinzendingen naar de betalingsgateway worden verstuurd.

en: When enabled, any files uploaded to File Upload fields will be attached to the notification email.
nl: Wanneer ingeschakeld zullen alle geüploade bestanden toegevoegd worden aan de notificatiemail.

en: When enabled, auto-formatting will insert paragraph breaks automatically. Disable auto-formatting when using HTML to create email notification content.
nl: Indien ingeschakeld, zal auto-opmaak automatisch paragraafeinden invoegen. Schakel auto-opmaak uit wanneer HTML wordt gebruikt om inhoud voor de e-mailmelding te maken.

en: When enabled, auto-formatting will insert paragraph breaks automatically. Disable auto-formatting when using HTML to create the confirmation content.
nl: Indien ingeschakeld, zal auto-opmaak automatisch paragraafeinden invoegen. Schakel auto-opmaak uit wanneer HTML wordt gebruikt om inhoud voor de bevestiging te maken.

en: When enabled, margins are added to properly align the HTML content with other form fields.
nl: Indien ingeschakeld, worden marges toegevoegd om de HTML-inhoud juist uit te lijnen met andere formuliervelden.

en: When is the best time for us to reach you via telephone?
nl: Wanneer kunnen we je het beste telefonisch bereiken?

en: Whether or not to display the form description.
nl: Wel of niet de formulierbeschrijving tonen.

en: Whether or not to display the form title.
nl: Wel of niet de formuliertitel tonen.

en: Whether the entry has been read.
nl: Of de inzending werd gelezen.

en: Whether the entry is starred.
nl: Of de inzending als favoriet is aangeduid.

en: Whether the transaction has been fulfilled, if applicable.
nl: Of de transactie is afgerond, indien van toepassing.

en: Widowed
nl: Weduwe/-naar

en: Word of Mouth
nl: Mond tot mondreclame

en: WordPress (Local) Timezone
nl: WordPress (lokale) tijdzone

en: WordPress Alternate Cron
nl: WordPress alternatieve cron

en: WordPress Cron
nl: WordPress cron

en: WordPress Debug Log
nl: WordPress debuglogboek

en: WordPress Debug Mode
nl: WordPress debugmodus

en: WordPress Environment
nl: WordPress-omgeving

en: WordPress Memory Limit
nl: WordPress geheugenlimiet

en: WordPress Multisite
nl: WordPress multisite

en: WordPress Script Debug Mode
nl: WordPress script debug-modus

en: WordPress Version
nl: WordPress versie

en: WordPress successfully passed the notification email to the sending server.
nl: WordPress heeft de notificatie e-mail succesvol verstuurd via de server.

en: WordPress was unable to send the notification email.
nl: WordPress kon de notificatie e-mail niet versturen.

en: Working with Columns in the Form Editor in Gravity Forms 2.5
nl: Werken met kolommen in de formulier-editor in Gravity Forms 2.5

en: Would You
nl: Zou je

en: Would you like to delete this file? 'Cancel' to stop. 'OK' to delete
nl: Wil je dit bestand verwijderen? 'Annuleren' om te stoppen. 'OK' om te verwijderen

en: Writable
nl: Schrijfbaar

en: Write
nl: Schrijven

en: YYYY
nl: JJJJ

en: YYYY dash MM dash DD
nl: JJJJ dash MM dash DD

en: YYYY dot MM dot DD
nl: JJJJ dot MM dot DD

en: YYYY slash MM slash DD
nl: JJJJ slash MM slash DD

en: Year
nl: Jaar

en: Yes
nl: Ja

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: You are about to delete this entry. 'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt om deze inzending te verwijderen. 'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: You are about to move this form to the trash. 'Cancel' to abort. 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt dit formulier naar de prullenbak te verplaatsen. 'Annuleren' om te stoppen. 'OK' om te verwijderen.

