Plugins - BackWPup – WordPress Backup &amp - en to nl translation catalogue (1254 entries)

en:  here !
nl:  Hier!

[ctx: %1 = extension name, %2 = file suffix]
en: We recommend to install the %1$s extension to generate %2$s archives.
nl: We raden aan om de extensie %1$s te installeren om %2$s archieven te genereren.

en: %1$d Files with %2$s in Archive.
nl: %1$d bestanden met %2$s in archief.

en: %1$d folders to backup.
nl: %1$d mappen om te back-uppen.

en: %1$d job %2$s | %1$d jobs %2$s
nl[0]: %1$d baan %2$s
nl[1]: %1$d banen %2$s

en: %1$s &rsaquo; Job: %2$s
nl: %1$s &rsaquo; Taak: %2$s

en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: %1$s at %2$s by EasyCron
nl: %1$s op %2$s door EasyCron

en: %A = Uppercase ante meridiem (AM) and post meridiem (PM)
nl: %A = Hoofdletter ante meridiem (AM) en bericht meridiem (PM)

en: %G = Hour in 24-hour format, without leading zeros
nl: %G = uur in 24-uurs format zonder voorloop nul

en: %H = Two-digit hour in 24-hour format, with leading zeros
nl: %H = Tweecijferig uur in 24-uur format, met voorloopnullen

en: %Y = Four digit representation of the year
nl: %Y = viercijferige weergave voor het jaar

en: %a = Lowercase ante meridiem (am) and post meridiem (pm)
nl: %a = Kleine letter ante meridiem (am) en bericht meridiem (pm)

en: %d = Two digit day of the month, with leading zeros
nl: %d = tweecijferige dag van de maand met voorloop nul

en: %d ERROR | %d ERRORS
nl[0]: %d FOUT
nl[1]: %d FOUTEN

en: %d WARNING | %d WARNINGS
nl[0]: %d WAARSCHUWING
nl[1]: %d WAARSCHUWINGEN

en: %d seconds
nl: %d seconden

en: %d. Try sending backup to a Microsoft Azure (Blob)&#160;&hellip;
nl: %d. Probeer de back-up te verzenden naar een Microsoft Azure (Blob)&#160;&hellip;

en: %d. Try to backup database&#160;&hellip;
nl: %d. Probeer de database te back-uppen#160;&hellip;

en: %d. Try to send backup file to Dropbox&#160;&hellip;
nl: %d. Probeer back-up bestand naar Dropbox te verzenden&#160;&hellip;

en: %d. Try to send backup file to an FTP server&#160;&hellip;
nl: %d. Probeer het back-up bestand verzenden naar een FTP server&#160;&hellip;

en: %d. Try to send backup to SugarSync&#160;&hellip;
nl: %d. Probeer de back-up naar SugarSync te sturen&#160;&hellip;

en: %d. Try to send backup with email&#160;&hellip;
nl: %d. Probeer de back-up te verzenden via e-mail&#160;&hellip;

en: %d. Trying to check database&#160;&hellip;
nl: %d. Bezig om de database te controleren&#160;&hellip;

en: %d. Trying to create a WordPress export to XML file&#160;&hellip;
nl: %d. Poging tot het aanmaken van een WordPress export naar een XML bestand&#160;&hellip;

en: %d. Trying to create backup archive &hellip;
nl: %d. Bezig met het aanmaken van een back-up archief&hellip;

en: %d. Trying to encrypt archive &hellip;
nl: %d. Proberen om het archief te versleutelen &hellip;"

en: %d. Trying to generate a file with installed plugin names&#160;&hellip;
nl: %d. Bezig met het genereren van een bestand met de namen van geïnstalleerde plugins&#160;&hellip;

en: %d. Trying to generate a manifest file&#160;&hellip;
nl: %d. Bezig met het genereren van een manifest bestand&#160;&hellip;

en: %d. Trying to make a list of folders to back up&#160;&hellip;
nl: %d. Poging tot het maken van een lijst van mappen die gebackupped moet worden&#160;&hellip;

en: %d. Trying to send backup file to Rackspace cloud &hellip;
nl: %d. Bezig om het back-up bestand naar Backspace cloud te sturen&hellip;

en: %d. Trying to send backup file to S3 Service&#160;&hellip;
nl: %d. Bezig om het back-up bestand naar S3 dienst te sturen&#160;&hellip;

en: %g = Hour in 12-hour format, without leading zeros
nl: %g = uur in 12-uur format, zonder voorloop nul

en: %h = Two-digit hour in 12-hour format, with leading zeros
nl: %h = Tweecijferig uur in 12-uur format, met voorloopnullen

en: %i = Two digit representation of the minute
nl: %i = Tweecijferige weergave van de minuut

en: %j = Day of the month, without leading zeros
nl: %j = dag van de maand zonder voorloopnul

en: %m = Two-digit representation of the month, with leading zeros
nl: %m = Tweecijferige weergave van de maand, met voorloopnullen

en: %n = Representation of the month (without leading zeros)
nl: %n = weergave van de maand (zonder voorloop-nul)

en: %s &rsaquo; Legacy Jobs
nl: %s &rsaquo; verouderde taken

en: %s &rsaquo; Logs
nl: %s &rsaquo; Logbestanden

en: %s &rsaquo; Restore
nl: %s &rsaquo; Terugzetten

en: %s &rsaquo; Settings
nl: %s &rsaquo; Instellingen

[ctx: %s = Folder name]
en: Folder %s for archive not found
nl: Map %s voor archief niet gevonden

en: %s = Two digit representation of the second
nl: %s = twee-cijferige weergave van de seconde

[ctx: %s = file name]
en: Method to archive file %s not detected
nl: Methode om bestand %s te archiveren niet gedetecteerd

en: %s available at SugarSync
nl: %s beschikbaar op SugarSync

en: %s available on your Dropbox
nl: %s beschikbaar op je Dropbox

en: %s hours
nl: %s uur

en: %s is a directory not a file.
nl: %s is een folder en geen bestand.

en: %y = Two digit representation of the year
nl: %y = tweecijferige weergave voor het jaar

en: &laquo; Go back
nl: &laquo; Ga terug

en: &mdash; No additional role for BackWPup &mdash;
nl: &mdash; Geen aanvullende rol voor BackWPup &mdash;

en: (%1$d) An unexpected server error was encountered. Response from server: %2$s
nl: (%1$d) Er is een onverwachte serverfout opgetreden. Antwoord van server: %2$s

en: (%1$s) An unknown error has occurred. Response from server: %2$s
nl: (%1$s) Er is een onbekende fout opgetreden. Antwoord van server: %2$s

en: (400) Bad input parameter. Response from server: %s
nl: (400) Slechte invoerparameter. Antwoord van server: %s

en: (401) Bad or expired token. Response from server: %s
nl: (401) Slecht of verlopen token. Antwoord van server: %s

en: (403) You do not have permission to access this endpoint.
nl: (403) Je hebt geen toestemming om toegang te krijgen tot dit endpoint.

en: (403) You do not have permission to access this feature.
nl: (403) Je hebt geen toestemming om toegang te krijgen tot deze functie.

en: (403) You do not have permission to access this resource. Response from server: %s
nl: (403) Je hebt geen toestemming om toegang te krijgen tot deze bron. Antwoord van server: %s

en: (409) Endpoint-specific error. Response from server: %s
nl: (409) Eindpunt specifieke fout. Antwoord van server: %s

en: (429) Requests are being rate limited. Please try again later.
nl: (429) Aanvragen worden beperkt. Probeer het later opnieuw.

en: (translated)
nl: (vertaald)

en: 1 ERROR | %d ERRORS
nl[0]: 1 FOUT
nl[1]: %d FOUTEN

en: 1 WARNING | %d WARNINGS
nl[0]: 1 WAARSCHUWING
nl[1]: %d WAARSCHUWINGEN

en: 1st Monday of the month
nl: 1e maandag van de maand

en: 1st Sunday of the month
nl: 1e zondag van de maand

en: 1st day of the month
nl: 1e dag van de maand

en: 404 - File Not Found.
nl: 404 - Bestand niet gevonden.

en: <a class="backwpup-get-pro" href="%s">Get BackWPup Pro now.</a>
nl: <a class="backwpup-get-pro" href="%s">BackWPup Pro nu aanschaffen.</a>

en: <a href="%s">Add a new backup job</a> and plan what you want to save.
nl: <a href="%s">Nieuwe back-up-taak aanmaken</a> en plan wat je wilt bewaren.

en: <a href="https://backwpup.com/support/" target="_blank">Contact our support team here</a> if any questions remain.
nl: <a href="https://backwpup.com/support/" target="_blank">Neem hier contact op met ons ondersteuningsteam</a> als er nog vragen zijn.

en: <em>Note</em>: In order for backup file tracking to work, %hash% must be included anywhere in the archive name.
nl: <em>Opmerking</em>: om het traceren van back-up bestanden goed te laten werken, moet %hash% ergens in de archiefnaam worden opgenomen.

en: <strong>Automatic updates</strong>
nl: <strong>Automatische updates</strong>

en: <strong>Not expected HTTP response:</strong><br>
nl: <strong>Onverwacht HTTP-reactie:</strong><br>

en: <strong>Note</strong>: Would you like faster, more streamlined support? Pro users can contact BackWPup from right within the plugin.
nl: <strong>Opmerking</strong>: wil je snellere, meer gestroomlijnde ondersteuning? Pro gebruikers kunnen rechtstreeks vanuit de plugin contact opnemen met BackWPup.

en: <strong>Please note: You are solely responsible for the security of your data; the authors of this plugin are not.</strong>
nl: <strong>Let op: Jij bent uitsluitend zelf verantwoordelijk voor de veiligheid van je data; de makers van deze plugin zijn dat niet.</strong>

en: <strong>Premium support</strong>
nl: <strong>Premium ondersteuning</strong>

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
nl: <strong>RSS fout</strong>: %s

en: <strong>Warning</strong>: Files belonging to this job are now tracked. Old backup archives which are untracked will not be automatically deleted.
nl: <strong>Waarschuwing</strong>: bestanden die bij deze taak horen, worden nu bijgehouden. Oude back-up archieven die niet worden bijgehouden, worden niet automatisch verwijderd.

en: A BackWPup job is already running
nl: Er loopt al een BackWPup taak

en: A container could not be found!
nl: Een container kon niet worden gevonden!

en: A dedicated folder named BackWPup will be created inside of the Apps folder in your Dropbox. BackWPup will get read and write access to that folder only. You can specify a subfolder as your backup destination for this job in the destination field below.
nl: Er zal een map 'BackWPup' worden aangemaakt in de Apps map in je Dropbox. BackWPup krijgt lees- en schrijfrechten naar alleen die map. Je kunt in het veld hieronder een submap aangeven waar de back-ups voor deze taak worden opgeslagen.

en: A job is already running.
nl: Er loopt al een taak.

en: API Key
nl: API-sleutel

en: API Keys
nl: API-sleutels

en: ATTENTION: Can't calculate cron!
nl: LET OP: cron kan niet berekend worden!

en: ATTENTION: Job runs every %d minutes!
nl: ATTENTIE: taak loopt elke %d minuten!

en: Abort
nl: Afbreken

en: Abort!
nl: Afbreken!

en: Aborted by user!
nl: Afgebroken door gebruiker!

en: Aborted, because no progress for one hour!
nl: Afgebroken omdat er geen voortgang was gedurende een uur!

en: About
nl: Over

en: Access Key
nl: Toegangssleutel

en: Access key
nl: Toegangssleutel

en: Access to Legacy Jobs
nl: Toegang tot verouderde taken

en: Access to Logs
nl: Toegang tot logs

en: Accessing your logs
nl: Je logs openen

en: Account name
nl: Accountnaam

en: Actions
nl: Acties

en: Activate with CRON
nl: Activeren met cron

en: Activate with Link
nl: Activeer met link

en: Activating legacy jobs.
nl: Oude banen activeren.

en: Active plugins:
nl: Geactiveerde plugins:

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add BackWPup Role
nl: BackWPup rol toevoegen

en: Add Dropbox Authentification code
nl: Dropbox verificatiecode toevoegen

en: Add a new backup
nl: Een nieuwe back-up toevoegen

en: Add folders, files or extensions you want to exclude
nl: Voeg mappen, bestanden of extensies toe die je wilt uitsluiten

en: Add new job
nl: Nieuwe taak aanmaken

en: Added "%s" to backup file list
nl: Toegevoegd "%s" aan de back-up bestanden lijst

en: Added XML export "%1$s" with %2$s to backup file list.
nl: De XML export "%1$s" met %2$s is aan de back-up bestanden lijst toegevoegd.

en: Added database dump "%1$s" with %2$s to backup file list
nl: Database dump "%1$s" met %2$s aan back-up bestand lijst toegevoegd

en: Added manifest.json file with %1$s to backup file list.
nl: Er is een manifest.json bestand toegevoegd met %1$s om bestanden lijst te back-uppen.

en: Added plugin list file "%1$s" with %2$s to backup file list.
nl: Plugin bestanden lijst "%1$s" met %2$s toegevoegd aan back-up bestanden lijst.

en: Adding Extra files to Archive
nl: Extra bestanden aan archief toevoegen

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: All Statuses
nl: Alle statussen

en: All content
nl: Alle inhoud

en: All plugin information:
nl: Alle plugin informatie:

en: All tests passed without errors.
nl: Alle testen uitgevoerd zonder fouten.

en: Allow the backup to complete successfully even if the backup results in an empty output (i.e., no files or data are backed up)
nl: De back-up met succes laten voltooien, zelfs als de back-up resulteert in een lege uitvoer (d.w.z. dat er geen bestanden of gegevens zijn geback-upt)

en: Alternative WP Cron
nl: Alternatieve WP Cron

en: Amazon S3 Settings
nl: Instellingen Amazon s3

en: Amazon S3: AWS GovCloud (US-East)
nl: Amazon S3: AWS GovCloud (US-Oost)

en: Amazon S3: Africa (Cape Town)
nl: Amazon S3: Afrika (Cape Town)

en: Amazon S3: Asia Pacific (Hong Kong)
nl: Amazon S3: Asia Pacific (Hongkong)

en: Amazon S3: Asia Pacific (Jakarta)
nl: Amazon S3: Azië Pacific (Jakarta)

en: Amazon S3: Asia Pacific (Osaka)
nl: Amazon S3: Azië Pacific (Osaka)

en: Amazon S3: Canada (Central)
nl: Amazon S3: Canada (Centraal)

en: Amazon S3: Europe (Frankfurt)
nl: Amazon S3: Europa (Frankfurt)

en: Amazon S3: Europe (Ireland)
nl: Amazon S3: Europa (Ierland)

en: Amazon S3: Europe (London)
nl: Amazon S3: Europa (Londen)

en: Amazon S3: Europe (Milan)
nl: Amazon S3: Europa (Milaan)

en: Amazon S3: Europe (Paris)
nl: Amazon S3: Europa (Parijs)

en: Amazon S3: Europe (Stockholm)
nl: Amazon S3: Europa (Stockholm)

en: Amazon S3: Middle East (Bahrain)
nl: Amazon S3: Midden Oosten (Bahrain)

en: Amazon S3: South America (São Paulo)
nl: Amazon S3: Zuid-Amerika (São Paulo)

en: Amazon S3: US East (N. Virginia)
nl: Amazon S3: US Oost (N. Virginia)

en: Amazon S3: US East (Ohio)
nl: Amazon S3: US Oost (Ohio)

en: Amazon Specific Settings
nl: Amazon specifieke instellingen

en: Amazon specific settings
nl: Specifieke instellingen van Amazon

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
nl: Er is een fout opgetreden, wat waarschijnlijk betekent dat de feed niet werkt. Probeer het later opnieuw.

en: Any (*)
nl: Elke (*)

en: Api key:
nl: Api-key:

en: App Access to Dropbox
nl: App toegang tot Dropbox

en: Apply
nl: Toepassen

en: April
nl: april

en: Archive Format
nl: Archief format

[ctx: Archive compression method]
en: Compressing files as %s. Please be patient, this may take a moment.
nl: Bestand comprimeren als %s. Even geduld , dit kan even duren.

en: Archive downloaded
nl: Archief gedownload

en: Archive extracted…
nl: Archief geëxtraheerd…

en: Archive file that should be decrypted can't be found!
nl: Archiefbestand dat moet worden ontsleuteld kan niet worden gevonden!

en: Archive file that should be encrypted can't be found!
nl: Archiefbestand dat versleuteld zou moeten zijn kan niet worden gevonden!

en: Archive format
nl: Archief format

en: Archive has been successfully decrypted.
nl: Archief is succesvol versleuteld.

en: Archive has been successfully encrypted.
nl: Archief is succesvol versleuteld.

en: Archive name
nl: Archiefnaam

en: Archive not needs decryption.
nl: Archief hoeft niet ontsleuteld te worden.

en: Archive size is %s.
nl: Archiefgrootte is %s.

en: Archiving Folder: %s
nl: Archiefmap: %s

en: Asymmetric encryption will be used for the archive.
nl: Asymmetrische encryptie wordt gebruikt voor het archief.

en: August
nl: Augustus

en: Auth Token not set correctly!
nl: Auth token niet juist ingesteld!

en: Authenticate with SugarSync
nl: Authenticeren met SugarSync

en: Authenticate with Sugarsync!
nl: Aanmelden met SugarSync!

en: Authenticated
nl: Geauthenticeerd

en: Authenticated to SugarSync with nickname %s
nl: Aangemeld bij SugarSync met nickname %s

en: Authenticated with Dropbox of user: %s
nl: Geverifieerd met Dropbox van gebruiker: %s

en: Authenticated!
nl: Geverifieerd!

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Authentication Complete
nl: Authenticatie afgerond

en: Authentication for
nl: Authenticatie voor

en: Authentication for <code>%s</code>
nl: Geverifieerd voor <code>%s</code>

en: Authentication method
nl: Authenticatie methode

en: Authentification code
nl: Verificatie code

[ctx: Available space on SugarSync]
en: Not enough disk space available on SugarSync. Available: %s.
nl: Niet genoeg schijfruimte beschikbaar op SugarSync. Nog vrij: %s.

en: Back to Advanced Settings
nl: Terug naar geavanceerde instellingen

en: Back to Backups
nl: Terug naar back-ups

en: Back to Storages
nl: Terug naar opslag

en: Back to What
nl: Terug naar wat

en: Back to When
nl: Terug naar toen

en: BackWPup - Restore Your Legacy Jobs
nl: BackWPup - Je oude banen terugzetten

en: BackWPup - Update Alert
nl: BackWPup - waarschuwing update

en: BackWPup 5.2 is here!
nl: BackWPup 5.2 is er!

en: BackWPup Admin
nl: BackWPup-beheerder

en: BackWPup News
nl: BackWPup nieuws

en: BackWPup Pro version
nl: BackWPup Pro versie

en: BackWPup archive from %1$s: %2$s
nl: BackWPup archief van %1$s: %2$s

en: BackWPup archive sending TEST Message
nl: BackWPup archief verzenden TEST Bericht

en: BackWPup comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY. This is a free software, and you are welcome to redistribute it under certain conditions.
nl: Er zit ABSOLUUT GEEN GARANTIE op BackWPup. Dit is gratis software en je mag het verder distribueren onder bepaalde voorwaarden.

en: BackWPup is dropping support for PHP versions less than 7.4. As such, using outdated and unsupported versions of PHP may expose your site to security vulnerabilities. Please update PHP to the latest version. Ask your hoster if you don't know how.
nl: BackWPup laat de ondersteuning voor PHP versies minder dan 7.4 vallen. Als zodanig kan het gebruik van verouderde en niet-ondersteunde versies van PHP je site blootstellen aan beveiligingsproblemen. Update PHP naar de nieuwste versie. Vraag je hoster als je niet weet hoe.

en: BackWPup is dropping support for WordPress versions less than 5.0. Please update WordPress to the latest version. Without an update, you will not receive any new features.
nl: BackWPup laat de ondersteuning voor WordPress versies minder dan 5.0 vallen. Update WordPress naar de nieuwste versie. Zonder een update ontvang je geen nieuwe functies.

en: BackWPup jobs checker
nl: BackWPup taken-controle

en: BackWPup jobs functions
nl: Functies van BackWPup taken

en: BackWPup log for %1$s from %2$s at %3$s
nl: BackWPup log voor %1$s van %2$s bij %3$s

en: BackWPup maximum script execution time
nl: BackWPup maximale script uitvoeringstijd

en: BackWPup requires PHP version %1$s with spl extension or greater and WordPress %2$s or greater.
nl: BackWPup vereist PHP versie %1$s met spl extensie of hoger en WordPress %2$s of hoger.

en: BackWPup supports multiple cloud services in parallel. This ensures backups are redundant.
nl: BackWPup ondersteunt meerdere clouddiensten naast elkaar. Dit zorgt ervoor dat back-ups redundant zijn.

en: BackWPup version
nl: BackWPup versie

en: BackWPup will have full read and write access to your entire Dropbox. You can specify your backup destination wherever you want, just be aware that ANY files or folders inside of your Dropbox can be overridden or deleted by BackWPup
nl: BackWPup heeft volledige lees- en schrijftoegang tot je hele Dropbox. Je kunt je back-up bestemming waar je maar wilt opgeven, maar wees je ervan bewust dat ALLE bestanden of mappen in je Dropbox kunnen worden overschreven of verwijderd door BackWPup

en: BackWPup will have full read and write access to your entire Dropbox. You can specify your backup destination wherever you want, just be aware that ANY files or folders inside of your Dropbox can be overridden or deleted by BackWPup.
nl: BackWPup heeft volledige lees- en schrijfrechten op je hele Dropbox. Je kunt zelf de bestemming van je back-ups aangeven maar let er op dat ALLE bestanden en mappen in je Dropbox overschreven of verwijderd kunnen worden door BackWPup.

en: BackWPup will not backup folders and its sub folders when this file is inside.
nl: BackWPup zal de mappen en de submappen niet back-uppen waar dit bestand in staat.

en: BackWPup’s job wizards make planning and scheduling your backup jobs a breeze.
nl: BackWPup's taak wizards maken het instellen en inplannen van je back-up taken een eitje.

en: Backup File Creation
nl: Back-up bestand aanmaak

en: Backup File transferred to RSC://
nl: Back-up bestand verplaatst naar RSC://

en: Backup Files
nl: Back-up bestanden

en: Backup My Website
nl: Back-up maken van mijn site

en: Backup Now
nl: Back-up nu

en: Backup Settings
nl: Back-up instellingen

en: Backup Upload
nl: Back-up uploaden

en: Backup WordPress install folder
nl: Back-up WordPress installatie map

en: Backup all your files and database in one click. <br />Your backup will be stored on your website’s server and you will be able to download it on your computer.
nl: Back-up al je bestanden en database met één klik. <br />Je back-up wordt opgeslagen op de server van je site en je kunt het downloaden op je computer.

en: Backup archive created.
nl: Back-up archief aangemaakt.

en: Backup archive too big to be sent by email!
nl: Back-up archief is te groot om per e-mail te verzenden!

en: Backup archive: %s
nl: Back-up archief: %s

en: Backup archives management
nl: Back-up archieven beheer

en: Backup as email
nl: Back-up als e-mail

en: Backup content folder
nl: Back-up inhoud map

en: Backup created in %s seconds.
nl: Back-up gemaakt in %s seconden.

en: Backup database table "%s" with "%s" records
nl: Back-up databasetabel "%s" met "%s" records

en: Backup now
nl: Nu een back-up maken

en: Backup now:
nl: Nu een back-up maken:

en: Backup plugins
nl: Back-up plugins

en: Backup restored
nl: Back-up teruggezet

en: Backup sent via email
nl: Back-up verzonden via e-mail

en: Backup settings
nl: Back-up instellingen

en: Backup themes
nl: Back-up thema's

en: Backup to Amazon Glacier
nl: Back-up naar Amazon Glacier

en: Backup to Dropbox
nl: Back-up naar Dropbox

en: Backup to FTP
nl: Back-up naar FTP

en: Backup to FTP server
nl: Back-up naar FTP server

en: Backup to Folder
nl: Back-up naar map

en: Backup to Google Drive
nl: Back-up naar Google Drive

en: Backup to HiDrive
nl: Back-up maken naar HiDrive

en: Backup to Microsoft Azure
nl: Back-up naar Microsoft Azure

en: Backup to Microsoft Azure (Blob)
nl: Back-up naar Microsoft Azure (Blob)

en: Backup to OneDrive
nl: Back-up maken naar OneDrive

en: Backup to Rackspace Cloud Files
nl: Back-up naar Rackspace Cloud Files

en: Backup to S3 services (Amazon, Google Storage, Hosteurope and more)
nl: Back-up naar S3 diensten (Amazon, Google Storage, Hosteurope en meer)

en: Backup to SugarSync
nl: Back-up naar SugarSync

en: Backup to an S3 Service
nl: Back-up naar een S3 Service

en: Backup to your web space
nl: Back-up naar je webruimte

en: Backup transferred to %s
nl: Back-up verzonden naar %s

en: Backup transferred to %s.
nl: Back-up verplaatst naar %s.

en: Backup transferred to FTP server: %s
nl: Back-up overgezet naar FTP server: %s

en: Backup type
nl: Type back-up

en: Backup updated.
nl: Back-up geüpdatet.

en: Backup uploads folder
nl: Back-up upload map

en: Backup will be stored on:
nl: Back-up wordt opgeslagen op:

en: Backup wp-config.php, robots.txt, nginx.conf, .htaccess, .htpasswd, favicon.ico, and Web.config from root if it is not included in backup.
nl: Maak een back-up van de volgende bestanden in de hoofdmap, ook als deze geen deel uitmaken van de te maken backup: wp-config.php, robots.txt, Nginx.conf, .htaccess, .htpasswd, favicon.ico en Web.config.

en: Backups
nl: Back-ups

en: Backups History
nl: Back-ups geschiedenis

en: Basic Auth Password:
nl: Basis Auth wachtwoord:

en: Basic Auth Username:
nl: Basis Auth gebruikersnaam:

en: Basic auth
nl: Basis verificatie

en: Beginning new file upload session
nl: Een nieuwe bestand upload sessie aan het starten

en: Blob Container
nl: Blob container

en: Blob container
nl: Blobcontainer

en: Blog Time
nl: Tijdstip van het blog

en: Blog Time offset
nl: Basis blogtijd

en: Blog Timezone
nl: Tijdzone van het blog

en: Blog language
nl: Blogtaal

en: Bucket %1$s created.
nl: Bucket %1$s aangemaakt.

en: Bucket selection
nl: Bucket selectie

en: Bulk Actions
nl: Bulkacties

en: Bulk action processed.
nl: Bulkactie verwerkt.

en: By default everything is encrypted: connections to external services, local files and access to directories.
nl: Standaard is alles versleuteld: verbindingen naar externe diensten, lokale bestanden en toegang tot mappen.

en: Call to undefined method %1$s::%2$s()
nl: Aanroep naar ongedefinieerde methode %1$s::%2$s()

en: Can not open source file for transfer.
nl: Kan bronbestand niet openen voor overzetting.

en: Can not open target file for writing.
nl: Kan doelbestand niet openen om te schrijven.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot add "%s" to zip archive!
nl: Kan "%s" niet toevoegen aan zip archief!

en: Cannot connect to FTP server: %s
nl: Kan geen verbinding maken met FTP server: %s

en: Cannot connect to MySQL database (%1$d: %2$s)
nl: Kan niet verbinden met MySQL database (%1$d: %2$s)

en: Cannot connect via explicit SSL-FTP to server: %s
nl: Verbinding via explicit SSL-FTP met server: %s

en: Cannot create backup archive correctly. Aborting creation.
nl: Kan back-up-archief niet correct aanmaken. De handeling wordt afgebroken.

en: Cannot create folder: %1$s
nl: Kan map niet aanmaken: %1$s

en: Cannot decrypt: %s
nl: Kan niet ontsleutelen: %s

en: Cannot delete "%s" on FTP server!
nl: Kan "%s" niet verwijderen van de FTP server!

en: Cannot delete backup from %s.
nl: Kan de back-up niet verwijderen van %s.

en: Cannot encode data into JSON. Got error: %s
nl: Kan gegevens niet coderen in JSON. Fout: %s

en: Cannot enter normal mode
nl: Kan normale mode niet gebruiken

en: Cannot enter passive mode
nl: Kan passive mode niet gebruiken

en: Cannot open FTP file for download.
nl: Kan het FTP bestand niet openen om te downloaden.

en: Cannot open SQL backup file
nl: Kan SQL back-up bestand niet openen

en: Cannot open archive file
nl: Kan archiefbestand niet openen

en: Cannot open source file %s for archiving. Writing an empty file.
nl: Kan het bronbestand %s niet openen voor archivering. Een leeg bestand schrijven.

en: Cannot open source file %s.
nl: Kan het bronbestand %s niet openen.

en: Cannot open the archive for reading. Aborting encryption.
nl: Kan het archief niet openen om te lezen. Versleuteling afbreken.

en: Cannot set DB charset to %s
nl: Kan DB-tekenset niet instellen op %s

en: Cannot transfer backup to FTP server!
nl: Kan de back-up niet naar de FTP server overzetten!

en: Cannot transfer backup to Rackspace cloud.
nl: Kan de back-up niet verplaatsen naar Rackspace-cloud.

en: Cannot transfer backup to S3! (%1$d) %2$s
nl: Kan de back-up niet overzetten naar S3! (%1$d) %2$s

en: Cannot transfer backup to SugarSync!
nl: Kan de back-up niet naar SugarSync verplaatsen!

en: Cannot write progress to working file. Job will be aborted.
nl: Kan de voortgang niet wegschrijven naar het werkbestand. Taak wordt afgebroken.

en: Cannot write the encrypted archive. Aborting encryption.
nl: Kan het versleutelde archief niet schrijven. Versleuteling afbreken.

en: Change destination
nl: Verander de bestemming

en: Changes for job <i>%s</i> saved.
nl: Wijzigingen voor taak <i>%s</i> opgeslagen.

en: Cheating, huh?
nl: Valsspelen?

en: Check WP Export file&#160;&hellip;
nl: Controleer WP-exportbestand&#160;&hellip;

en: Check WordPress database tables only
nl: Alleen WordPress database tabellen controleren

en: Check database tables
nl: Controleer de database-tabellen

en: Check the installation
nl: Controleer de installatie

en: Check the job log
nl: Controleer de log van de taak

en: Checking for not aborted multipart Uploads&#160;&hellip;
nl: Bezig met controleren van niet-afgebroken meervoudige uploads&#160;&hellip;

en: Choose how often you want to backup
nl: Kies hoe vaak je een back-up wilt maken

en: Choose your restore strategy.
nl: Kies je strategie om terug te zetten.

en: Close
nl: Sluiten

en: Close working screen
nl: Werkscherm sluiten

en: Cloud Storages
nl: Opslag in de cloud

en: Cloud not found
nl: Cloud niet gevonden

en: Cloud not set
nl: Cloud niet ingesteld

en: Complete database backup
nl: Complete database back-up

en: Complete file backup
nl: Totale bestand back-up

en: Compressing done.
nl: Compressie klaar.

en: Compressing file&#160;&hellip;
nl: Bestand comprimeren&#160;&hellip;

en: Congratulations! 🙌
nl: Gefeliciteerd! 🙌

en: Connected to FTP server: %s
nl: Verbonden met FTP server: %s

en: Connected to MS Azure container "%s".
nl: Verbonden met MS Azure container "%s".