en: You are about to move this form to the trash. 'Cancel' to stop, 'OK' to move to trash.
nl: Je staat op het punt dit formulier naar de prullenbak te verplaatsen. Klik op 'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om naar de prullenbak te verplaatsen.

en: You can <a href="%s">edit this post</a> from the post page.
nl: Je kan <a href="%s">dit bericht bewerken</a> vanaf de berichtpagina.

en: You can update to the latest version automatically or download the update and install it manually.
nl: Je kunt automatisch naar de nieuwste versie updaten of de update downloaden en het handmatig installeren.

en: You can update to the latest version automatically or download the update and install it manually. %sUpdate Automatically%s %sDownload Update%s
nl: Je kunt naar de laatste versie updaten zowel automatisch of de update downloaden en handmatig installeren. %sAutomatisch updaten%s %sUpdate downloaden%s

en: You cannot add a Multiple Choice field to a form that uses legacy markup. Please edit the form settings and turn off Legacy Markup.
nl: Je kunt geen multiple choice veld toevoegen aan een formulier dat legacy lay-out gebruikt. Bewerk de formulierinstellingen en schakel legacy mark-up uit.

en: You cannot add an Image Choice field to a form that uses legacy markup. Please edit the form settings and turn off Legacy Markup.
nl: Je kunt geen afbeelding keuzeveld toevoegen aan een formulier dat legacy lay-out gebruikt. Bewerk de formulierinstellingen en schakel legacy lay-out uit.

en: You cannot resend notifications for these entries because this form does not currently have any notifications configured.
nl: Je kunt meldingen voor deze inzendingen niet opnieuw versturen, omdat dit formulier momenteel geen meldingen heeft geconfigureerd.

en: You cannot resend notifications for this entry because this form does not currently have any notifications configured.
nl: Je kunt meldingen voor deze inzending niet opnieuw versturen, omdat dit formulier momenteel geen meldingen heeft geconfigureerd.

en: You don't have adequate permission to delete entries.
nl: Je hebt onvoldoende toestemming om inzendingen te verwijderen.

en: You don't have adequate permission to delete forms.
nl: Je hebt onvoldoende toestemming om formulieren te verwijderen.

en: You don't have adequate permission to delete notes.
nl: Je hebt onvoldoende toestemming om opmerkingen te verwijderen.

en: You don't have adequate permission to duplicate forms.
nl: Je hebt geen rechten om formulieren te dupliceren.

en: You don't have adequate permission to edit entries.
nl: Je hebt onvoldoende toestemming om inzendingen te bewerken.

en: You don't have adequate permission to preview forms.
nl: Je hebt onvoldoende toestemming om een voorbeeld van formulieren te bekijken.

en: You don't have adequate permission to restore entries.
nl: Je hebt geen rechten om inzendingen te herstellen.

en: You don't have adequate permission to restore forms.
nl: Je hebt geen rechten om formulieren te herstellen.

en: You don't have adequate permission to trash entries.
nl: Je hebt geen rechten om inzendingen te verwijderen.

en: You don't have adequate permission to trash forms.
nl: Je hebt geen rechten om formulieren te verwijderen.

en: You don't have adequate permission to uninstall Gravity Forms.
nl: Je hebt onvoldoende toestemming om Gravity Forms te deïnstalleren.

en: You don't have adequate permission to uninstall this add-on:
nl: Je hebt geen rechten om deze add-on te verwijderen:

en: You don't have adequate permission to view entries.
nl: Je hebt onvoldoende toestemming om inzendingen te bekijken.

en: You don't have adequate permission to view this page
nl: Je hebt onvoldoende toestemming om deze pagina te bekijken.

en: You don't have adequate permissions to delete forms.
nl: Je hebt onvoldoende toestemming om formulieren te verwijderen.

en: You don't have adequate permissions to restore entries.
nl: Je hebt geen rechten om inzendingen te herstellen.

en: You don't have adequate permissions to restore forms.
nl: Je hebt geen rechten om formulieren te herstellen.