en: Connected to Rackspace cloud files container %s
nl: Verbonden met de Rackspace cloud bestanden container %s

en: Connected to S3 Bucket "%1$s" in %2$s
nl: Verbonden met S3 bucket "%1$s" in %2$s

en: Connected to database %1$s on %2$s
nl: Verbonden met database %1$s op %2$s

en: Connected via explicit SSL-FTP to server: %s
nl: Verbonden via explicit SSL-FTP met server: %s

en: Connection failed
nl: Verbinding mislukt

en: Connection successful
nl: Verbinding succesvol

en: Container selection
nl: Container selectie

en: Content Selector
nl: Inhoud selector

en: Content: %s
nl: Inhoud: %s

en: Content: <code>%s</code>
nl: Inhoud: <code>%s</code>

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Copy Debug Info
nl: Kopieer debug informatie

en: Copy of
nl: Kopie van

en: Copy the link for an external start. This option has to be activated to make the link work.
nl: Kopieer de link voor een externe start. Deze optie moet geactiveerd om de link te laten werken.

en: Could not copy debug info. You can simply press ctrl+C to copy it.
nl: Kan fout opsporingsinformatie niet kopiëren. Je kunt eenvoudig op ctrl + C drukken om het te kopiëren.

en: Could not decode basic authentication token %s
nl: Kon het basis authenticatie token niet decoderen %s

en: Could not extract job id from destination %s.
nl: Kon taak ID niet extraheren uit bestemming %s.

en: Could not initialize encryptor.
nl: Kon encryptor niet initialiseren.

en: Could not log in to FTP server.
nl: Kon niet inloggen op de FTP server.

en: Could not open log folder: %s
nl: Kon de log map niet openen: %s

en: Could not open path: %s
nl: Kon het pad: %s niet openen

en: Could not read data from source file.
nl: Kan gegevens uit bronbestand niet lezen.

en: Could not write data into target file.
nl: Kan gegevens niet naar doelbestand schrijven.

en: Could not write data to file %s.
nl: Kan geen gegevens schrijven naar bestand %s.

en: Could not write data to file.
nl: Kon de gegevens niet wegschrijven naar het bestand.

en: Could not write data to file. Empty source file.
nl: Kan gegevens niet naar bestand schrijven. Leeg bronbestand.

en: Could not write log file
nl: Kon niet naar het logbestand schrijven

en: Create Account
nl: Nieuwe account aanmaken

en: Create Sugarsync account
nl: SugarSync account aanmaken

en: Create a Job
nl: Maak een taak aan

en: Create a backup archive
nl: Back-up archief aanmaken

en: Create a new Bucket
nl: Maak een nieuwe bucket

en: Create a new bucket
nl: Een nieuwe bucket aanmaken

en: Create a new container
nl: Nieuwe container aanmaken

en: Created at
nl: Gemaakt op

en: Creates archive
nl: Maakt een archief aan

en: Creates manifest file
nl: Inhoudsopgave bestand wordt aangemaakt

en: Creating a backup might take a few minutes, depending on your site’s size
nl: Het maken van een back-up kan een paar minuten duren, afhankelijk van de grootte van je site

en: Current PHP user
nl: Huidige PHP-gebruiker

en: Current cron expression is not supported by this UI.
nl: Huidige cron uitdrukking wordt niet ondersteund door deze UI.

en: Custom API keys for DropBox and SugarSync
nl: Aangepaste API-sleutels voor DropBox en SugarSync

en: Custom S3 destination
nl: Aangepaste S3 bestemming

en: DB Backup
nl: DB back-up

en: DB Check
nl: DB-controle

en: DEPRECATED:
nl: VEROUDERD:

en: Daily
nl: Dagelijks

[ctx: Dashboard heading]
en: Planning backups
nl: Back-ups inplannen

[ctx: Dashboard heading]
en: Ready to set up a backup job?
nl: Klaar om een back-uptaak aan te maken?

[ctx: Dashboard heading]
en: Restoring backups
nl: Back-ups terugzetten

en: Data
nl: Gegevens

en: Data compression
nl: Datacompressie

en: Data is not valid JSON. Error: %s
nl: Gegevens zijn geen geldige JSON. Fout: %s

en: Database Charset
nl: Database karakterset

en: Database Connection Settings.
nl: Instellingen database verbinding.

en: Database Host
nl: Database host

en: Database Name
nl: Database naam

en: Database Only
nl: Alleen database

en: Database Password
nl: Database wachtwoord

en: Database Settings
nl: Database instellingen

en: Database User
nl: Database gebruiker

en: Database backup
nl: Database back-up

en: Database backup as mysqldump per command line
nl: Database back-up als mysqldump via de command prompt

en: Database backup done!
nl: Database back-up klaar!

en: Database backup for additional MySQL databases
nl: Database back-up voor extra MySQL databases

en: Database backup scheduled
nl: Database back-up schema

en: Database check
nl: Database controle

en: Database check done!
nl: Database controle uitgevoerd!

en: Database error %1$s for query %2$s
nl: Databasefout %1$s voor query %2$s

en: Database error: %1$s. Query: %2$s
nl: Databasefout: %1$s. Query: %2$s

en: Day of Month:
nl: Dag van de maand:

en: Day of Week:
nl: Dag van de week:

en: Debug
nl: Verhelpen

en: Debug (not translated)
nl: Debug (niet vertaald)

en: Debug (translated)
nl: Debug (vertaald)

en: Debug Info
nl: Debug informatie

en: Debug info copied to clipboard.
nl: Fout opsporingsinformatie gekopieerd naar klembord.

en: Debug log has much more information than normal logs. It is for support and should be handled carefully. For support is the best to use a not translated log file. Usage of not translated logs can reduce the PHP memory usage too.
nl: De debug log bevat veel meer informatie dan normale logbestanden. Dit log is voor ondersteuning en moet voorzichtig behandeld worden. Voor ondersteuning kan het best een niet vertaald logbestand gebruikt worden. Gebruik van niet vertaalde logs kan het gebruik van PHP memory verminderen.

en: December
nl: december

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete Backup
nl: Back-up verwijderen

en: Delete Dropbox Authentication
nl: Verwijder Dropbox authenticatie

en: Delete Sugar Sync Authentication
nl: Authenticatie suikersynchronisatie verwijderen

en: Delete Sugarsync authentication!
nl: Verwijder Sugarsync verificatie!

en: Delete permanently
nl: Permanent verwijderen

en: Deleting a backup is permanent and cannot be undone.
nl: Het verwijderen van een back-up is permanent en kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Destination Folder
nl: Doelmap

en: Destination provides only Pathstyle buckets
nl: Bestemming biedt alleen Pathstyle buckets

en: Destination supports multipart
nl: Bestemming ondersteunt multipart

en: Destinations
nl: Bestemmingen

en: Differential backup of changed directories to Dropbox
nl: Differentiële back-up van gewijzigde mappen naar Dropbox

en: Differential backup of changed directories to Google Drive
nl: Differentiële back-up van gewijzigde mappen naar Google Drive

en: Differential backup of changed directories to MS Azure
nl: Differentiële back-up van gewijzigde mappen naar MS Azure

en: Differential backup of changed directories to Rackspace Cloud Files
nl: Differentiële back-up van gewijzigde mappen naar Backspace Cloud Files

en: Differential backup of changed directories to S3
nl: Differentiële back-up van gewijzigde mappen naar S3

en: Differential backup of changed directories to local folder
nl: Differentiële back-up van gewijzigde mappen naar lokale map

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disabled PHP Functions:
nl: Uitgeschakelde PHP functies:

en: Disabled WP Cron
nl: WP Cron uitgeschakeld

en: Disabled due to missing %s PHP function.
nl: Uitgeschakeld vanwege ontbrekende PHP functie %s.

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Display Logs
nl: Logs weergeven

en: Display working log
nl: Toon werkende log

en: Do not delete files while syncing to destination!
nl: Verwijder geen bestanden gedurende de synchronisatie naar de bestemming!

en: Docs
nl: Documentatie

en: Don't backup thumbnails from the site's uploads folder.
nl: Maak geen back-up van thumbnails in de uploads map van de site.

en: Don't show again
nl: Niet opnieuw tonen

en: Download Log
nl: Log downloaden

en: Download database backup
nl: Download database back-up

en: Download last backup
nl: Download de laatste back-up

en: Download my Backup
nl: Mijn back-up downloaden

en: Drop file here
nl: Drop bestand hier

en: Dropbox Settings
nl: Instellingen Dropbox

en: ERROR
nl: FOUT

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: EasyCron No Longer Supported
nl: EasyCron niet langer ondersteund

en: EasyCron.com API returns (%s): %s
nl: EasyCron.com API meldt (%s): %s

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Job
nl: Taak bewerken

en: Edit Title
nl: Titel bewerken

en: Edit the title of your scheduled backup
nl: Bewerk de titel van je geplande back-up

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Email FROM field
nl: E-mail Van veld

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Email address:
nl: E-mailadres:

en: Email from field
nl: E-mail uit het veld

en: Email sent.
nl: E-mail verzonden.

en: Empty output on working
nl: Lege output op huidige

en: Enable "Reduced server load" in “Advanced Settings > Jobs” to reduce website load and keep your site running smoothly during hourly backups.
nl: Schakel "Verminderde serverbelasting" in bij "Geavanceerde instellingen > Taken" om de belasting van de site te verminderen en je site soepel te laten uitvoeren tijdens back-ups die elk uur worden gemaakt.

en: Enable an empty Output on backup working.
nl: Lege Output aanzetten op werkende back-up.

en: Enable an empty output on backup working
nl: Schakel een lege uitvoer in bij het werken aan een back-up

en: Enable compatibility with IIS on Windows
nl: Compatibiliteit met IIS op Windows inschakelen

en: Enable compatibility with IIS on Windows.
nl: Zet compatibiliteit aan met IIS op Windows.

en: Encrypt Archive
nl: Archief versleutelen

en: Encrypt Backup Archives
nl: Back-up archieven versleutelen

en: Encrypted %s of data.
nl: %s van gegevens versleuteld.

en: Encryption
nl: Versleuteling

en: Encrypts the archive
nl: Versleutelt het archief

en: End of Job
nl: Einde van de taak

en: Entering normal mode
nl: Normale mode gebruiken

en: Entering passive mode
nl: Passive mode gebruiken

en: Error getting SYSTYPE
nl: Fout bij het ophalen van SYSTYPE

en: Error transfering backup to %s.
nl: Fout bij het verzenden van de back-up naar %s.

en: Error while sending email!
nl: Fout bij het verzenden van de e-mail!

en: Error while writing file!
nl: Er ging iets mis bij wegschrijven bestand!

en: Errors only
nl: Alleen fouten

en: Errors:
nl: Fouten:

en: Every email provider has different allowed attachment file sizes. If the backup archive exceeds this limit, the email will not be sent.
nl: Elke e-mailprovider heeft verschillende toegestane bestandsgroottes voor bijlagen. Als het back-uparchief deze limiet overschrijdt, wordt de e-mail niet verzonden.

en: Every time BackWPup runs a backup job, a log file is being generated. Choose where to store your log files and how many of them.
nl: Elke keer dat BackWPup een back-up taak uitvoert, wordt er een logbestand gegenereerd. Bepaal waar je de logbestanden wilt opslaan en hoeveel.

en: Everything is working perfectly!
nl: Alles werkt perfect!

en: Example: http://s3.example.com/bucket-name
nl: Voorbeeld:http://s3.example.com/bucket-name

en: Exception caught in %1$s: %2$s
nl: Uitzondering gevangen in %1$s: %2$s

en: Exclude files
nl: Bestanden uitsluiten

en: Exclude files/folders from backup
nl: Bestanden/mappen uitsluiten van de back-up

en: Exclude from backup
nl: Uitsluiten van back-up

en: Exclude thumbnails from the site's uploads folder.
nl: Sluit thumbnails uit van de uploads map van de site.

en: Exclude:
nl: Uitsluiten:

en: Excluded by .donotbackup file!
nl: Uitgesloten door .donotbackup bestand

en: Excluded tables saved successfully.
nl: Uitgesloten tabellen met succesvol opgeslagen.

en: Exclusion Settings
nl: Uitsluiting instellingen

en: Experiencing an issue and need to contact BackWPup support? Click the link below to get debug information you can send to us.
nl: Kom je iets tegen dat niet goed werkt en wil je contact opnemen met BackWPup ondersteuning? Klik op de link hieronder om debug informatie op te vragen die je naar ons kunt sturen.

en: External link
nl: externe link

en: Extra folders to backup
nl: Extra mappen om te back-uppen

en: Extracting Archive…
nl: Archief aan het uitpakken…

en: FREE
nl: GRATIS

en: FTP Folder "%s" cannot be created!
nl: FTP map "%s" kan niet worden aangemaakt!

en: FTP Folder "%s" cannot be created! Parent directory may be not writable.
nl: FTP map "%s" kan niet worden gemaakt! Hoofdmap is misschien niet schrijfbaar.

en: FTP Folder "%s" created!
nl: FTP map "%s" aangemaakt!

en: FTP Server
nl: FTP server

en: FTP Settings
nl: FTP instellingen

en: FTP client command: %s
nl: FTP programma commando: %s

en: FTP current folder is: %s
nl: Huidge FTP map is: %s

en: FTP server and login
nl: FTP server en login

en: FTP server reply: %s
nl: FTP server antwoord: %s

en: FTP server response: %s
nl: FTP server reactie: %s

en: FTP specific settings
nl: specifieke FTP instellingen

en: Failed to delete job
nl: Verwijderen van taak mislukt

en: Fantastic! If you’re enjoying our plugin, could you take a moment to leave us a review? Your positive feedback motivates our team and helps us continue providing great service.
nl: Fantastisch! Als je van onze plugin geniet, kun je dan een moment nemen om ons een beoordeling achter te laten? Je positieve feedback motiveert ons team en helpt ons om geweldige dienst te blijven bieden.

en: Features
nl: Functies

en: Features / differences between Free and Pro
nl: Functies / verschillen tussen Free en Pro

en: February
nl: februari

en: Feel free to leave 👋
nl: Voel je gratis om te vertrekken 👋

en: File
nl: Bestand

en: File "%s" is not readable!
nl: Bestand "%s" is niet leesbaar!

en: File Deletion
nl: Bestandsverwijdering

en: File backup
nl: Bestand back-up

en: File compression
nl: Bestandscompressie

en: File could not be opened for reading.
nl: Bestand kan niet worden geopend om te lezen.

en: File could not be opened for writing.
nl: Het bestand kon niet worden geopend voor schrijven.

en: File deletion
nl: Bestandsverwijdering

en: File exclusions saved successfully.
nl: Bestandsuitsluitingen succesvol opgeslagen.

en: File name cannot be empty.
nl: Bestandsnaam mag niet leeg zijn.

en: File size of “%s” cannot be retrieved. File might be too large and will not be added to queue.
nl: Grootte van bestand "%s" kan niet bepaald worden. Bestand is wellicht te groot en zal niet aan de wachtrij worden toegevoegd.