en: You don't have adequate permissions to trash entries.
nl: Je hebt geen rechten om inzendingen te verwijderen.

en: You don't have adequate permissions to trash forms.
nl: Je hebt geen rechten om formulieren te verwijderen.

en: You don't have any API keys. Let's go %1$screate one%2$s!
nl: Je hebt geen API sleutels. Laten we er %1$seen aanmaken%2$s!

en: You don't have any active forms. Let's go %screate one%s
nl: Je hebt geen actieve formulieren. Laten we er %seen aanmaken%s

en: You don't have any feeds configured. Let's go %screate one%s!
nl: Je hebt geen enkele feed geconfigureerd. Laten we er %seen aanmaken%s!

en: You don't have any forms. Let's go %screate one %s!
nl: Je hebt nog geen formulieren. Laten we er %seen aanmaken%s!

en: You don't have any forms. Let's go %screate one%s!
nl: Je hebt nog geen formulieren. Laten we er %seen aanmaken%s!

en: You don't have permissions to view this page
nl: Je hebt geen toestemming om deze pagina te bekijken

en: You don't have sufficient permissions to update the form settings.
nl: Je hebt onvoldoende toestemming om de formulierinstellingen bij te werken.

en: You don't have sufficient permissions to update the settings.
nl: Je hebt onvoldoende toestemming om de instellingen bij te werken.

en: You have received a new donation.
nl: Je hebt een nieuwe donatie ontvangen.

en: You have successfully entered our competition
nl: Je hebt je met succes ingeschreven voor onze wedstrijd

en: You have successfully saved your form!
nl: Je hebt je formulier succesvol opgeslagen!

en: You may override the default notification settings by entering a comma delimited list of emails to which the selected notifications should be sent.
nl: Je mag de standaardmelding-instellingen overschrijven door het invoeren van een kommagescheiden lijst van e-mailadressen naar wie de geselecteerde meldingen moeten worden verstuurd.

en: You must add a Credit Card field to your form before creating a feed. Let's go %sadd one%s!
nl: Je moet een creditcard-veld aan je formulier toevoegen voordat je een feed aanmaakt. Laten we er %seen toevoegen%s!

en: You must add a Product field to the form first.
nl: Je moet eerst een product veld aan het formulier toevoegen

en: You must add an email address field to the form in order to enable this setting.
nl: Je moet een e-mailadres-veld toegevoegd hebben om deze instelling te kunnen inschakelen.

en: You must be logged in to use this form.
nl: Je moet ingelogd zijn om dit formulier te kunnen gebruiken.

en: You must have at least one form to use the block.
nl: Je moet minstens één formulier hebben om het blok te kunnen gebruiken.

en: You must provide a description.
nl: Je moet een beschrijving geven.

en: You must select a valid hour.
nl: Je moet een geldig uur selecteren.

en: You must select a valid minute.
nl: Je moet een geldige minuut selecteren.

en: You must select at least one type of notification to resend.
nl: Je moet minstens één soort melding selecteren om opnieuw te versturen.

en: You must select either am or pm.
nl: Je moet AM of PM selecteren.

en: You must specify a valid Redirect URL.
nl: Je moet een geldige doorverwijs-URL specificeren.

en: You now have control
nl: Je hebt nu controle

en: You're about to delete this field. 'Cancel' to stop. 'OK' to delete
nl: Je staat op het punt dit veld te verwijderen. 'Annuleren' om te stoppen. 'OK' om te verwijderen

en: Your Address
nl: Je adres

en: Your Comments/Questions
nl: Je reacties/vragen

en: Your Email
nl: Je e-mailadres

en: Your Email Address
nl: Je e-mailadres

en: Your Gravity Forms support license key is used to verify your support package, enable automatic updates and receive support.
nl: Je Gravity Forms licentiesleutel voor ondersteuning wordt gebruikt om je ondersteuningspakket te verifiëren, automatische updates in te schakelen en ondersteuning te ontvangen.