[ctx: File to add to archive]
en: File %s does not exist or is not readable
nl: Bestand %s bestaat niet of is niet leesbaar

en: Files
nl: Bestanden

en: Files Scheduled Settings
nl: Instellingen voor geplande bestanden

en: Files backup scheduled
nl: Bestanden back-up schema

en: Files belonging to this job are now tracked. Old backup archives which are untracked will not be automatically deleted.
nl: Bestanden die bij deze taak horen worden nu gevolgd. Oude back-uparchieven die niet worden bijgehouden, worden niet automatisch verwijderd.

en: Files job not found
nl: Bestanden taak niet gevonden

en: Filter
nl: Filteren

en: Filter by Status
nl: Filteren op status

en: Finishing upload session with a total of %s uploaded
nl: De upload sessie aan het afmaken met een totaal van %s geüpload

en: First Backup
nl: Eerste back-up

en: First Steps
nl: Eerste stappen

en: Folder
nl: Map

en: Folder "%1$s" is not writable
nl: Map "%1$s" is niet schrijfbaar

en: Folder "%s" is not readable!
nl: Map "%s" is niet leesbaar!

en: Folder %1$s is not in open basedir, please use another folder.
nl: Map %1$s is niet in open basedir, gebruik een andere map.

en: Folder %1$s not allowed, please use another folder.
nl: Map %1$s is niet toegestaan, kies een andere map.

en: Folder Settings
nl: Map instellingen

en: Folder in bucket
nl: Map in bucket

en: Folder in container
nl: Map in container

en: Folder in root
nl: Map in de root

[ctx: Folder name]
en: Folder %s does not exist
nl: Map %s bestaat niet

[ctx: Folder name]
en: Folder %s is not readable
nl: Map %s is niet leesbaar

en: Folder name cannot be empty
nl: Mapnaam mag niet leeg zijn

[ctx: Folder path to add to archive]
en: Folder %s does not exist or is not readable
nl: Map %s bestaat niet of is niet leesbaar

en: Folder to store backups in
nl: Map om back-ups in op te slaan

en: Folder to store files in
nl: Map om bestanden in op te slaan

en: Folders to backup
nl: Folders die geback-upt moeten worden

en: Following an issue identified in the BackWPup 5.1 update, backup jobs created before version 5 are currently not running. To assist you in reactivating these jobs, we are providing two options:%1$s%1$s
    
    			%6$sOption 1%7$s: %2$sClick this link%3$s to see your disabled backup jobs. Select the jobs you wish to reactivate and then use the Bulk Actions menu to choose either "Activate with CRON" or "Activate with Link."%1$s%1$s
    
    			%6$sOption 2%7$s: For advanced users, we offer a command to update backups using WP CLI. For more information, please refer to our %4$sdocumentation%5$s.
nl: Als gevolg van een probleem dat is geïdentificeerd in de BackWPup 5.1 update, worden back-uptaken die zijn gemaakt vóór versie 5 nu niet uitgevoerd. Om je te helpen bij het opnieuw activeren van deze taken, bieden we twee opties:%1$s%1$s
    
    			%6$sOptie 1%7$s: %2$s Klik op deze link%3$s om je uitgeschakelde back-uptaken te zien. Selecteer de taken die je wilt opnieuw activeren en gebruik dan het menu Bulkacties om te kiezen tussen "Activeren met CRON" of "Activeren met Link."%1$s%1$s
    
    			%6$sOptie 2%7$s: Voor gevorderde gebruikers bieden we een opdracht om back-ups bij te werken met WP CLI. Raadpleeg voor meer informatie onze %4$sdocumentatie%5$s.

en: For further information <a href="https://backwpup.com/docs/php-7-2-update/" target="_blank">see here</a>, and if any questions remain contact our support team.
nl: Voor meer informatie <a href="https://backwpup.com/docs/php-7-2-update/" target="_blank">zie hier</a>, en als er nog vragen zijn, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam.

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Friday
nl: Vrijdag

en: From email address
nl: Afzender (e-mail)

en: From name
nl: Van naam

en: Full Access to Dropbox
nl: Volledige toegang tot Dropbox

en: Full Restore
nl: Volledig terugzetten

en: Function Disabled
nl: Functie uitgeschakeld

en: Functions for gz compression not available
nl: Functionaliteit voor gz compressie niet beschikbaar

en: GET PRO
nl: KOOP PRO

en: General
nl: Algemeen

en: Generate a database backup of WordPress tables and download it right away!
nl: Genereer een database back-up van de WordPress tabellen en download hem meteen!

en: Get BackWPup Pro now
nl: Verkrijg nu BackWPup PRO

en: Get Debug Info
nl: Verkrijg debug informatie

en: Get Dropbox App auth code
nl: Dropbox app auth code verkrijgen

en: Get Pro
nl: Verkrijg Pro

en: Get full Dropbox auth code
nl: Volledige Dropbox authenticatie-code ophalen

en: Get pro.
nl: Koop pro.

en: Give your website data the protection it deserves with BackWPup Pro.
nl: Geef je site de bescherming die het verdient met BackWPup Pro.

en: Glacier Instant Retrieval
nl: Glacier instant retrieval

en: Go to my Backups
nl: Ga naar mijn back-ups

en: Google Storage: Asia (Multi-Regional)
nl: Google Storage: Azië (multiregionaal)

en: Google Storage: EU (Multi-Regional)
nl: Google Storage: EJe (Multi-Regional)

en: Google Storage: USA (Multi-Regional)
nl: Google Storage: USA (multiregionaal)

en: Having trouble getting your database connection settings? %1$sGo to documentation%2$s to get more information.
nl: Problemen met het verkrijgen van je database verbinding instellingen? %1$sGa naar documentatie%2$s om meer informatie te krijgen.

en: Head over to Settings / API Keys
nl: Ga naar instellingen/API sleutels

en: Here you can setup your <a href="https://www.easycron.com/user/token?ref=36673" title="Affiliate Link!">EasyCron.com API key</a> to use this service.
nl: Hier kun je je <a href="https://www.easycron.com/user/token?ref=36673"  title="Affiliate Link!">EasyCron.com API key</a> instellen om deze dienst te gebruiken.

en: Hour
nl: Uur

en: Hourly
nl: Elk uur

en: Hours:
nl: Uren:

en: How is your experience with BackWPup?
nl: Hoe is je ervaring met BackWPup?

en: I have feedback
nl: Ik heb feedback

en: I need your help!
nl: Ik heb je hulp nodig!

en: I've encountered some issues.
nl: Ik heb wat problemen ondervonden.

en: If %s will be added to your backup archive, the archive will be too large for operations with this PHP Version. You might want to consider splitting the backup job in multiple jobs with less files each.
nl: Als %s aan je back-up archief wordt toegevoegd zal het archief te groot worden om te verwerken met deze versie van PHP. Je kunt overwegen om de back-up op te delen in verschillende taken met elk minder bestanden.

en: If this message reaches your inbox, sending backup archives via email should work for you.
nl: Als dit bericht in je inbox is beland betekent het dat het verzenden van back-up archieven via e-mail zou moeten werken.

en: If you check this box, a cron job will be created on EasyCron that all 5 Minutes calls the WordPress cron.
nl: Als je dit vakje aanvinkt zal er een cronjob op EasyCron worden aangemaakt die elke 5 minuten de WordPress-cron aanroept.

en: If you love this update and want to show your support, please leave us a 5-star review
nl: Als je van deze update houdt en je ondersteuning wilt tonen, laat dan een 5-sterren beoordeling achter

en: If you protected your blog with HTTP basic authentication (.htaccess), or you use a Plugin to secure wp-cron.php, then use the authentication methods below.
nl: Is je blog beveiligd met HTTP basis authenticatie ( .htaccess)? Of gebruik je een plugin om wp-cron.php te beveiligen? Gebruik dan de authenticatie methodes hier onder.

en: If you protected your blog with HTTP basic authentication (.htaccess), or you use a plugin to secure wp-cron.php, then use the authentication methods above.
nl: Is je blog beveiligd met HTTP basis authenticatie (.htaccess)? Of gebruik je een plugin om wp-cron.php te beveiligen? Gebruik dan de authenticatie methodes hier onder.

en: If you would like to migrate your website to a new URL, enable the Migrate URL option below and enter the new URL.
nl: Als je je site wilt migreren naar een nieuwe URL, schakel dan hieronder de optie URL migreren in en voer de nieuwe URL in.

en: Import and export job settings as XML
nl: Import- en export-taak instellingen als XML

en: Inactive
nl: Niet actief

en: Inactive plugins:
nl: Niet-geactiveerde plugins:

en: Include special files
nl: Speciale bestanden meenemen

en: Include to backup
nl: Opnemen in back-up

en: Include your WordPress database in the backup
nl: Je WordPress database opnemen in de back-up

en: Include your WordPress files in the backup
nl: Je WordPress bestanden opnemen in de back-up

en: Information
nl: Informatie

en: Installed plugins list
nl: Lijst van geïnstalleerde plugins

en: Invalid action.
nl: Ongeldige actie.

en: Invalid backup data.
nl: Ongeldige back-upgegevens.

en: Invalid destination class.
nl: Ongeldige klasse van bestemming.

en: Invalid mode provided for fopen: %s
nl: Ongeldige modus voor fopen: %s

en: Invalid notice type specified
nl: Ongeldig bericht type opgegeven

en: Invalid value for --jobIds flag provided.
nl: Ongeldige waarde voor vlag --jobIds opgegeven.

en: Invalid value for --type flag.
nl: Ongeldige waarde voor -- type vlag.

en: Items to export
nl: Onderdelen die geëxporteerd moeten worden

en: January
nl: januari

en: Job
nl: Taak

en: Job "%1$s" has started, but not responded for 10 seconds. Please check <a href="%2$s">information</a>.
nl: Taak "%1$s" is begonnen, maar heeft 10 seconden niet gereageerd. Controleer de <a href="%2$s">informatie</a>.

en: Job "%s" started.
nl: Taak "%s" is gestart.

en: Job Destination
nl: Bestemming van de taak

en: Job ID does not exist!
nl: Taak ID bestaat niet!

en: Job ID not set
nl: Taak ID niet ingesteld

en: Job ID: %d
nl: Taak ID: %d

en: Job Name
nl: Taaknaam

en: Job Schedule
nl: Takenschema

en: Job Scheduled Settings
nl: Instellingen voor geplande taak

en: Job Start
nl: Start van de taak

en: Job Tasks
nl: Taakonderdelen

en: Job completed
nl: Taak afgerond

en: Job currently running: %s
nl: Taak die op dit moment loop: %s

en: Job deleted successfully.
nl: Taak succesvol verwijderd.

en: Job done in %s seconds.
nl: Taak uitgevoerd in %s seconden.

en: Job finished with warnings in %s seconds. Please resolve them for correct execution.
nl: Taak is afgerond met waarschuwingen in %s seconden. Los deze op zodat de taak correct kan worden uitgevoerd.

en: Job has ended with errors in %s seconds. You must resolve the errors for correct execution.
nl: Taak is afgerond met fouten in %s seconden. Je moet deze fouten oplossen voor een correcte uitvoering.

en: Job restarts due to inactivity for more than 5 minutes.
nl: Taak is opnieuw gestart omdat er meer dan 5 minuten niets gebeurde.

en: Job settings saved successfully.
nl: Taak instellingen succesvol opgeslagen.

en: Job tasks
nl: Taakonderdeel

en: Job title updated successfully.
nl: Taaktitel succesvol geüpdatet.

en: Job will be terminated.
nl: Taak wordt beëindigd.

en: Job will restart before hitting maximum execution time. Restarts will be disabled on CLI usage. If <code>ALTERNATE_WP_CRON</code> has been defined, WordPress Cron will be used for restarts, so it can take a while. 0 means no maximum.
nl: Taak wordt opnieuw gestart voor de maximale uitvoertijd is bereikt. Herstart is uitgeschakeld bij gebruik van CLI. Als <code>ALTERNATE_WP_CRON</code> is gedefinieerd, wordt WordPress Cron gebruikt voor herstarts dus dat kan even duren. 0 betekent geen maximum.

en: Job will restart before hitting maximum execution time. Restarts will be disabled on CLI usage. if <strong>ALTERNATE_WP_CRON</strong> has been defined, WordPress Cron will be used for restarts, so it can take a while. 0 means no maximum.
nl: Taken worden opnieuw gestart voordat de maximale uitvoeringstijd is bereikt. Herstarten wordt uitgeschakeld bij CLI-gebruik. Als <strong>ALTERNATE_WP_CRON</strong> is gedefinieerd, wordt WordPress cron gebruikt voor herstarts, dus het kan even duren. 0 betekent geen maximum.

en: Job with ID %d
nl: Taak met ID %d

en: Jobs
nl: Taken

en: Jobs Settings
nl: Instellingen voor vacatures

en: Jobs overview
nl: Takenoverzicht

en: July
nl: juli

en: June
nl: juni

en: Key to start a job externally with an URL
nl: Sleutel om een opdracht extern te starten met een URL

en: Key to start jobs externally with an URL
nl: Sleutel om taken extern met een URL te starten

en: Last Run
nl: Laatste run

en: Last log
nl: Laatste log

en: Last logs
nl: Laatste logs

en: Leave empty to not have log sent. Or separate with , for more than one receiver.
nl: Leeg laten om de log niet te verzenden. Of scheid met , voor meer dan één ontvanger.

en: Leave it empty to use a destination from S3 service list
nl: Laat het leeg om een ​​bestemming uit de S3 dienst lijst te gebruiken

en: Legacy Jobs
nl: Banen uit het verleden

en: Length for table backup is not correctly set: %1$s
nl: De lengte van de tabel back-up is niet correct ingesteld: %1$s

en: License
nl: Licentie

en: Link "%s" not following.
nl: Link "%s" niet gevolgd.

[ctx: Link to PHP manual]
en: Please disable the deprecated <a href="%s">PHP safe mode</a>.
nl: Zet de verouderde <a href="%s">PHP safe mode</a> uit.

en: List of installed plugins
nl: Lijst van geïnstalleerde plugins

en: Loaded PHP Extensions:
nl: Geladen PHP-extensies

en: Log Files
nl: Logbestanden

en: Log file folder
nl: Logbestanden map

en: Log file management
nl: Logbestand beheer

en: Log folder
nl: Log map

en: Log folder %s does not exist.
nl: Log map %s bestaat niet.

en: Log folder %s is not writable.
nl: Log map %s niet beschrijfbaar.

en: Log notification
nl: Log melding

en: Log of running job
nl: Log van huidige taak

en: Log only
nl: Alleen log

en: Log report via email
nl: Log rapport via e-mail

en: Logfile not found!
nl: Logbestand niet gevonden!

en: Logging Level
nl: Loggingniveau

en: Logging level
nl: Logging niveau

en: Login
nl: Inloggen

en: Logs Settings
nl: Logs instellingen

en: Logs settings
nl: Logs instellingen

en: London (LON)
nl: Londen (LON)

en: MS Azure Access Keys
nl: Toegangssleutels ms azure

en: MS Azure access keys
nl: MS Azure toegangssleutels

en: MS Azure container "%s" created.
nl: MS Azure container "%s" aangemaakt.

en: MS Azure container "%s" does not exist!
nl: MS Azure container "%s" bestaat niet!

en: MS Azure container create: %s
nl: MS Azure container aanmaken: %s

en: Making a copy of your website can slow down your site a bit. We recommend doing this at night to avoid any inconvenience.
nl: Het maken van een kopie van je site kan je site een beetje vertragen. We raden aan dit 's nachts te doen om ongemak te voorkomen.

en: Manual
nl: Handmatige

en: March
nl: maart

en: Max backups to retain
nl: Maximaal te bewaren back-ups

en: Maximum PHP Script execution time
nl: Maximum tijd om PHP-script uit te voeren

en: Maximum execution time
nl: Maximale uitvoertijd

en: Maximum file size
nl: Maximum bestandsgrootte

en: Maximum file size to be included in an email. 0 = unlimited
nl: Maximale grootte van het bestand dat bij een e-mail kan worden gevoegd. 0 = onbeperkt

en: Maximum log files
nl: Maximum aantal logbestanden

en: Maximum log files in folder
nl: Maximale logbestanden in map

en: Maximum log files in folder.
nl: Maximum aantal logbestanden in map.

en: Maximum number of retries for job steps
nl: Maximum aantal pogingen voor stappen van de taak

en: Maximum number script execution time (in seconds)
nl: Maximale scriptuitvoeringstijd (in seconden)

en: Maximum script execution time
nl: Maximale tijd waarin het script moet worden uitgevoerd

en: May
nl: mei

en: Memory in use
nl: Geheugen in gebruik

en: Microsoft Azure Configuration:
nl: Microsoft Azure configuratie:

en: Microsoft Azure Settings
nl: Microsoft Azure instellingen

en: Migrate URL
nl: URL migreren

en: Migration Settings
nl: Instellingen voor migratie

en: Minute
nl: Minuut

en: Minutes
nl: Minuten

en: Minutes:
nl: Minuten:

en: Missing API Key!
nl: API-sleutel ontbreekt!

en: Missing access key!
nl: Accesskey ontbreekt!

en: Missing account name!
nl: Accountnaam ontbreekt!

en: Missing class "%s".
nl: Klasse "%s" ontbreekt.

en: Missing function "%s".
nl: Functie ontbreekt "%s".

en: Missing required parameters.
nl: Ontbrekende vereiste parameter.

en: Missing secret access key!
nl: Geheime toegangssleutel ontbreekt!

en: Missing username!
nl: Gebruikersnaam ontbreekt!

en: Monday
nl: Maandag

en: Month:
nl: Maand:

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: More info.
nl: Meer info.

en: More infos
nl: Meer info

en: Multipart
nl: Meerdelig

en: MySQL Client encoding
nl: MySQL client encoding

en: MySQL backup file not created
nl: MySQL back-up bestand niet aangemaakt

en: MySQL version
nl: MySQL versie

en: Network
nl: Netwerk

en: Network Settings
nl: Instellingen netwerk

en: New Job
nl: Nieuwe taak

en: New URL
nl: Nieuwe URL

en: Next Run
nl: Volgende run

en: Next Scheduled Backups
nl: Volgende geplande back-ups

en: Next runtime:
nl: Volgende uitvoeringsmoment:

en: Next scheduled jobs
nl: Volgende ingeplande taken

en: No Key provided or stored in settings for decryption!
nl: Geen sleutel meegeleverd of opgeslagen in instellingen voor ontcijfering!

en: No Key provided or stored in settings for encryption!
nl: Geen sleutel geleverd of opgeslagen in instellingen voor versleuteling!

en: No Legacy Jobs.
nl: Geen oude banen.

en: No Logs.
nl: Geen logs.

en: No MySQLi extension found. Please install it.
nl: Geen MySQLi extensie gevonden. Installeer deze .

en: No Syncfolders found!
nl: Geen sync mappen gevonden!

en: No access token provided
nl: Geen toegangs token verstrekt

en: No backup jobs set.
nl: Geen back-uptaken ingesteld.

en: No backup scheduled
nl: Geen back-up gepland

en: No backups found.
nl: Geen back-ups gevonden.

en: No block name set.
nl: Geen bloknaam ingesteld.

en: No bucket found!
nl: Geen bucket gevonden!

en: No cloud name set.
nl: Geen cloud naam ingesteld.

en: No container found!
nl: Geen container gevonden!

en: No destination correctly defined for backup! Please correct job settings.
nl: Er is geen correcte bestemming ingesteld voor de back-up! Corrigeer dit .

en: No email set.
nl: Geen e-mail ingesteld.

en: No encryption key was provided. Aborting encryption.
nl: Er is geen versleuteling sleutel opgegeven. Versleuteling afbreken.

en: No files could be found. (List will be generated during next backup.)
nl: Er zijn geen bestanden gevonden. (Bij de volgende back-up wordt er een lijst gegenereerd.)

en: No files/folder for the backup.
nl: Geen bestanden/mappen voor de back-up.

en: No job ID specified!
nl: Geen taak ID opgegeven!

en: No job running
nl: Er loopt geen taak

en: No pagination found.
nl: Geen paginering gevonden.

en: No password set.
nl: Geen wachtwoord ingesteld.

en: No refresh token provided. You may need to reauthenticate with Dropbox
nl: Geen vernieuwingstoken opgegeven. Mogelijk moet je opnieuw verifiëren met Dropbox

en: No tables to backup.
nl: Geen tabellen om te back-uppen.

en: No tables to check.
nl: Geen tabellen om te controleren.

en: Nope, maybe later
nl: Nee, misschien later

en: Normal
nl: Normaal

en: Normal (not translated)
nl: Normaal (niet vertaald)

en: Normal (translated)
nl: Normaal (vertaald)

en: Not Authenticated with Dropbox!
nl: Niet aangemeld bij Dropbox!

en: Not authenticated
nl: Niet geverifieerd

en: Not authenticated!
nl: Niet geverifieerd!

en: Not expected HTTP response:
nl: Onverwachte HTTP reactie:

en: Not needed or set
nl: Niet nodig of ingesteld

en: Not now, thanks
nl: Nu niet, bedankt

en: Not scheduled!
nl: Niet ingepland!

en: Note
nl: Notitie

en: Note: <strong>Full Restore</strong> can only be done if everything is included in the zip file. If your zip file only includes a database export, then only a <strong>Database only</strong> restore can be performed.
nl: Let op: <strong>Volledig terugzetten</strong> kan alleen worden gedaan als alles is opgenomen in het zipbestand. Als je zipbestand alleen een database-export bevat, dan kan alleen <strong>Alleen database</strong> worden teruggezet.

en: Note: Only backups done with BackWPup can be restored.
nl: Let op: alleen back-ups die zijn gemaakt met BackWPup kunnen worden teruggezet.

en: Nothing to abort!
nl: Niets om af te breken!

en: November
nl: november

en: Now Running
nl: Nu bezig

en: Number of files to keep in folder.
nl: Aantal bestanden die bewaard moeten blijven in de map.

en: OAuth tokens have not been set.
nl: OAuth tokens zijn niet ingesteld.

en: OR
nl: OF

en: October
nl: oktober

en: Off
nl: Uit

en: Old URL
nl: Oude URL

en: On
nl: Aan

en: One Zone-Infrequent Access
nl: Eén zone met frequente toegang

en: One backup file deleted | %d backup files deleted
nl[0]: Eén back-upbestand verwijderd
nl[1]: %d back-up bestanden verwijderd

en: One click backup
nl: Back-up in één klik

en: One file deleted from Dropbox | %d files deleted on Dropbox
nl[0]: Een bestand van Dropbox verwijderd
nl[1]: %d bestanden van Dropbox verwijderd

en: One file deleted on FTP server | %d files deleted on FTP server
nl[0]: Eén bestand verwijderd van de FTP server
nl[1]: %d bestanden verwijderd van de FTP server

en: One file deleted on Microsoft Azure container. | %d files deleted on Microsoft Azure container.
nl[0]: Eén bestand verwijderd van Microsoft Azure container.
nl[1]: %d bestanden verwijderd van Microsoft Azure container.

en: One file deleted on Rackspace cloud container. | %d files deleted on Rackspace cloud container.
nl[0]: Eén bestand verwijderd van de Rackspace cloudcontainer.
nl[1]: %d bestanden verwijderd van de Rackspace cloudcontainer.

en: One file deleted on S3 Bucket. | %d files deleted on S3 Bucket
nl[0]: Eén bestand verwijderd van S3 Bucket.
nl[1]: %d bestanden verwijderd van S3 Bucket

en: One file deleted on SugarSync folder | %d files deleted on SugarSync folder
nl[0]: Een bestand verwijderd van de SugarSync map
nl[1]: %d bestanden verwijderd van de SugarSync map

en: One old log deleted | %d old logs deleted
nl[0]: Een oude log verwijderd
nl[1]: %d oude logs verwijderd

en: Operating System
nl: Besturingssysteem

en: Ops! Unfortunately the file doesn't exists. May be was deleted?
nl: Oeps! Helaas, dat bestand bestaat niet. Misschien is het verwijderd?

en: Or a S3 Server URL
nl: Of een S3 server URL

en: Other in wp-content
nl: Overige in wp-content

en: Others in root
nl: Anderen in root

en: Others in wp-content
nl: Anderen in wp-content

en: PHP Memory limit
nl: PHP geheugen limiet

en: PHP Version %1$s is to low, you need Version %2$s or above.
nl: PHP versie %1$s is te laag, je hebt versie %2$s of hoger nodig.

en: PHP cURL extension must be installed to use the full plugin functionality.
nl: De PHP cURL extensie moet worden geïnstalleerd om de volledige functionaliteit van de plugin te kunnen gebruiken.

en: PHP function to connect with explicit SSL-FTP to server does not exist!
nl: PHP functie om te verbinden met de server met explicit SSL-FTP bestaat niet!

en: PHP version
nl: PHP versie

en: Pages
nl: Pagina's

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password cannot be empty
nl: Wachtwoord mag niet leeg zijn

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Path as set by user (symlink?): %s
nl: Pad zoals ingesteld door gebruiker (symlink?): %s

en: Pathstyle-Only Bucket
nl: Bucket met alleen Pathstyle

en: PclZip archive add error: %s
nl: PclZip archief toevoegen fout: %s

en: Please complete the authentication to continue.
nl: Voltooi de authenticatie om verder te gaan.

en: Please do not leave this screen while restoration is in progress. Exiting prematurely could cause an error and potentially break your site.
nl: Verlaat dit scherm niet terwijl het terugzetten bezig is. Voortijdig afsluiten kon een fout veroorzaken en mogelijk je site onderbreken.

en: Please download the key before continuing. If you do not save it locally, you cannot decrypt your backups later.
nl: Download de sleutel voordat je verdergaat. Als je het niet lokaal opslaat, kan je je back-ups later niet decoderen.

en: Please download the private key before continuing. If you do not save it locally, you cannot decrypt your backups later.
nl: Download de privé sleutel voordat je doorgaat. Als je het niet lokaal opslaat, dan kan je later je back-ups niet decoderen.

en: Please enter a public key first, or generate a key pair.
nl: Voer eerst een openbare sleutel in of genereer een sleutelpaar.

en: Please enter your Azure Access Keys
nl: Voer je Azure toegangssleutels in

en: Please enter your private key.
nl: Voer je private sleutel in.

en: Please leave manifest.json untouched and in place. Otherwise it is safe to be ignored.
nl: Laat manifest.json waar het staat en bewerk het niet. Zo is het veilig om genegeerd te worden.

en: Please name this job.
nl: Geef de taak een naam.

en: Please select what files and/or database you want to backup
nl: Selecteer welke bestanden en/of database je wilt back-uppen

en: Please visit each job below and reauthenticate your Dropbox connection.
nl: Ga naar elke taak hieronder en autoriseer je Dropbox verbinding opnieuw.

en: Please wait &hellip;
nl: Please wait &hellip;"

en: Plugin Info
nl: Plugin info

en: Plugin list file name
nl: Bestandsnaam van de pluginslijst

[ctx: Plugin name and link; Plugin Version]
en: %1$s version %2$s. A project by <a href="https://wp-media.me">WP Media</a>.
nl: %1$s versie %2$s. Een project van <a href="https://wp-media.me">WP Media</a>.

[ctx: Plugin name; Plugin Version; plugin url]
en: [INFO] %1$s %2$s; A project of WP Media
nl: [INFO] %1$s %2$s; Een project van WP Media

en: Plugin on wordpress.org
nl: Plugin op wordpress.org

en: Port
nl: Poort

en: Port:
nl: Poort:

en: Posts
nl: Berichten

en: Preview:
nl: Voorbeeld:

[ctx: Pro teaser box]
en: Differential backups to Google Drive and other cloud storage service.
nl: Differentiële back-ups naar Google Drive en andere cloud opslag diensten.

[ctx: Pro teaser box]
en: Easy-peasy wizards to create and schedule backup jobs.
nl: Supermakkelijke wizards om back-up-taken aan te maken en in te plannen.

[ctx: Pro teaser box]
en: First-class <strong>dedicated support</strong> at backwpup.com.
nl: Eerste klas <strong>toegewijde hulp</strong> op backwpup.com.

[ctx: Pro teaser box]
en: Get access to:
nl: Krijg toegang tot:

[ctx: Pro teaser box]
en: Thank you for using BackWPup!
nl: Bedankt voor het gebruiken van BackWPup!

[ctx: Pro teaser box, link text]
en: And more…
nl: En verder...

[ctx: Pro teaser box, link text]
en: Get BackWPup Pro now
nl: Koop BackWPup Pro nu

[ctx: Pro teaser box, link title]
en: Get BackWPup Pro now
nl: BackWPup Pro nu aanschaffen

en: Public key is invalid.
nl: Openbare sleutel is ongeldig.

en: Public key is valid.
nl: Openbare sleutel is geldig.

en: RECOVERABLE ERROR:
nl: HERSTELBARE FOUT:

en: Rackspace Cloud Files Region
nl: Rackspace Cloud Files Regio

en: Rackspace Cloud Keys
nl: Rackspace sleutels voor cloud

en: Rackspace Cloud Settings
nl: Rackspace cloud instellingen

en: Rackspace Cloud container "%s" created.
nl: Rackspace Cloud container "%s" aangemaakt.

en: Rate us on WordPress.org
nl: Waardeer ons op WordPress.org

en: Read our documentation
nl: Lees onze documentatie

en: Ready to <a href="%1$s">set up a backup job</a>? You can <a href="%2$s">use the wizards</a> or plan your backup in expert mode.
nl: Klaar om <a href="%1$s">een back-up-taak in te stellen</a>? Je kunt <a href="%2$s">de wizards gebruiken</a> of je back-ups in expertmodus plannen.

en: Ready to set up a backup job? Use one of the wizards to plan what you want to save.
nl: Klaar om een back-up-taak in te stellen? Gebruik ééen van onze wizards om te plannen wat je wilt bewaren.

en: Ready to set up your first backup?
nl: Klaar om je eerste back-up in te stellen?

en: Reduce server load
nl: Verminder serverload

en: Reduced Redundancy
nl: Veminderde redundancy

en: Region
nl: Regio

en: Repair
nl: Repareren

en: Replacement patterns:
nl: Vervangingspatronen:

en: Reset all settings to default
nl: Zet alles terug naar de basisinstellingen

en: Response Test O.K.
nl: Reactie test oké.

en: Rest assured, all your old backups remain fully operational. You can still view your previous jobs in read-only mode and manage them from %1$shere%2$s. We're actively working to restore the ability to create, edit, and schedule backup jobs as needed. In the meantime, if you prefer the previous setup, you can roll back to an earlier version. Visit %3$sthis link%2$s to access previous versions.
nl: Wees gerust, al je oude back-ups blijven volledig operationeel. Je kunt je vorige taken nog steeds bekijken in alleen-lezen modus en ze beheren vanaf %1$shier%2$s. We werken actief aan het terugzetten van de mogelijkheid om back-up taken aan te maken, te bewerken en in te plannen. In de tussentijd, als je de voorkeur geeft aan de vorige instelling, kun je terugrollen naar een eerdere versie. Bezoek %3$sdeze link%2$s om eerdere versies te openen.

en: Restart after %1$d seconds.
nl: Herstart na %1$d seconden.

en: Restart after getting signal.
nl: Herstart na het ontvangst van het signaal.