en: Your IP has been blocked by Gravity for exceeding our API rate limits. If you think this is a mistake, please %1$scontact support%2$s.
nl: Je IP is geblokkeerd door Gravity omdat je onze API snelheidslimieten hebt overschreden. Als je denkt dat dit een fout is, %1$sneem contact met ons op%2$s.

en: Your License Details
nl: Je licentiegegevens

en: Your Name
nl: Je naam

en: Your Personal Information
nl: Je persoonlijke informatie

en: Your Phone
nl: Je telefoon

en: Your Previous Employers
nl: Je vorige werkgevers

en: Your browser does not have permission to paste from the clipboard. <p>Please navigate to <strong>about:config</strong> and change the preference <strong>dom.events.asyncClipboard.readText</strong> to <strong>true</strong>.
nl: Je browser heeft geen toestemming om vanaf het klembord te plakken. <p>Navigeer naar <strong>about:config</strong> en verander de voorkeur <strong>dom.events.asyncClipboard.readText</strong> in <strong>true</strong>.

en: Your confirmation message appears to contain a merge tag as the value for an HTML attribute. Depending on the attribute and field type, this might be a security risk. %sFurther details%s
nl: Je bevestigingsbericht lijkt een samenvoegtag te bevatten met de waarde van een HTML-attribuut. Afhankelijk van het attribuut en soort veld, kan dit een veiligheidsrisico zijn. %sMeer details%s

en: Your database is up-to-date.
nl: Je database is up-to-date.

en: Your database version is out of date.
nl: Je database versie is verouderd.

en: Your emails do not match.
nl: Je e-mailadressen komen niet met elkaar overeen.

en: Your form could not be found
nl: Je formulier kon niet worden gevonden

en: Your form does not have an email field. Add an email field to your form and try again.
nl: Je formulier heeft geen e-mailadres-veld. Voeg een e-mailadres-veld toe aan je formulier en probeer het nogmaals.

en: Your form doesn't have any fields.
nl: Je formulier heeft geen velden.

en: Your form was not submitted. Please try again in a few minutes.
nl: Je formulier is niet verstuurd. Probeer het over enkele minuten nogmaals.

en: Your license key has been successfully validated.
nl: Je licentiesleutel is succesvol gevalideerd.

en: Your license key was not updated.
nl: Je licentiesleutel werd niet geüpdatet.

en: Your password does not meet the required strength. %sHint: To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ %% ^ & ).
nl: Je wachtwoord heeft niet de vereiste sterkte. %sHint: om het sterker te maken, gebruik hoofdletters en kleine letters, nummers en symbolen zoals ! " ? $ %% ^ & ).

en: Your passwords do not match.
nl: Je wachtwoorden komen niet met elkaar overeen.

en: Your request has been sent to %s.
nl: Je aanvraag is verstuurd naar %s.

en: Your request was rejected
nl: Je aanvraag werd afgewezen

en: Your session has expired. Please refresh the page and try again.
nl: Je sessie is verlopen. Ververs de pagina en probeer het opnieuw.

en: Your system does not meet the minimum requirements for this Add-On (%d errors).
nl: Je systeem voldoet niet aan de minimale vereisten voor deze add-on (%d fouten).

en: Your version of %s is up to date.
nl: Je versie van %s is up-to-date.

en: Your version of Gravity Forms is up to date.
nl: Je versie van Gravity Forms is up-to-date.

en: ZIP / Postal Code
nl: Postcode

en: ZIP Code
nl: Postcode

en: Zip
nl: Postcode

en: Zip / Postal Code
nl: Postcode

en: Zip Code
nl: Postcode

en: Zip Code w/ Optional Plus Four
nl: Postcode met optioneel plus vier

en: Zulu
nl: Zoeloe

en: [deleted]
nl: [verwijderd]

en: \'Cancel\' to stop, \'OK\' to delete.
nl: \'Annuleren\' om te stoppen, \'OK\' om te verwijderen.

en: add another rule
nl: nog een regel toevoegen

en: added
nl: toegevoegd

en: and log all messages
nl: en alle berichten loggen

en: and log only error messages
nl: en alleen foutmeldingen loggen

en: by
nl: door

en: cURL Enabled
nl: cURL ingeschakeld

en: close window
nl: venster sluiten

en: complete.
nl: voltooid.

en: contains
nl: bevat

en: day(s)
nl: dag(en)

en: dd.mm.yyyy
nl: dd.mm.jjjj

en: dd/mm/yyyy
nl: dd/mm/jjjj

en: delete
nl: verwijderen

en: delete log
nl: logboek verwijderen

en: delete this field
nl: verwijder dit veld

en: dismiss
nl: negeren

en: display grid
nl: raster tonen

en: does not have an image
nl: heeft geen afbeelding

en: duplicate this field
nl: dupliceer dit veld

en: eCommerce Form
nl: eCommerce formulier

en: ends with
nl: eindigt met

en: enter name
nl: naam invoeren

en: entries
nl: inzendingen

en: entry
nl: inzending

en: form
nl: formulier

en: forms
nl: formulieren

en: greater than
nl: groter dan

en: if
nl: als

en: in progress
nl: in behandeling

en: infinite
nl: oneindig

en: is no longer necessary.
nl: is niet langer nodig.

en: is not
nl: is niet

en: is not supported. Please enter one of the supported credit cards.
nl: wordt niet ondersteund. Voer één van de ondersteunde creditcards in.

en: jump to this field's settings
nl: spring naar de instellingen van dit veld

en: less than
nl: minder dan

en: max characters
nl: max. aantal karakters

en: mm/dd/yyyy
nl: mm/dd/jjjj

en: month(s)
nl: maand(en)

en: of
nl: van

en: of the following match:
nl: van het volgende overeenkomt:

en: options:
nl: opties:

en: or
nl: of

en: or drag and drop
nl: of verslepen

en: orders
nl: bestellingen

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
nl: %1$s van %2$s

en: per day
nl: per dag

en: per month
nl: per maand

en: per year
nl: per jaar

en: reCAPTCHA Language
nl: Taal reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Secret Key
nl: Secret key reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Settings
nl: reCAPTCHA-instellingen

en: reCAPTCHA Site Key
nl: Site key reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Theme
nl: Thema reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Type
nl: reCAPTCHA type

en: reCAPTCHA keys are invalid.
nl: reCAPTCHA sleutels zijn ongeldig.

en: reCAPTCHA settings
nl: reCAPTCHA instellingen

en: recommended size:
nl: aanbevolen grootte:

[ctx: regarding a payment method]
en: Any
nl: Elke

en: remove this rule
nl: verwijder deze regel

en: sale
nl: verkoop

en: sales
nl: verkopen

en: show empty fields
nl: lege velden tonen

en: show structure
nl: structuur tonen

en: starts with
nl: start met

en: subscriptions
nl: abonnementen

en: this field if
nl: dit veld als

en: this form button if
nl: deze formulierknop als

en: this page if
nl: deze pagina als

en: this section if
nl: deze sectie als

[ctx: toolbar label]
en: Sales
nl: Verkopen

en: total entries
nl: totaal aantal inzendingen

en: version
nl: versie

en: view log
nl: logboek bekijken

en: week(s)
nl: we(e)k(en)

en: year(s)
nl: ja(a)r(en)

en: yyyy-mm-dd
nl: jjjj-mm-dd

en: yyyy.mm.dd
nl: jjjj.mm.dd

en: yyyy/mm/dd
nl: jjjj/mm/dd

en: {0} of the following match:
nl: {0} van de volgende overeenkomst:

en: {field_label} - {field_type}, jump to this field's settings
nl: {field_label} - {field_type}, spring naar de instellingen van dit veld

en: Åland Islands
nl: Aland-eilanden