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore Backup
nl: Back-up terugzetten

en: Restore Database Only
nl: Alleen database terugzetten

en: Restore Database.
nl: Database terugzetten.

en: Restore Encrypted Backups
nl: Versleutelde back-ups terugzetten

en: Restore Full Backup
nl: Volledige back-up terugzetten

en: Restore Progress.
nl: Vooruitgang terugzetten.

en: Restore Report
nl: Rapport terugzetten

en: Restore backup from:
nl: Back-up terugzetten van:

en: Restore from Amazon S3
nl: Herstellen van Amazon S3

en: Restore from Dropbox
nl: Herstellen vanuit Dropbox

en: Restore from FTP
nl: Herstellen vanaf FTP

en: Restore from Folder
nl: Herstellen vanuit map

en: Restore from Google Drive
nl: Herstellen vanuit Google Drive

en: Restore from Microsoft Azure
nl: Terugzetten vanuit Microsoft Azure

en: Restore manually uploaded Backup Archives
nl: Handmatig geüploade back-up archieven terugzetten

en: Restoring your site from a backup reverts it to its state at that time, losing any changes made afterwards.
nl: Als je je site terugzet vanuit een back-up, wordt deze teruggezet naar de staat van dat moment, waarbij alle wijzigingen die daarna zijn gemaakt verloren gaan.

en: Result
nl: Resultaat

en: Result of table check for %1$s is: %2$s
nl: Resultaat van tabel controle voor %1$s is: %2$s

en: Result of table repair for %1$s is: %2$s
nl: Resultaat van het repareren van de tabel van %1$s is: %2$s

en: Run now
nl: Nu uitvoeren

en: Run the created job
nl: Voer de aangemaakte taak uit

en: Running for: %s seconds
nl: %s seconden bezig

en: Runtime
nl: Looptijd

en: Runtime: %d seconds
nl: Looptijd: %d seconden

en: S3 Access Keys
nl: S3 Toegangssleutel

en: S3 Backup Settings
nl: S3 back-up instellingen

en: S3 Backup settings
nl: S3 back-up instellingen

en: S3 Bucket "%s" does not exist!
nl: S3 Bucket "%s" bestaat niet!

en: S3 Region
nl: S3 Regio

en: S3 Service
nl: S3 dienst

en: S3 Service API: %s
nl: S3 dienst API: %s

[ctx: SIGABRT: Please see http://man7.org/linux/man-pages/man7/signal.7.html for details]
en: Abort signal from abort(3)
nl: Signaal afbreken van afbreken (3)

[ctx: SIGBUS: Please see http://man7.org/linux/man-pages/man7/signal.7.html for details]
en: Bus error (bad memory access)
nl: Busfout (slechte geheugentoegang)

[ctx: SIGFPE: Please see http://man7.org/linux/man-pages/man7/signal.7.html for details]
en: Floating point exception
nl: Drijvende komma uitzondering

[ctx: SIGHUP: Please see http://man7.org/linux/man-pages/man7/signal.7.html for details]
en: Hangup detected on controlling terminal or death of controlling process
nl: Hangup gedetecteerd op controlerende terminal of dood van controleproces

[ctx: SIGILL: Please see http://man7.org/linux/man-pages/man7/signal.7.html for details]
en: Illegal Instruction
nl: Illegale instructie

[ctx: SIGINT: Please see http://man7.org/linux/man-pages/man7/signal.7.html for details]
en: Interrupt from keyboard
nl: Onderbreken vanaf toetsenbord

[ctx: SIGPWR: Please see http://man7.org/linux/man-pages/man7/signal.7.html for details]
en: Power failure
nl: Stroomstoring

[ctx: SIGQUIT: Please see http://man7.org/linux/man-pages/man7/signal.7.html for details]
en: Quit from keyboard
nl: Stoppen met toetsenbord

[ctx: SIGSEGV: Please see http://man7.org/linux/man-pages/man7/signal.7.html for details]
en: Invalid memory reference
nl: Ongeldige geheugenreferentie

[ctx: SIGSTKFLT: Please see http://man7.org/linux/man-pages/man7/signal.7.html for details]
en: Stack fault on coprocessor
nl: Stapelfout op coprocessor

[ctx: SIGSYS: Please see http://man7.org/linux/man-pages/man7/signal.7.html for details]
en: Bad argument to routine
nl: Slecht argument voor routine

[ctx: SIGTERM: Please see http://man7.org/linux/man-pages/man7/signal.7.html for details]
en: Termination signal
nl: Beëindiging signaal

[ctx: SIGURG: Please see http://man7.org/linux/man-pages/man7/signal.7.html for details]
en: Urgent condition on socket
nl: Dringende toestand op socket

[ctx: SIGUSR1: Please see http://man7.org/linux/man-pages/man7/signal.7.html for details]
en: User-defined signal 1
nl: Door gebruiker gedefinieerd signaal 1

[ctx: SIGUSR2: Please see http://man7.org/linux/man-pages/man7/signal.7.html for details]
en: User-defined signal 2
nl: Door gebruiker gedefinieerd signaal 2

[ctx: SIGXCPU: Please see http://man7.org/linux/man-pages/man7/signal.7.html for details]
en: CPU time limit exceeded
nl: Maximale CPU tijd overschreden

[ctx: SIGXFSZ: Please see http://man7.org/linux/man-pages/man7/signal.7.html for details]
en: File size limit exceeded
nl: Maximale bestandsgrootte overschreden

en: SMTP host name
nl: SMTP hostnaam

en: SMTP password
nl: SMTP wachtwoord

en: SMTP secure connection
nl: SMTP beveiligde verbinding

en: SMTP username
nl: SMTP gebruikersnaam

en: SSL-FTP connection
nl: SSL-FTP verbinding

en: STRICT NOTICE:
nl: STRIKT BERICHT:

en: SUCCESSFUL
nl: SUCCESVOL

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Save
nl: Opslaan

en: Save & Continue
nl: Opslaan & doorgaan

en: Save & Test connection
nl: Opslaan & verbinding testen

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save all data from the webserver
nl: Alle gegevens van de webserver opslaan

en: Save all files
nl: Bewaar alle bestanden

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save files encrypted (AES256) on server
nl: Bestanden versleuteld (AES256) opslaan op server

en: Save files encrypted (AES256) on server.
nl: Bestanden versleuteld (AES256) opslaan op server.

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Save your database
nl: Bewaar je database

en: Save your database regularly
nl: Bewaar je database regelmatig

en: Schedule
nl: Schema

en: Schedule execution time
nl: Uitvoertijd van het schema

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Scheduler
nl: Planner

en: Scheduler type
nl: Soort planner

en: Search…
nl: Zoeken…

en: Secret Key
nl: Geheime sleutel

en: Security!
nl: Veilgheid!

en: See all features
nl: Alle functies bekijken

en: Seems there was some error during the restore that need manual action.
nl: Het lijkt erop dat er een fout is opgetreden tijdens het terugzetten die handmatige actie vereist.

en: Select Archive
nl: Archief selecteren

en: Select Files
nl: Selecteer bestanden

en: Select Region
nl: Selecteer regio

en: Select Strategy
nl: Selecteren strategie

en: Select Tables
nl: Selecteer tabellen

en: Select WordPress User
nl: WordPress gebruiker selecteren

en: Select a S3 Service
nl: Selecteer een S3 dienst

en: Select a S3 service
nl: Selecteer een S3 dienst

en: Select one or more areas where you want to backup
nl: Selecteer een of meer gebieden waar je een back-up wilt maken

en: Select region
nl: Regio selecteren

en: Select tables you want to backup
nl: Selecteer tabellen waarvan je een back-up wilt maken

en: Send email settings
nl: Instellingen voor het verzenden van e-mail

en: Send email with log only when errors occur during job execution
nl: Verzend e-mail met log alleen als er fouten optreden tijdens het uitvoeren van de taak

en: Send email with log only when errors occur during job execution.
nl: Stuur e-mail met log alleen als de fouten optreden tijdens het uitvoeren van de taak.

en: Send log to email address
nl: Verstuur logbestand naar e-mailadres

en: Send test email
nl: Verstuur test e-mail

en: Sending email to %s&hellip;
nl: E-mail verzenden naar %s&hellip;

en: Sending method
nl: Verzendmethode

en: Sendmail path
nl: Sendmail pad

en: Separate file / folder name parts with a line-break or a comma. For example /logs/,.log,.tmp
nl: Scheidt de delen van bestand- / map-namen met een nieuwe regel of een komma. Bijvoorbeeld /logs/,.log,.tmp

en: Separate folder names with a line-break or a comma. Folders must be set with their absolute path!
nl: Scheidt mapnamen met een regeleinde of komma. Geef het absolute pad van de mappen!

en: September
nl: september

en: Server Time
nl: Servertijd

en: Server and Login
nl: Server en login

en: Server self connect
nl: Server zelfverbinding

en: Server side encryption
nl: Versleuteling aan de serverkant

en: Setting
nl: Instelling

en: Setting of MySQLi connection timeout failed
nl: Instellen van de MySQLi verbinding time-out is mislukt

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings for database backup
nl: Instellingen voor de database back-up

en: Settings for database check
nl: Instellingen voor de database controle

en: Settings reset to default
nl: Instellingen teruggezet naar de standaardwaarden

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Share your joy with a review on the WordPress repository. Your support inspires us.
nl: Deel je vreugde met een beoordeling op de WordPress repository. Je ondersteuning inspireert ons.

en: Signal "%1$s" (%2$s) is sent to script!
nl: Signaal "%1$s" (%2$s) is verzonden naar script!

en: Signature
nl: Handtekening

en: Site back and shining?
nl: Site terug en glimmen?

en: Site option saved successfully.
nl: Site optie succesvol opgeslagen.

en: Size
nl: Grootte

en: Sorry, you don't have permissions to do that.
nl: Je hebt geen toestemming om dat te doen.

en: Special options
nl: Speciale opties

en: Specify S3 region like "us-west-1"
nl: Specificeer een S3 regio zoals "us-west-1

en: Specify a subfolder where your backup archives will be stored. If you use the App option from above, this folder will be created inside of Apps/BackWPup. Otherwise it will be created at the root of your Dropbox. Already exisiting folders with the same name will not be overriden.
nl: Specificeer een submap waarin je back-up archieven worden opgeslagen. Als je de app optie hierboven gebruikt, wordt deze map aangemaakt binnen Apps/BackWPup. Anders wordt deze aangemaakt in de hoofdmap van je Dropbox. Bestaande mappen met dezelfde naam worden niet overschreven.

en: Standalone Restore App
nl: Standalone herstel app

en: Standard
nl: Standaard

en: Start Restoration
nl: Terugzetten starten

en: Start day
nl: Start dag

en: Start for table backup is not correctly set: %1$s
nl: De start van de tabel back-up is niet juist ingesteld: %1$s

en: Start job
nl: Begin taak

en: Start job with CLI
nl: Taak starten met CLI

en: Start jobs per WP-Cron, URL, system, backend or WP-CLI
nl: Start taken via WP-Cron, URL, system, backend of WP-CLI

en: Start time
nl: Starttijd

en: Start wizard
nl: Begin met de wizard

en: Starting job
nl: Taak wordt gestart

en: Starting upload to FTP &#160;&hellip;
nl: Start upload naar FTP &#160;&hellip;

en: Starting upload to MS Azure&#160;&hellip;
nl: Uploaden naar MS Azure begint&#160;&hellip;

en: Starting upload to S3 Service&#160;&hellip;
nl: De upload naar S3 dienst wordt gestart&#160;&hellip;

en: Starting upload to SugarSync&#160;&hellip;
nl: Upload naar SugarSync wordt gestart&#160;&hellip;

en: Status-Code: %d
nl: Status code: %d

en: Stay on this page until the process is complete.
nl: Blijf op deze pagina totdat het proces is afgerond.

en: Step aborted: too many attempts!
nl: Stap afgebroken: te veel pogingen!

en: Storage
nl: Opslag

en: Storage Class: %s
nl: Opslag klasse: %s

en: Storages Settings
nl: Instellingen opslag

en: Store your backup on your favorite cloud storage platforms
nl: Sla je back-up op je favoriete platforms voor cloud opslag op

en: Store your backup on your website's server
nl: Sla je back-up op de server van je site op

en: Stored on
nl: Opgeslagen op

en: Stream must be a resource
nl: Stream moet een gegevensbron zijn

en: Success
nl: Succes

en: Sugar Sync Root
nl: Sugar synchronisatie root

en: Sugar Sync Settings
nl: Instellingen voor sugar synchronisatie

en: Sugarsync Login
nl: Sugarsync login

en: Sunday
nl: Zondag

en: Supported archive format zip,tar,tar.gz
nl: Ondersteund archief format zip,tar,tar.gz

en: Sure, happy to!
nl: Natuurlijk, graag gedaan!

en: Symmetric encryption will be used for the archive.
nl: Voor het archief wordt symmetrische encryptie gebruikt.

en: Sync folder selection
nl: Sync map selectie

en: Synchronize file by file to destination
nl: Synchroniseer bestand per bestand naar bestemming

en: System: %s
nl: Systeem: %s

en: Table %1$s is a view. Not checked.
nl: Tabel %1$s is een view. Niet gecontroleerd.

en: Table %1$s is not a MyISAM/InnoDB table. Not checked.
nl: Tabel %1$s is geen MyISAM/InnoDB tabel. Niet gecontroleerd.

en: Tables Scheduled Settings
nl: Tabellen geplande instellingen

en: Tables to backup
nl: Tabellen naar back-up

en: Temp folder
nl: Tijdelijke map

en: Temp folder %s doesn't exist.
nl: Tempmap %s bestaat niet.

en: Temporary folder %s is not writable.
nl: Tijdelijke map %s is niet beschrijfbaar.

en: Test Connection
nl: Test verbinding

en: Test the installation
nl: Test de installatie

[ctx: Text of ZipArchive status Message]
en: ZipArchive returns status: %s
nl: ZipArchive geeft status %s terug

en: Thank you for your understanding and continued support.
nl: Bedankt voor je begrip en voortdurende ondersteuning.

en: Thanks for your rating! We appreciate your feedback and support.
nl: Bedankt voor je waardering! We waarderen je feedback en steun.

en: The --type flag is mandatory and must be specified.
nl: De -- type vlag is vereist en moet worden opgegeven.

en: The Backup archive will be too large for file operations with this PHP Version. You might want to consider splitting the backup job in multiple jobs with less files each.
nl: Het back-up archief wordt te groot voor bestand bewerkingen met deze PHP versie. Je zou kunnen overwegen om de back-up taak op te delen in meerdere taken met elk minder bestanden.

en: The Dropbox API is discontinuing long-lived access tokens. To conform to these new changes, we must implement the use of refresh tokens, which can only be fetched when you reauthenticate.
nl: De Dropbox API stopt met langlevende toegangstokens. Om aan deze nieuwe wijzigingen te voldoen, moeten we het gebruik van vernieuwings tokens implementeren, die alleen kunnen worden opgehaald wanneer je opnieuw kunt verifiëren.

en: The HTTP response test result is a wrong HTTP status: %s. It should be status 200.
nl: De HTTP reactie test geeft een verkeerde HTTP status: %s. Het moet status 200 zijn.

en: The HTTP response test result is an error: "%s".
nl: De HTTP reactie test geeft een fout bericht: "%s".

en: The S3 signature version like "v4", default "latest"
nl: De versie van de S3 handtekening zoals "v4", standaard "laatste"

en: The S3 version for the API like "2006-03-01", default "latest"
nl: De S3-versie voor de API zoals "2006-03-01", standaard "latest"

en: The XML file could not be read
nl: Het XML bestand kon niet gelezen worden

en: The backup will be restored in the database of your choice. Proceed with caution as it will overwrite all information within the database. We provide you a way to test the database connection beforehand.
nl: De back-up wordt teruggezet in de database van je keuze. Ga voorzichtig te werk, want het zal alle informatie binnen de database overschrijven. We bieden je een manier om de database verbinding vooraf te testen.

en: The backup will keep running. You’ll get a notification when it’s done.
nl: De back-up blijft uitgevoerd worden. Je krijgt een melding als hij klaar is.

en: The bucket name must be alphanumeric characters only and in lowercase.
nl: De naam van de bucket mag alleen alfanumerieke tekens en kleine letters bevatten.

en: The container name must be alphanumeric characters only and in lowercase.
nl: De naam van de container mag alleen bestaan uit alfanumerieke tekens en kleine letters.

en: The file name of an archive cannot be empty.
nl: De naam van een archief mag niet leeg blijven.

en: The first backup will be created right after saving the options
nl: De eerste back-up wordt direct na het opslaan van de opties gemaakt

en: The first step is to upload a backup file. You can simply drag'n'drop a ZIP file of your backup into the box below or click on the `Select Archive` button and select the file using the file explorer.
nl: De eerste stap is het uploaden van een back-up bestand. Je kunt gewoon een ZIP bestand van je back-up in de box hieronder slepen of op de knop `Selecteren archief` klikken en het bestand selecteren met de bestandsverkenner.

en: The given URI is invalid.
nl: De opgegeven URI is ongeldig.

en: The job "%1$s" destination "%2$s" is not configured properly
nl: De bestemming "%1$s" van de taak "%2$s" is niet goed ingesteld

en: The job "%s" needs properly configured destinations to run!
nl: De bestemmingen van de taak "%s" moeten correct ingesteld worden om uitgevoerd te kunnen worden!

en: The page will update automatically when it’s ready to download. The backup will keep running. You’ll get a notification when it’s done.
nl: De pagina zal automatisch updaten als hij klaar is om te downloaden. De back-up blijft uitgevoerd worden. Je krijgt een melding als hij klaar is.

en: The provided XML is invalid
nl: De opgegeven XML is ongeldig

en: The recommended value is 20 MB.
nl: De aanbevolen waarde is 20 MB.

en: The restoration is now complete!
nl: De terugzetting is nu afgerond!

en: The second option is a database only restore. Choosing this option will restore only the database dump. No files will be restored.
nl: De tweede optie is alleen de database terugzetten. Kies je deze optie, dan wordt alleen de database dump teruggezet. Er worden geen bestanden teruggezet.

en: The settings configured on this page for a one-time backup do not alter the settings of your scheduled backups.<br />They apply to this backup only
nl: De instellingen die op deze pagina zijn geconfigureerd voor een eenmalige back-up veranderen niets aan de instellingen van je geplande back-ups.<br />Ze zijn alleen van toepassing op deze back-up

en: The signature for the API like "v4"
nl: De handtekening voor de API, zoals "v4

en: The stream is not readable
nl: De stream is niet leesbaar

en: The upload of the file should start automatically and you will be lead to the next step.
nl: Het uploaden van het bestand zou automatisch moeten beginnen en je wordt naar de volgende stap geleid.

en: Themes
nl: Thema's

en: There are a couple of general options for backup jobs. Set them here.
nl: Er is een aantal algemene opties voor back-up-taken. Stel ze hier in.

en: There are errors. Please correct them, or BackWPup cannot work.
nl: Er zijn fouten. Verbeter ze , anders werkt BackWPup niet.

en: There are some warnings. BackWPup will work, but with limitations.
nl: Er zijn wat waarschuwingen. BackWPUp werkt, maar met beperkingen.

en: There is a PHP bug (<a href="https://bugs.php.net/43817">bug #43817</a>), which is triggered on some versions of Windows and IIS. Checking this box will enable a workaround for that bug. Only enable if you are getting errors about &ldquo;Permission denied&rdquo; in your logs.
nl: Er is een PHP bug (<a href="https://bugs.php.net/43817">bug #43817</a>) die problemen veroorzaakt in sommige versies van Windows en IIS. Als je dit selectievakje aanvinkt wordt een workaround voor deze bug gebruikt. Gebruik dit alleen als je foutmeldingen in je logs krijgt over &ldquo;Permission denied&rdquo;.

en: There seems to be a problem with the archive. It is neither an archive nor a SQL file. Try again and repeat the upload.
nl: Er lijkt een probleem te zijn met het archief. Het is geen archief en ook geen SQL bestand. Probeer het opnieuw en herhaal de upload.

en: This adds short pauses to the process. Can be used to reduce the CPU load.
nl: Hiermee wordt een korte pauze aan het proces toegevoegd. Kan gebruikt worden om de CPU-belasting te verminderen.

en: This archive method can only add one file
nl: Deze manier van archiveren kan maar één bestand per keer toevoegen

en: This do an empty output on job working. This can help in some situations or can break the working. You must test it.
nl: Dit zorgt voor een lege output op de werkende taak. Dit kan in sommige gevallen handig zijn maar kan een werkende taak ook stuk maken. Je moet dit testen.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
nl: Het lijkt of dit geen WXR bestand is, het WXR versie nummer ontbreekt of is ongeldig

en: This ensures the backup will run smoothly on IIS without errors.
nl: Dit zorgt ervoor dat de back-up soepel zonder fouten wordt uitgevoerd op IIS.

en: This feature is only available in the Pro version.
nl: Deze functie is alleen beschikbaar in de Pro versie.

en: This job is a&#160;&hellip;
nl: Deze taak is een&#160;&hellip;

en: This means you will lose the ability to restore your site to the state captured in this backup.
nl: Dit betekent dat je de mogelijkheid verliest om je site terug te zetten naar de staat die is vastgelegd in deze back-up.

en: This option is only available if your server supports SSL connections.
nl: Deze optie is alleen beschikbaar als je server SSL verbindingen ondersteunt.

en: This option restores everything. Your database as well as all files within the backup are restored. The backup usually holds files from your <code>wp-content/</code> directory.
nl: Deze optie zet alles terug. Je database en alle bestanden in de back-up worden teruggezet. De back-up bevat meestal bestanden uit je <code>wp-content/</code> folder.

en: This page provides two options you can choose from. Your decision affects the behavior of the restore process and decides which files are going to be restored.
nl: Deze pagina biedt twee opties waaruit je kunt kiezen. Je keuze beïnvloedt het gedrag van het terugzetten en bepaalt welke bestanden worden teruggezet.

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Time
nl: Tijd

en: Timeout for FTP connection
nl: Time-out voor FTP-verbinding

en: Timeout for FTP connection (in seconds)
nl: Time-out voor FTP verbinding (in seconden)

en: To email address (separate with commas for multiple addresses)
nl: Naar e-mailadres (gescheiden door komma's voor meerdere adressen)

en: To ensure the proper functioning of the plugin, it is essential to complete the authentication process before proceeding. Please make sure that all required steps have been followed. Once done, click the 'Authentication Complete' button to continue.
nl: Voor een goede werking van de plugin is het essentieel om het authenticatieproces te voltooien voordat je verder gaat. Zorg er voor dat je alle vereiste stappen hebt gevolgd. Klik op de knop 'Authenticatie afgerond' om verder te gaan.

en: To ensure the reliability and security of your backups, we have automatically switched your backup schedules to use WordPress's native cron system. This change ensures that your scheduled backups will continue to run smoothly without any interruption.
nl: Om de betrouwbaarheid en beveiliging van je back-ups te garanderen, hebben we je back-up schema's automatisch omgeschakeld naar het native cron systeem van WordPress. Deze verandering zorgt ervoor dat je geplande back-ups soepel en zonder onderbreking blijven draaien.

en: Trigger WordPress Cron:
nl: Trigger WordPress cron:

en: Try to repair defect table
nl: Probeer de defecte tabel te repareren

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Type
nl: Soort

en: URI must not be empty.
nl: URI mag niet leeg zijn.

en: Unable to delete unencrypted archive.
nl: Kan niet-versleuteld archief niet verwijderen.

en: Unable to rename encrypted archive.
nl: Kan versleuteld archief niet hernoemen.

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Untitled
nl: Zonder titel

en: Upgrade to Pro
nl: Upgraden naar pro

en: Upgrade to a Complete BackWPup Experience!
nl: Upgrade naar een complete backWPup ervaring!

en: Upload for %s aborted.
nl: Upload van %s afgebroken.

en: Upload to Rackspace cloud started &hellip;
nl: Upload naar Rackspacecloud is gestart&hellip;

en: Uploaded file size and local file size don't match.
nl: De grootte van het geüploade bestand en het lokale bestand zijn niet hetzelfde.

en: Uploading %s of data
nl: %s aan gegevens aan het uploaden

en: Uploading to Dropbox&#160;&hellip;
nl: Bezig met uploaden naar Dropbox&#160;&hellip;

en: Use <a href="http://wp-cli.org/">WP-CLI</a> to run jobs from commandline.
nl: Gebruik <a href="http://wp-cli.org/">WP-CLI</a> om taken uit te voeren via de commandline.

en: Use FTP Passive Mode.
nl: Gebruik FTP passieve modus.

en: Use FTP passive mode
nl: FTP passieve modus gebruiken

en: Use WordPress settings
nl: Gebruik de WordPress instellingen

en: Use explicit SSL-FTP connection.
nl: Gebruik expliciet een SSL-FTP verbinding.

en: Use explicit SSL-FTP connexion
nl: Expliciete SSL-FTP verbinding gebruiken

en: Use one folder above as WP install folder
nl: Gebruik een map er boven als WP-installatiemap

en: Use one folder above as WordPress install folder! That can be helpful, if you would backup files and folder that are not in the WordPress installation folder. Or if you made a "<a href="https://codex.wordpress.org/Giving_WordPress_Its_Own_Directory">Giving WordPress Its Own Directory</a>" installation. Excludes must be configured again.
nl: Gebruik een map er boven als WordPress installatie map! Dat zou handig kunnen zijn als je bestanden en mappen wilt back-uppen die niet in de WordPress installatie map aanwezig zijn. Of als je een "<a href="https://codex.wordpress.org/Giving_WordPress_Its_Own_Directory">Geef WordPress zijn eigen map</a>" installatie hebt gemaakt. Uitgesloten bestanden en mappen moeten opnieuw ingesteld worden.

en: Use one of the wizards to plan a backup, or use <a href="%s">expert mode</a> for full control over all options.
nl: Gebruik één van de wizards om een back-up te plannen of gebruik <a href="%s">expert modus</a> om volledige controle te krijgen over alle opties.

en: Use the short links in the <strong>First steps</strong> box to plan and schedule backup jobs.
nl: Gebruik de korte links in het <strong>Eerste stappen</strong>-gedeelte om back-up-taken te plannen en in te stellen.

en: Use your backup archives to save your entire WordPress installation including <code>/wp-content/</code>. Push them to an external storage service if you don’t want to save the backups on the same server.
nl: Gebruik je back-up archieven om je hele WordPress installatie te bewaren, inclusief <code>/wp-content/</code>. Verstuur ze naar een externe opslagdienst als je de back-ups niet op dezelfde server wilt opslaan.

en: Use your backup archives to save your entire WordPress installation including <code>/wp-content/</code>. Push them to an external storage service if you don’t want to save the backups on the same server. With a single backup archive you are able to restore an installation. Use the integrated restore feature to restore your site directly from your WordPress backend or the Restore Standalone App in case your site is destroyed completely.
nl: Gebruik je back-up archieven om je volledige WordPress installatie op te slaan, inclusief <code>/wp inhoud/</code>. Push ze naar een externe opslagdienst als je de back-ups niet op dezelfde server wilt opslaan. Met één back-up archief kun je een installatie herstellen. Gebruik de geïntegreerde terugzet functie om je site rechtstreeks vanuit je WordPress-backend of de Restore Standalone App terug te zetten voor het geval je site volledig wordt vernietigd.

en: Useful for undoing changes or fixing problems.
nl: Handig om wijzigingen ongedaan te maken of problemen op te lossen.

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username cannot be empty
nl: Gebruikersnaam mag niet leeg zijn

en: Validation failed with %1$d errors
nl: Validatie mislukt met %1$d fouten

en: Value
nl: Waarde

en: Version
nl: Versie

en: Video: Creating Full Backups
nl: Video: Volledige Back-ups maken

en: Video: Daily Backups
nl: Video: Dagelijkse Back-ups

en: Video: Introduction
nl: Video: Introductie

en: Video: Restoring Backups
nl: Video: Back-ups worden teruggezet

en: Video: Settings
nl: Video: Instellingen

en: View
nl: Toon

en: View details
nl: Bekijk details

en: WARNING
nl: WAARSCHUWING

en: WARNING:
nl: WAARSCHUWING:

en: WP Export file can not be checked, because no XML extension is loaded, to ensure the file verification.
nl: Het WP Export bestand kan niet worden gecontroleerd omdat er geen XML extensie is geladen om de bestand verificatie te garanderen.

en: WP Export file could not written.
nl: WP-exportbestand kon niet worden geschreven.

en: WP Export file is a valid WXR file.
nl: WP exportbestand is een geldig WXR bestand.

en: WP Export: Post type “%s” does not allow export.
nl: WP export: berichttype “%s” staat geen export toe.

en: WP Http Error: %s
nl: WP Http fout: %s

en: WP Http Error: <code>%s</code>
nl: WP http fout: <code>%s</code>

en: WP maximum memory limit
nl: WP maximale geheugen limiet

en: WP memory limit
nl: WP geheugen limiet

en: WP-Cron seems to be broken. But it is needed to run scheduled jobs.
nl: WP-Cron lijkt niet te werken. Maar dat is nodig om geplande taken uit te voeren.

en: WP-Cron url
nl: WP-Cron URL

en: Warning: No storage method is configured. Your backup will not work!
nl: Waarschuwing: er is geen opslagmethode geconfigureerd. Je back-up werkt niet!

en: Warnings:
nl: Waarschuwingen:

en: We are creating a backup of your site…
nl: We maken een back-up van je site…

en: We have discontinued support for scheduling backups via EasyCron. After careful consideration, we decided to streamline our plugin by focusing on solutions that are more widely used and actively maintained within the WordPress ecosystem. Unfortunately, EasyCron does not meet these criteria.
nl: We hebben de ondersteuning voor het plannen van back-ups via EasyCron stopgezet. Na rijp beraad hebben we besloten om onze plugin te stroomlijnen door ons te richten op oplossingen die breder worden gebruikt en actief worden onderhouden binnen het WordPress ecosysteem. Helaas voldoet EasyCron niet aan deze criteria.

en: We have identified a critical issue with the recent BackWPup 5.1 update: all backup jobs %1$screated prior to version 5%2$s are now disabled and not running. Unfortunately, reverting to a previous version will not restore these jobs. 
    			%3$sWe are actively working on solutions to assist you in restoring your backups, and we anticipate these will be available with the upcoming 5.1.3 update in just a few days.
    			%3$sTo check if your backup jobs are affected, please click %4$shere%5$s.
    			%3$sIf you are impacted and cannot wait for the update, you can restore a database backup from before version 5.1 to recover your previous jobs.
    			%3$sWe sincerely apologize for this inconvenience and appreciate your patience and understanding.
nl: We hebben een kritiek probleem vastgesteld met de recente BackWPup 5.1 update: alle back-up taken %1$sdie zijn aangemaakt vóór versie 5%2$s zijn nu uitgeschakeld en worden niet uitgevoerd. Terugzetten naar een vorige versie zal deze taken helaas niet terugzetten. 
    			%3$sWe werken actief aan oplossingen om je te helpen bij het terugzetten van je back-ups, en we verwachten dat deze beschikbaar zullen zijn met de komende 5.0 update.1.3 update binnen enkele dagen beschikbaar zullen zijn.
    			%3$sOm te controleren of je back-uptaken worden beïnvloed, klik je %4$shier%5$s.
    			%3$sAls je wordt beïnvloed en niet kunt wachten op de update, kun je een database back-up terugzetten van vóór versie 5.1 om je eerdere taken te herstellen.
    			%3$sWe bieden onze oprechte excuses aan voor dit ongemak en waarderen je geduld en begrip.

en: We recommend to install the PHP FTP extension to use the FTP backup destination.
nl: We raden je aan om de PHP FTP extensie te installeren om de FTP back-up bestemming te kunnen gebruiken.

en: We recommend to run a PHP version above %1$s to get the full plugin functionality. You are using version %2$s now.
nl: We raden aan om een ​​PHP versie boven %1$s uit te voeren om de volledige plugin functionaliteit te krijgen. Je gebruikt nu versie %2$s.

en: We've brought back unlimited backup jobs, enhanced the "Backup Now" feature, and added customizable backup titles, among other improvements. Check out our %1$sblog post%2$s to learn more about these updates.
nl: We hebben onbeperkte back-up taken teruggebracht, de "Nu back-uppen" functie verbeterd en aanpasbare back-up titels toegevoegd, naast andere verbeteringen. Bekijk ons %1$sblogbericht%2$s om meer te lezen over deze updates.

en: We've completely redesigned the interface for a simpler and easier backup experience. Rest assured, all your old backups remain fully operational. Custom jobs are now replaced by two default ones: Files Backup & Database Backup.
nl: We hebben de interface volledig opnieuw ontworpen voor een eenvoudigere en gemakkelijkere back-upervaring. Wees gerust, al je oude back-ups blijven volledig operationeel. Aangepast taken zijn nu vervangen door twee standaard taken: bestanden back-up & database back-up.

en: Website Migration
nl: Migratie van sites

en: Website Server
nl: Site server

en: Website storage
nl: Site opslag

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Welcome to BackWPup
nl: Welkom bij BackWPup

en: Welcome to BackWPup Pro
nl: Welkom bij BackWPup Pro

en: Welcome to BackWPup Restore. This tool helps you to restore a backup of your WordPress installation. Each step of the restore process will be explained in this box to get you quickly running.
nl: Welkom bij BackWPup terugzetten. Dit gereedschap helpt je om een back-up van je WordPress installatie terug te zetten. Elke stap van het terugzetten wordt uitgelegd in deze box om je snel op weg te helpen.

en: We’re also working on a new, simpler UI to make protecting your website even easier, with some settings updated along the way.
nl: We werken ook aan een nieuwe, eenvoudigere UI om het beschermen van je site nog eenvoudiger te maken, met onderweg een aantal instellingen geüpdatet.

en: We’re sorry to hear that. How can we assist you in resolving these issues?
nl: Wat vervelend om te horen. Hoe kunnen we je helpen deze problemen op te lossen?

en: We’ve listened to your feedback and are happy to announce that this new version brings back the option to pick the exact day for monthly backups, 
    			as well as a “Backup Now” button for each scheduled job—among other improvements. Check out our %1$sblog post%2$s to learn more.
nl: We hebben geluisterd naar je feedback en zijn blij te kunnen aankondigen dat deze nieuwe versie de optie terugbrengt om de exacte dag te kiezen voor maandelijkse back-ups, 
    			evenals een "Back-up nu" knop voor elke geplande taak - Naast andere verbeteringen. Bekijk ons %1$sblog bericht%2$s om verder te lezen.

en: What do you want to backup?
nl: Wat wil je back-uppen?

en: What do you want to save in this backup?
nl: Wat wil je opslaan in deze back-up?

en: What?
nl: Wat?

en: When this limit is exceeded, the oldest backup will be deleted.
nl: Als deze limiet wordt overschreden, wordt de oudste back-up verwijderd.

en: When to automatically create your backup?
nl: Wanneer automatisch je back-up maken?

en: When?
nl: Wanneer?

en: Where should your backup file be stored?
nl: Waar moeten je back-up bestanden opgeslagen worden?

en: Where to store your backup?
nl: Waar bewaar je je back-up?

en: Where?
nl: Waar?

en: Will be used to protect job starts from unauthorized person.
nl: Wordt gebruikt om te voorkomen dat een onbevoegd persoon een taak begint.

en: Windows IIS compatibility
nl: Windows IIS compatibiliteit

en: With BackWPup you can schedule the database backup to run automatically. With a single backup file you can restore your database. You should <a href="%s">set up a backup job</a>, so you will never forget it. There is also an option to repair and optimize the database after each backup.
nl: Met BackWPup kun je instellen dat de database-back-up automatisch wordt uitgevoerd. Je kunt je database herstellen met een enkel back-up-bestand. Je zou eigenlijk <a href="%s">een back-up-taak moeten instellen</a> zodat je het nooit kan vergeten. Er is ook een optie om de database te repareren en te optimaliseren na elke back-up.

en: With a single backup archive you are able to restore an installation. Use our restore feature, which is integrated in BackWPup Pro to restore your website directly from your WordPress backend. We also provide a restore standalone app with the Pro version to restore your site in case it is destroyed completely.
nl: Met een enkel back-up archief ben je in staat om een installatie te herstellen. Gebruik onze herstelfunctie, die is geïntegreerd in BackWPup Pro om je site rechtstreeks vanuit je WordPress backend te herstellen. We bieden ook een standalone app voor het herstellen met de Pro versie om je site te herstellen voor het geval deze volledig kapot gaat.

en: Wizard for scheduled backup jobs
nl: Wizard voor geplande back-up-taken

en: Wizard for system tests
nl: Wizard voor systeemtests

en: Wizard to import settings and backup jobs
nl: Wizard om instellingen en back-up-taken te importeren

en: WordPress Core
nl: WordPress core

en: WordPress User
nl: WordPress gebruiker

[ctx: WordPress Version; Blog url]
en: [INFO] WordPress %1$s on %2$s
nl: [INFO] WordPress %1$s op %2$s

en: WordPress XML Export
nl: WordPress XML-export

en: WordPress XML export
nl: WordPress XML-export

en: WordPress tables only
nl: Alleen WordPress-tabellen

en: WordPress version
nl: WordPress versie

en: Working as <a href="http://wikipedia.org/wiki/Cron">Cron</a> schedule:
nl: Uitgevoerd als <a href="http://wikipedia.org/wiki/Cron">Cron</a> schema:

en: Wrong BackWPup JobID
nl: Verkeerde BackWPup taak ID

en: Wrong block type set.
nl: Verkeerd type blok ingesteld.

en: XML ERROR (%s): %s
nl: XML FOUT (%s): %s

en: XML Export file name
nl: XML-export bestandsnaam

en: XML WARNING (%s): %s
nl: XML WAARSCHUWING (%s): %s

en: XML database backup as PHPMyAdmin schema
nl: XML van de database back-up als PHPMyAdmin schema

en: XML export
nl: XML-export

en: You are about to delete this backup archive. 'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt om dit back-up archief te verwijderen
    'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: You can backup all your attachments, also all system files, plugins and themes in a single file. You can <a href="%s">create a job</a> to update a backup copy of your file system only when files are changed.
nl: Je kunt al je bijlages back-uppen in één bestand, dus ook alle systeembestanden, plugins en thema's. Je kunt <a href="%s">een taak aanmaken</a> om een back-up kopie van je bestanden alleen te updaten als er bestanden gewijzigd zijn.

en: You can choose the built-in WordPress export format in addition or exclusive to save your data. This works in automated backups too of course. The advantage is: you can import these files into a blog with the regular WordPress importer.
nl: Je kunt ook de door WordPress ingebouwde export formaten kiezen om je gegevens op te slaan. Dit werkt natuurlijk ook voor geautomatiseerde back-ups. Het voordeel is dat je deze bestanden kunt importeren in een blog met de standaard WordPress importeerfunctie.

en: You can exclude files and folders in each section using the PRO Version.
nl: Je kunt bestanden en mappen in elke sectie uitsluiten met de PRO versie.

en: You can now restore your WordPress backups in just a few clicks with the free version of BackWPup.
nl: Je kunt nu je WordPress back-ups terugzetten in slechts een paar klikken met de gratis versie van BackWPup.

en: You can select where to store your backups and configure each storage.
nl: Je kunt selecteren waar je je back-ups wilt opslaan en elke opslag configureren.

en: You can still view your old jobs in read-only mode and manage them from the settings page. For help navigating the new layout, our <a href="https://backwpup.com/backwpup-5-0/">blog post</a> is here to guide you swiftly through the changes.
nl: Je kunt je oude taken nog steeds bekijken in de alleen-lezen modus en ze beheren via de instellingen pagina. Als je hulp nodig hebt bij het navigeren door de nieuwe lay-out, kun je terecht bij ons <a href="https://backwpup.com/backwpup-5-0/"> blog bericht</a> om je snel door de veranderingen te loodsen.

en: You can use absolute or relative path! Relative path is relative to %s.
nl: Je kunt zowel absolute als relatieve paden gebruiken. Het relatieve pad is relatief ten opzichte van %s.

en: You have one or more BackWPup jobs that need to reauthenticate with Dropbox.
nl: Je hebt een of meer BackWPup taken die opnieuw moeten worden geverifieerd met Dropbox.

en: You may have noticed the manifest.json file in this archive.
nl: Wellicht heb je het manifest.json bestand in dit archief opgemerkt.

en: You may now continue using your site as usual.
nl: Je kunt je site nu gewoon blijven gebruiken.

en: You must generate your encryption key in BackWPup Settings before you can enable this option.
nl: Je moet je versleuteling sleutel genereren in BackWPup instellingen voordat je deze optie kunt inschakelen.

en: You must have the MySQLi extension installed and a MySQL server version of %1$s or higher to use this plugin. You are using version %2$s now.
nl: Je moet de MySQLi extensie hebben geïnstalleerd en een MySQL server versie %1$s of hoger om deze plugin te kunnen gebruiken. Je gebruikt nu versie %2$s.

en: You must run WordPress version %1$s or higher to use this plugin. You are using version %2$s now.
nl: Je moet WordPress versie %1$s of hoger gebruiken om deze plugin te gebruiken. Je gebruikt nu versie %2$s.

en: You reached the last step. Now you're ready to restore the data. Simply press the <strong>Start</strong> button and the restore starts.
nl: Je hebt de laatste stap bereikt. Nu ben je klaar om de gegevens terug te zetten. Druk gewoon op de knop <strong>Start</strong> en het terugzetten begint.

en: You scheduled a new backup successfully!<br>Now you can configure it as you wish.
nl: Je hebt succesvol een nieuwe back-up gepland!<br>Nu kun je het configureren zoals je wilt.

en: You will find debug information below. Click the button to copy the debug info to send to support.
nl: Je vind de debug informatie hieronder. Klik op de knop om de debug informatie te kopiëren en naar ondersteuning te sturen.

en: You're currently using BackWPup version 5.0, featuring a completely redesigned interface.
nl: Je gebruikt nu BackWPup versie 5.0, met een volledig opnieuw ontworpen interface.

en: Your Name &lt;mail@domain.tld&gt;
nl: Je naam &lt;mail@domain.tld&gt;

en: Your backup will be created using the data and the storage location you selected for your scheduled backup.
nl: Je back-up wordt gemaakt met de gegevens en de opslaglocatie die je hebt geselecteerd voor je geplande back-up.

en: Your download has been generated. It should begin downloading momentarily.
nl: Je download is gegenereerd. Het zou even moeten beginnen met downloaden.

en: Your download is being generated &hellip;
nl: Je download wordt gegenereert &hellip;"

en: Your restore was successful and everything should be back to normal.
nl: Je terugzetting was succesvol en alles zou weer normaal moeten zijn.

en: Your scheduled backup needs a title.
nl: Je geplande back-up heeft een titel nodig.

en: You’re done with your manual backup.
nl: Je bent klaar met je handmatige back-up.

en: You’re just a few steps away from creating a new backup of your site.
nl: Je bent nog maar een paar stappen verwijderd van het maken van een nieuwe back-up van je site.

en: You’ve set up your first backup.
nl: Je hebt je eerste back-up ingesteld.

en: ZIP archive cannot be closed correctly
nl: ZIP bestand kan niet op de goede manier worden afgesloten

en: ZipArchive PHP class is missing, so BackWPUp will use PclZip instead.
nl: ZipArchive PHP klasse ontbreekt, dus BackWPUp zal in plaats daarvan PclZip gebruiken.

[ctx: ZipArchive open() result]
en: Cannot create zip archive: %d
nl: Kan zip archief %d niet aanmaken

en: [INFO] BackWPup job start with EasyCron.com
nl: [INFO] BackWPup taak gestart met EasyCron.com

en: [INFO] BackWPup job start with link is active
nl: [INFO] BackWPup-taak start met link is actief

en: [INFO] BackWPup job started form commandline interface
nl: [INFO] BackWPup-taak gestart vanaf de commandline omgeving

en: [INFO] BackWPup job started from external url
nl: [INFO] BackWPup-taak werd gestart vanaf een externe url

en: [INFO] BackWPup job started from wp-cron
nl: [INFO] BackWPup-taak opgestart door wp-cron

en: [INFO] BackWPup job started manually
nl: [INFO] BackWPup-taak is handmatig gestart

en: [INFO] BackWPup job: %1$s
nl: [INFO] BackWPup taak: %1$s

en: [INFO] BackWPup no automatic job start configured
nl: [INFO] BackWPup automatische start van taken niet ingesteld

en: [INFO] Backup file is: %s
nl: [INFO] Back-up bestand is: %s

en: [INFO] Backup type is: %s
nl: [INFO] Back-up-soort is: %s

en: [INFO] Cron: %1$s; Next: %2$s
nl: [INFO] Cron: %1$s; volgende: %2$s

en: [INFO] Cron: %s; Next: %s
nl: [INFO] Cron: %s; Volgende: %s

en: [INFO] Log Level: %1$s %2$s
nl: [INFO] log niveau %1$s %2$s

en: [INFO] Logfile is: %s
nl: [INFO] Logbestand is: %s

en: [INFO] Maximum PHP script execution time is %1$d seconds
nl: [INFO] Maximum tijd om het PHP-script uit te voeren is %1$d seconden

en: [INFO] MySQL ver.: %s
nl: [INFO] MySQL versie: %s

en: [INFO] PHP ver.:
nl: [INFO] PHP-ver.:

en: [INFO] Runs with user: %1$s (%2$d)
nl: [INFO] Loopt met gebruiker: %1$s (%2$d)

en: [INFO] Script restart time is configured to %1$d seconds
nl: [INFO] aantal seconden waarna het script opnieuw start is ingesteld op %1$d

en: [INFO] Temp folder is: %s
nl: [INFO] Temp-map is: %s

en: [INFO] Web Server: %s
nl: [INFO] Webserver: %s

en: [INFO] curl ver.: %1$s; %2$s
nl: [INFO] curl versie: %1$s; %2$s

en: a S3 Server URL
nl: een S3 server URL

en: advanced
nl: uitgebreid

en: all
nl: alle

en: backup created with warnings in %s seconds. Please resolve them for correct execution.
nl: back-up gemaakt met waarschuwingen in %s seconden. Los ze op voor een correcte uitvoering.

en: basic
nl: eenvoudig

en: cURL SSL version
nl: cURL SSL versie

en: cURL version
nl: cURL versie

en: daily
nl: dagelijks

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: from %s
nl: van %s

en: hourly
nl: ieder uur

en: manifest.json might be needed for later restoring a backup from this archive.
nl: manifest.json zou nodig kunnen zijn om later een back-up te kunnen herstellen uit dit archief.

en: manually only
nl: alleen handmatig

en: monthly
nl: maandelijks

en: none
nl: geen

en: not yet
nl: nog niet

en: on
nl: aan

en: or
nl: of

en: running
nl: bezig

en: seconds
nl: seconden

en: seconds.
nl: seconden.

en: successfully activated
nl: succesvol geactiveerd

en: unavailable
nl: niet beschikbaar

en: version %s
nl: versie %s

en: weekly
nl: wekelijks

en: with WordPress cron
nl: met WordPress cron

en: with a link
nl: met een link

en: working since %d seconds
nl: bezig sinds %d seconden

en: — OR —
nl: — OF —

en: 🎁 Restore is Now Available in BackWPup Free!
nl: 🎁 Terugzetten is nu gratis beschikbaar in BackWPup!

en: 🎉 Welcome to BackWPup 5.0!
nl: Welkom bij BackWPup 5.0!

en: 🎉 Welcome to BackWPup 5.1!
nl: 🎉 Welkom bij BackWPup 5.1!
